Sizin İçin Hazırladıklarımız

Uygun Antalya Araç Kiralama


Turizmin başkenti diyebileceğimiz bu şehir, mevsim fark etmeksizin dünyanın her yerinden turist akınına uğrar. Antalya seyahatine Bilet Dükkanı üzerinde Antalya uçak bileti alarak başlayabilirsiniz. Şehre ulaştıktan sonra toplu taşıma ile ulaşmak istemeyenler Antalya araç kiralama seçeneğini değerlendirebilir. Bilet Dükkanı üzerinden yapacağınız kiralama ardından şehirde istediğiniz yere gidebilir veya seyahat boyunca rahatça yolculuk edebilirsiniz.  İsteğine ve ihtiyacınıza uygun binlerce araç seçeneğinden seçiminizi yaparak kolayca işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Türkiye’nin gözde tatil semtlerinden Antalya’da konforlu bir seyahat yaşamanız için araç kiralama en mantıklı seçenektir. Tüm Türkiye’de çok sayıda noktada ara kiralama fırsatı sunar. 

Antalya’da Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Antalya’ya geldikten sonra yolcuların rahat ulaşım için ilk merak ettiği şey “Antalya araç kiralama nasıl yapılır?” sorusu olur. Bilet Dükkanı üzerinden işlemleri eksiksiz tamamlayarak kolayca istediğiniz araca ulaşabilirsiniz. Erken rezervasyon ve kampanyalardan yararlanarak uygun fiyatlı Antalya araç kiralama imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bilet Dükkanı anlaşmalı olduğu birçok araç firma aracılığıyla misafirlere en iyi teklifleri sunar. Güvenilir alışveriş imkanı veren altyapısı sayesinde gönül rahatlığı ile işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Antalya’daki birçok noktadan, şehir merkezinden, farklı ilçelerden ve havalimanlarından teslim alacağınız araçlarla dilediğiniz noktaya ulaşmak çok kolay bir hale gelebilir. İster lüks ister ekonomik sınıftan araç kiralama yapabilirsiniz. İşte Antalya araç kiralama için izlemeniz gereken yollar: 

 • Antalya’da alacağınız araç kiralama hizmeti için ilk olarak Bilet Dükkanı üzerinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. 
 • Ardından rezervasyon bilgilerini doğru bir şekilde girerek isteklerinize ve durumunuza uygun aracı seçmelisiniz. 
 • Konum bilgileriniz ile araç kiralama hizmetini alacağınız tarihleri eksiksiz ve dikkatli bir şekilde doldurmanız dahilinde şahsi bilgilerinizi de ekleyerek işleminize devam etmelisiniz. 
 • Ödeme ve fatura bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz, kiralama işleminin sorunsuz tamamlanabilmesi için çok önemlidir. Faturanız bireysel ya da kurumsal olarak oluşturulabilir. Faturanız en geç 7 iş günü içerisinde düzenlenerek posta ya da e-posta yoluyla adresinize gönderilir. 
 • Fatura işlemleri de tamamlandıktan sonra kiralamış olduğunuz aracı hangi noktadan ve ne şekilde teslim alacağınızı seçmeniz gerekmektedir. Size gönderilen rezervasyonunuz bilgilerini araç kiralama ofisine gittiğinizde gösterdiğiniz takdirde aracınızı direkt olarak oradan teslim alabilirsiniz. 
 • Son olarak araç kiralama süreniz dolduğunu teslim noktalarına aracı bırakmanız gerekir. 

Antalya’da En İyi Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?


Antalya uçak bileti alarak şehre geldiğinizde ulaşım ile alakalı bir problem yaşamamak adına araç kiralama firmalarıyla da kontak kurabilirsiniz. Bilet Dükkanı’nı kullanarak Antalya’da hizmet veren araç kiralama firmalarının bilgilerine çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Antalya’da hizmet veren en iyi araç kiralama şirketleri Bilet Dükkanı web sitesinden yer alır. 

Antalya’da Günlük Araç Kiralama Kaç Para?


Araç kiralama yapmadan önce yolcuların en merak ettiği şey Antalya araç kiralama ücretleridir.  Aracı ihtiyacınız olan süre boyunca kiralayabilirsiniz. İster günlük ister haftalık isterse saatlik araç kiralama yapabilir işiniz bittikten sonra teslim noktalarına bırakabilirsiniz. Antalya araç kiralama konusunda hizmet vermekte olan birçok çeşit araç kiralama firması mevcuttur. Buna bağlı oalrak geniş filolarla hizmet veren firmalar, kiralama ücretlerini genellikle ekonomik, konfor, Premium ve lüks olarak dört farklı kategoriye böler. Antalya’da kiralayacağınız araçların günlük kiralama ücretleri 289 ₺’den başlamaktadır. 1.964 ₺’ye kadar çıkan bu ücretlendirmeler genellikle araç sınıfına, seçeceğiniz hizmete ve tarihe göre değişkenlik gösterebilmektedir. Antalya lüks araç kiralama alternatiflerini ise Bilet Dükkanı’nı kullanarak listeleyebilir ve inceleyebilirsiniz.

Antalya’da Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

 
Antalya araç kiralama firmalarından yapacağınız araç kiralaması öncesinde kiralama yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğine dair bilgilenmeniz size büyük bir avantaj sağlayabilir. Araç kiralama hizmetini hangi firmalardan yapacağınız ve hangi fiyatlardan ücretlendirileceğinizi gibi konulara dair fikir sahibi olmak, sonrasında güvene dayalı ve ekonomik sorunların da önüne geçmek ve bireysel olarak tedbir almanız adına mantıklı olabilir. Antalya’da araç kiralarken aşağıda belirtilen konularda dikkatli olmalısınız:

 • Araç kiralama firmasının güvenilir olduğundan emin olun, 
 • Sigorta şartlarını kontrol edin, 
 • Araç kiralama sözleşmesini dikkatli okuyun, 
 • Yakıt seviyesini kontrol edin, 
 • Kişi sayınızı araç kiralarken göz önünde bulundurun,
 • Kredi kartı ya da peşin ödeme seçeneklerini teyit edin,
 • Kiralamanızda herhangi bir kilometre sınırlaması olup olmadığını öğrenin,
 • Seçeceğiniz tarihten önce erken rezervasyon yaptırın. 

Antalya’da Trafik Durumu


Araç kiralama işlemi sonrası trafiğe çıkacak olan yolcular trafik durumunu merak ediyor. Antalya trafik durumu hakkında bilgi sahibi olmak size kolaylık sağlar.  Türkiye’nin en yoğun turist kabul eden şehirlerinden biri olan Antalya genelinde trafik sürekli akmaktadır. Alacağınız araç kiralama hizmetini kullanırken günün farklı saatlerinde şehir içinde yaşayacağınız trafiğe bağlı olarak yolculuklarınızın süresi değişebilir. İş saatleri olan  sabah 7.30-9.00 saatleri ile akşam 17.00-19.00 saatleri en yoğun saatlerdir. Bunun yanında bilmediğiniz bir şehirde araç kullanırken sürekli olarak navigasyondan yararlanmanızda fayda vardır. Böylece yanlış yola sapma ihtimaliniz iyice azalır. Ayrıca Antalya’da trafik cuma akşamları çevre illerden gelenlerle de birlikte yoğun bir seviyeye ulaşır. Bunlar haricinde yağış ve ekstrem hava koşulları da trafiği olumsuz şekilde etkilemektedir ve trafik akışındaki sirkülasyonu yavaşlatmaktadır. Özel günler ve spor aktivitelerine bağlı olarak bazı yollar günün belirli saatlerinde trafiğe kapatılabilmektedir. Tüm bu bilgiler dahilinde Antalya’da yapacağınız araç kiralama hizmetindeki seçeceğiniz teslim tarihini, saatini ve aracı bırakacağınız noktayı bilinçli ve dikkatli bir şekilde belirlemeniz önemli bir husustur.