Popüler Bursa Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

En Avantajlı Bursa Araç Kiralama 


Binlerce yıllardır çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapan Bursa, Türkiye’nin en çok ziyaret alan şehirlerinden biridir. Köklü tarihi ve bölge şehirlere geçiş özelliği taşır. Bunun yanında bünyesinde barındırdığı sayısız imkanlar sayesinde fazlasıyla ziyaretçi almaktadır. Doğal güzellikleri, tarihi yapısı ve coğrafi önemi ile misafirlerini büyüler. Birbirinden değerli eserlere ev sahipliği yaparken Osmanlı ve Selçuklu’dan izler taşır. Tarihe meraklı olanların mutlaka uğradığı Bursa’ya gitmek için uygun Bursa uçak bileti bakanların yolu ise Bilet Dükkanı’na düşer. Ucuz Bursa uçak bileti aldıktan sonra şehir merkezine ulaşım ve şehirde gezinti için araştırmalar başlar. İster havalimanından isterse şehrin belirli noktalarında Bursa araç kiralama alternatiflerini kullanabilirsiniz. Yapacağınız kiralama sonrasından aracınız ile şehrin içinde istediğiniz yerlere gidebilir ve ihtiyacınız olan süre boyunca kiraladığınız aracı kullanabilirsiniz. Bilet Dükkanı üzerinde ihtiyacınıza ve isteğinize uygun aracı listeleyebilir ve size uygun olanı kolayca rezerve edebilirsiniz. Birbirinden avantajlı fiyatlar ve çok sayıda kampanya sayesinde sektörün en uygun fiyatına konforu satın alabilirsiniz. İşte Bursa araç kiralama yaparken dikkat etmeniz gerekenler.. 

Bursa’da Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Bursa, Türkiye illeri arasında gezilmesi görülmesi gereken arasında mutlaka yer alır. İstanbul başta olmak üzere Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlere yakın olması metropol ve kalabalıktan sıkılanların nefes aldığı bir yer olmasına neden olur. Transfer şehirlerden biri olan Bursa’ya ulaşım hem çok çeşitli hem de çok kolaydır. Bursa araç kiralama için Bilet Dükkanı olarak anlaşmalı olduğumuz birçok araç firmalarını inceleyebilirsiniz. Şehir merkezinden çevre ilçelere kadar istediğiniz noktaya rahat bir şekilde gidebilmek için Bursa araç kiralama en uygun seçenektir. Peki Bursa araç kiralama nasıl yapılır? 

Araç kiralama yapmadan önce kendi bütçenizi belirleyerek bir karar vermeniz gerekir. Araç kiralama işlemini şehir merkezinde yer alan birçok firmadan sağlayabilir ya da Bilet Dükkanı’nın avantajlı fiyatlarında yararlanabilirsiniz. Bursa’da alacağınız araç kiralama hizmeti için ilk olarak Bilet Dükkanı üzerinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Ardından rezervasyon bilgilerini doğru bir şekilde girerek isteklerinize ve durumunuza uygun aracı seçmelisiniz. Konum bilgileriniz ile araç kiralama hizmetini alacağınız tarihleri eksiksiz ve dikkatli bir şekilde doldurmanız dahilinde şahsi bilgilerinizi de ekleyerek işleminize devam etmelisiniz. Ödeme ve fatura bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz, kiralama işleminin sorunsuz tamamlanabilmesi adına büyük bir önem arz etmektedir. Fatura adresinizin kişisel adresinizden farklı olmasını istiyorsanız ‘’Bireysel’’ veya ‘’Kurumsal’’ fatura adresi girmeniz gerekmektedir. Böylece araç kiralama işleminiz herhangi bir sorun olmaması takdirde kontratınız kapatılacak ve faturanız girmiş olduğunuz adres dahilinde en geç 7 iş günü içerisinde düzenlenerek posta ya da e-posta yoluyla adresinize gönderimi yapılacaktır.

Fatura işlemleri de tamamlandıktan sonra kiralamış olduğunuz aracı hangi noktadan ve ne şekilde teslim alacağınızı seçmeniz gerekmektedir. Böylece aracı teslim alma sürecine geçmiş olacaksınız. Size posta veya e-posta yoluyla gönderilen rezervasyonunuz bilgilerini araç kiralama ofisine gittiğinizde gösterdiğiniz takdirde aracınızı direkt olarak oradan teslim alabilirsiniz. Yaptığınız kiralama seçeneğine, şirkete ve konuma bağlı olarak tarafınıza karşılama hizmeti de verilebiliyor. Farklı havalimanlarında hizmet veren havalimanı araç kiralama firmaları, üzerinde isminizin yazılı olduğu çağrı panosu ile size karşılama hizmeti vermekte olup, ardından aracınızı size teslim etmektedir. 

Bursa’da En İyi Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?


Bursa uçak bileti alarak şehre geldiğinizde ulaşım sorununu en güzel şekilde çözmek için Bilet Dükkanı’nı kullanarak Bursa araç kiralama seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Böylece Bursa Ulu Camii’den Cumalıkızık’a İznik’ten Gölcük’e her yere rahatça gidebilirsiniz. 

Bursa’da Günlük Araç Kiralama Kaç Para?


Günlük ya da daha uzun süreli araç kiralama fiyatlarını Bilet Dükkanı üzerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bursa araç kiralama konusunda hizmet vermekte olan birçok çeşit araç kiralama firması mevcuttur. Buna istinaden geniş filolarla hizmet veren firmalar, kiralama ücretlerini genellikle ekonomik, konfor, Premium ve lüks olarak dört farklı kategoriye ayırmaktadır. Bursa’da kiralayacağınız araçların günlük kiralama ücretleri 490 ₺’den başlamaktadır. 2.273 ₺’ye kadar çıkan bu ücretlendirmeler genellikle araç sınıfına, seçeceğiniz hizmete ve tarihe göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bursa lüks araç kiralama alternatiflerini ise Bilet Dükkanı’nı kullanarak listeleyebilir ve inceleyebilirsiniz.

 Bursa’da Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

 
Bursa araç kiralama önce kullanıcıların dikkat etmesi gereken şeyler şunlardır.  

  • Doğru ve güvenilir firmaları araştırın,
  • Ücretlendirme ve ödeme konularını netleştirin,
  • Sigorta şartlarına dikkat edin,
  • Araç teslimi sırasında yakıt seviyesini kontrol edin,
  • Kişi sayınızı göz önünde bulundurun,
  • Kilometre sınırına dikkat edin,
  • Kiralama sözleşmesini kontrol edin,
  • Daha uygun fiyatlar için erken rezervasyon yapın. 

Bursa’da Trafik Durumu


Bursa’da alacağınız araç kiralama hizmeti öncesi Bursa trafik durumu hakkında bilgi sahibi olmak size birçok fayda sunabilir. Alacağınız araç kiralama hizmetini kullanırken günün farklı saatlerinde şehir içinde yaşayacağınız trafiğe bağlı olarak yolculuklarınızın süresi değişkenlik gösterebilir. Özellikle işe gidiş-geliş saatleri olan sabah 7.30-10.00 saatleri ile akşam 17.00-20.00 saatleri, şehirdeki trafiğin en yoğun olduğu zaman dilimleri. Cuma akşamları ise bu yoğunluk biraz daha artış göstermektedir. Hafta sonu günlerinde hafta içi günlerinde kıyaslan daha az trafik yoğunluğu yaşansa da Cumartesi günü de trafik yoğunluğu gün içinde sürmeye devam etmektedir. Bunlar haricinde yağış ve ekstrem hava koşulları da trafiği olumsuz şekilde etkilemektedir ve trafik akışındaki sirkülasyonu yavaşlatmaktadır. Özel günler ve spor aktivitelerine bağlı olarak bazı yollar günün belirli saatlerinde trafiğe kapatılabilmektedir. Tüm bu bilgiler dahilinde Bursa’da araç kiralama hizmetindeki seçeceğiniz teslim tarihini, saatini ve aracı bırakacağınız noktayı bilinçli ve dikkatli bir şekilde belirlemeniz önemli bir husustur.