Popüler Rize Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Rize Araç Kiralama Noktaları

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Rize'de Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Yağmuruyla, çayıyla, yeşiliyle, temiz havasıyla tanınan Karadeniz'in güzel memleketi Rize her yıl binlerce kişinin akınına uğruyor. Rize'yi görüp orayı yaşamak isteyen seyahatseverler Rize'ye gitmek için Bilet Dükkanı'ndan aldıkları güvenilir ve ucuz uçak bileti sayesinde kolayca varabilir. Seyahatseverler, Rize içerisindeki gezilerinde de yine Bilet Dükkanı'nın içerisinde barındırdığı yüzlerce Rize araç kiralama firmasından bütçelerine uygun olan araçlarla keyifli, konforlu ve güvenli bir yolculuk yapabilir.

Eğer siz de Rize'de araç kiralama nasıl yapılır? sorusunu soranlardansanız, cevap için doğru yerdesiniz. Bilet Dükkanı güvenli ve kolay ulaşımın sağlanması için size araç kiralamanın yollarını derledi...

Doğasıyla adeta kendine aşık eden Rize dağı, taşı, dereyi, tepeyi es geçmeden gezmek için araç kiralama en iyi yol olarak sizlerin karşısına çıkıyor.

Rize havalimanına indikten sonra havalimanından ya da araç kiralama acentalarından aracınızı kolaylıkla kiralayabilir ve Rize'nin doğasından en ufak bir şey kaçırmadan konforla yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Araç kiralama firmaları her bütçeye uygun araçları filolarında barındırır. Söz konusu araçlar da ekonomik ve lüks sınıf olmak üzere iki kategoriye ayrılır. Bilet Dükkanı, size bu konuda da yardım ederek bütçe dostu fırsatları önünüze seriyor.

Rize araç kiralama konusunda kararınızı verdikten sonra Bilet Dükkanı üzerinden rezervasyon işlemlerinizi yapmalısınız. Rezervasyon işlemleri sırasında bilgilerinizi de ekleyip size hangi araç en uygunsa onun seçimini yapmalısınız. Eklediğiniz lokasyon bilgilerinize, araç kiralamak istediğiniz tarihi de ek yaptıktan sonra kişisel bilgilerinizle birlikte işleminizi sürdüreceksiniz. Tabii araç kiralama işleminin tamamıyla bitmesi için ödeme ve fatura bilgileri de düzenlenmeli.

Tüm bu adımları tamamladıktan sonra araç kiralama kontratınız da kapatılacaktır. Kontrat kapatıldıktan sonra fatura en geç yedi iş günü içerisinde kaydettiğiniz posta ya da eposta adresinize iletilir.

Fatura işlemlerinin ardından sıra kiralayacağınız aracın nereden ve nasıl teslim alacağınızı belirlemeye gelecektir. Bunların belirledikten sonra posta adresinize gelen rezervasyon bilgileriyle araç kiralama ofisinden ya da firmaların havalimanı karşılama servislerinden aracınızı alabilirsiniz.

Aracınızı kiraladıktan sonra muhakkak teslim tarihine dikkat etmelisiniz. Eğer teslim tarihinden sonra aracı teslim ederseniz araç kiralama acentasına ceza ücreti ödemek zorunda kalırsınız. Bu şekilde bir mağduriyetle karşılamamak için araç kiralama işleminde belirttiğiniz teslim tarihine dikkat ediniz.

Rize'de En İyi Araç Kiralama Firmaları


Cennetin adeta bir köşesi gibi duran Rize'de araç kiralamak isteyenler Bilet Dükkanı'nın içerisinde barındırdığı geniş filolara sahip araç kiralama acentalarından araçlarını güvenle kiralayabilir. Bilet Dükkanı sizin için en iyi ve en uygun firmaları sunuyor...

Rize'de Haftalık Araç Kiralama Kaç Para?


Rize'yi araç kiralama işlemini yapmak isteyenlerin ilk sorduğu sorulardan biri de 'Rize'de araç kiralama kaç para?' sorusu oluyor. Bu soruya cevabi Bilet Dükkanı'ndan kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Rize araç kiralama acentaları her tarza, her cebe ve her isteğe göre araçlarını barındırıyor. Araç kiralama acentaları araçları ekonomik, konfor, premium ve lüks olarak kategorilere ayırıyor. Siz de sizin için hangi tip araç uygunsa onun seçimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Rize'de haftalık araç kiralama ücretleri 3,388 TL'den başlayarak 17.780 TL'ye kadar ulaşmaktadır. Hangi araca ihtiyacınız var ise Rize araç kiralama seçeneklerinizi Bilet Dükkanı üzerinden listeleyerek görmeniz mümkün.

Rize'de Gezilecek Yerler?


Dağlarıyla, deniziyle, uçsuz bucaksız yeşiliyle Rize sadece yerli değil yabancı turistin de son yıllarda adeta göz bebeği desek yeridir. Yaylarıyla nam salan Rize, sanki büyülü bir evrendeymiş hissi verecek ve harika anlara tanıklık etmenizi sağlayacak. Tarihi Urartulara kadar dayan Rize'nin gezilecek yerlerini Bilet Dükkanı sizler için derledi.

Gelin Tülü Şelalesi


Ayder yaylasının gelini... İsmini suyunun akarken oluşan görüntüsünden alan Gelin Tülü Şelalesi'nde bir fotoğraf da bizim için çekilin...

Zil Kalesi


Yapılış tarihi bilinmeyen Zil Kalesi sırları ve ihtişamıyla zirvede ziyaretçilerini bekliyor. Bu saklı hazineye gitmenizin tam sırası.

Yaylalar


Gito, Sal, Pokut, Elevit, Ayder, Badara... Rize'de yayla denince ardı arkası gelmez bu listenin... Doğaya aşık insanlar bu aşkı ikinci kez tadacak, buna şüphemiz yok...

Pileki Mağarası


Özel bir taş olan pileki, binlerce yıldır işlenmek çıkartılarak bugünkü Pileki Mağarası'nın oluşmasını sağlamış. İçerisinde kuyu ve göllerin de olduğu mağara bir zamanlar ekmek pişirmek için kullanılıyormuş. Bu ilgi çekici mağaraya şahit olmak için muhakkak gitmelisiniz.