Popüler Kocaeli Gebze Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

En Uygun Gebze Araç Kiralama


Kocaeli, sahip olduğu kültürel mirası, tarihi ve muhteşem doğası ile yerli-yabancı binlerce turisti kendisine çekmektedir. Kocaeli’ne gitmek için Kocaeli uçak bileti alan yolcularımız İstanbul’a da çok yakın olan Gebze ilçesine seyahat edecekler ise, Gebze araç kiralama alternatiflerini kullanabilirler. Kiralama yapmanın ardından misafirler dilediği yere istediği şekilde gidebilir. Uygun fiyatlı uçak bileti ve erken otel rezervasyonu ile ön plana çıkan ve birçok konuda öncü niteliği taşıyan Bilet Dükkanı, en ucuz araç kiralama hizmeti de sunar. Ülkenin her yerinde hızlı ve güvenli bir şekilde araç kiralama yapabileceğiniz Bilet Dükkanı, Gebze araç kiralama için de dilediğiniz ve ihtiyacınız olan teklifi hazırlar. Sitemizi kullanarak yapacağınız aramalarda, Gebze’de hizmet veren araç kiralama şirketlerini bulabilir ve sizin için en uygun olacak araç kiralamasına dair fiyat dahil birçok bilgiye erişebilirsiniz.

Gebze’de Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Gebze seyahati boyunca rahat etmek isteyenler için araç kiralama vazgeçilmezdir. Gebze’de ulaşım konusunda problem yaşamak istemiyorsanız, Gebze araç kiralama seçeneğini kullanabilirsiniz. Bilet Dükkanı sağladığı fırsatlar ve avantajlı fiyatlar ile çok sayıda araç kiralama şirketini görüntüleyebilirsiniz. Gebze’deki birçok noktadan, şehir merkezinden, farklı ilçelerden ve havalimanından teslim alacağınız araçlarla dilediğiniz noktaya ulaşmak çok kolay bir hale gelebilir. Araç kiralama firmaları ekonomik ve lüks sınıf olmak üzere ikiye ayrılır. Araç kiralama firmaları ile alakalı geniş yelpazesi bulunun Bilet Dükkanı, araç kiralama konusunda her bütçeye uygun fiyat seçenekleri vardır. 

Peki Gebze'de araç kiralama nasıl yapılır?

Gebze'ye tatil ve araç kiralama hizmeti için ilk olarak rezervasyon işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Bilet Dükkanı üzerinden kampanyalardan yararlanmak adına rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Ardından rezervasyon bilgilerini doğru bir şekilde girerek ihtiyacınıza ve isteklerinize uygun araç kiralama işlemini yapmanız gerekir. Gebze araç kiralama için konum bilgileriniz ile istediğini tarihleri eksiksiz ve dikkatli bir şekilde belirtmeniz gerekir. Bunun yanında ödeme ve fatura bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz, kiralama işleminin eksiksiz bir şekilde tamamlanabilmesi için önemlidir.

Fatura işlemleri de tamamlandıktan sonra seçmiş olduğunuz aracı nereden ve nasıl teslim alacağını seçebilirsiniz. Adım adım Gebze araç kiralama sürecini tamamlarken artık aracı teslim alabilirsiniz. Aracı alırken size lazım olacak bilgiler ve belgeler posta veya e-posta yoluyla gönderilir. Rezervasyonunuz bilgilerini araç kiralama ofisine gittiğinizde gösterdiğiniz takdirde aracınızı direkt olarak oradan teslim alabilirsiniz. Yaptığınız kiralama seçeneğine, şirkete ve konuma bağlı olarak tarafınıza karşılama hizmeti de verilebiliyor. Farklı havalimanlarında hizmet veren havalimanı araç kiralama firmaları, üzerinde isminizin yazılı olduğu çağrı panosu ile size karşılama hizmeti vermekte olup, ardından aracınızı size teslim etmektedir.

Gebze’de araç kiralama işlemleri bağlamında bu aşamaları tamamladıktan sonra aracınız teslim edeceğiniz aşamada dikkat etmeniz gereken birtakım hususular mevcuttur. Daha önceden teslim için belirlediğiniz noktaya aracınızı götürmeniz gerekmektedir. Şayet teslim sürenizi aşarsanız, firmalar tarafından cezai ücret tarafınıza yansıtılabilir. Bu yüzden kiralama sürecinde teslim edeceğiniz noktayı, tarihi ve saati mutlaka kontrol etmeniz önerilmektedir.

Gebze’de En İyi Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?


Kocaeli uçak bileti alarak şehre geldiğinizde şehir merkezine ulaşım sağlamak adına en rahat seçenek olan araç kiralamayı tercih edebilirsiniz. Bilet Dükkanı’nı kullanarak Gebze’de hizmet veren araç kiralama firmalarının bilgilerine çok kolay bir şekilde erişebilir ve Gebze en iyi araç kiralama şirketlerini bulabilirsiniz. 

Gebze’de Günlük Araç Kiralama Kaç Para?


Günlük ya da daha uzun süreli araç kiralama fiyatlarını Bilet Dükkanı üzerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Gebze araç kiralama konusunda hizmet vermekte olan birçok çeşit araç kiralama firması mevcuttur. Buna istinaden geniş filolarla hizmet veren firmalar, kiralama ücretlerini genellikle ekonomik, konfor, Premium ve lüks olarak dört farklı kategoriye ayırmaktadır. Balıkesir’de kiralayacağınız araçların günlük kiralama ücretleri 321 ₺’den başlamaktadır. 4.277 ₺’ye kadar çıkan bu ücretlendirmeler genellikle araç sınıfına, seçeceğiniz hizmete ve tarihe göre değişkenlik gösterebilmektedir. Gebze lüks araç kiralama alternatiflerini ise Bilet Dükkanı’nı kullanarak listeleyebilir ve inceleyebilirsiniz.

Gebze’de Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?


Gebze araç kiralama firmalarından yapacağınız araç kiralaması öncesinde kiralama yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğine dair bilgilenmeniz size büyük bir avantaj sağlayabilir. Araç kiralama hizmetini hangi firmalardan yapacağınız ve hangi fiyatlardan ücretlendirileceğinizi gibi konulara dair fikir sahibi olmak, sonrasında güvene dayalı ve ekonomik sorunların da önüne geçmek ve bireysel olarak tedbir almanız adına mantıklı olabilir. Gebze’de araç kiralarken aşağıda belirtilen konularda dikkatli olmalısınız:

  • Doğru ve güven veren firmalara yönelin,
  • Ödeme şeklini ve ücretlendirmeyi kontrol edin, 
  • Sigorta şartlarını dikkatlice okuyun,
  • Aracın yakıt seviyesini kontrol edin,
  • İhtiyacınıza ve kişi sayınıza göre tercih yapın,
  • Kilometre sınırı ile ilgili detaylara dikkat edin, 
  • Araç kiralama sözleşmenize dikkat edin, 
  • Erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirin,

 Gebze’de Trafik Durumu


Gebze’de  alacağınız araç kiralama hizmeti öncesi Gebze trafik durumu hakkında bilgi sahibi olmak size araç kiralamadan önceki karar aşamanızda yardımcı olabilir. Balıkesir genelinde dönemine göre bazen yoğun bazen sakin bir trafik akışı yaşanmakta. Alacağınız araç kiralama hizmetini kullanırken günün farklı saatlerinde şehir içinde yaşayacağınız trafiğe bağlı olarak yolculuklarınızın süresi değişkenlik gösterebilir. Turist akışının yoğun olduğu yaş ve bahar aylarında Gebze'de trafik durumu artar. Bu durumda araç kullanımı zorlaşabilir.