Popüler Gaziantep Kiralık Araç Modelleri

Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Peugeot 3008
veya benzeri
Sınıf : suv
Koltuk : 5
Bavul : 1
Audi A3 Sedan
veya benzeri
Sınıf : premium
Koltuk : 5
Bavul : 4

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Gaziantep'te Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Tarih öncesi çağlardan beri insanoğlunun yerleşim yerlerinden biri olan Gaziantep muazzam mutfak kültürüyle harmanladığı tarihsel yanıyla da seyahatseverlerin ilgi odağı. Medeniyetlerin beşiği, dünya lezzetlerinin başkenti unvanlarının sahibi Gaziantep'e gelmek isteyen ziyaretçiler konforlu ve güvenilir bir şekilde bu şehre gelmek isterlerse uçak bileti, otobüs bileti gibi ulaşım yollarını kullanmadan araç kiralayarak gelebilir. Konforlu ve güvenilir bir seyahat için tercih listelerinde başı çeken ulaşım çeşidi olan araç kiralama ile istediğiniz her noktaya kolayca varabilir seyahatinizi son ana dek rahat ve güvenli şekilde tamamlayabilirsiniz. Gaziantep araç kiralama firmaları, havalimanından şehir merkezine ulaşımınız için faaliyetlerini sürdürüyor.

Zaman sıkıntısı, güzergah sıkıntısı, kalabalık gibi sorunlardan sizi uzak tutacak olan araç kiralama işleminizi ucuz uçak bileti ve erken otel rezervasyonu gibi hizmetleriyle rakipleri arasında en önde olan Bilet Dükkanı'ndan yapabilirsiniz. Bilet Dükkanı sağladığı güvenirlilik ve kolaylıkla Türkiye'nin dört bir yanından anlaşma sağladığı araç kiralama firmalarını önünüze seriyor. Bilet Dükkanı üzerinden yapacağınız araç kiralama aramasıyla Gaziantep'te bulunan acenteleri kolaylıkla bulabilir ve bütçenize en uygun araç kiralama fiyatlarına yine kolaylıkla erişebilirsiniz.

Gaziantep'te En İyi Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Tatil turlarında adı vazgeçilmezler listesinde olan Gaziantep'e gelmek isteyenler her bir milimi görmek istedikleri bu şehre kolayca ulaşmak yada seyahat etmek isterlerse araç kiralama yöntemini kullanabilirler. Gaziantep araç kiralama işleminizi en kolay ve güvenilir şekilde Bilet Dükkanı'ndan yapabilirsiniz. Bilet Dükkanı'ndan yapacağınız Gaziantep araç kiralama işlemi sayesinde şehri dört bucak gezebilir zamandan tasarrufun yanı sıra konforun da tadını çıkarabilirsiniz.

Gaziantep'te araç kiralama aracılığıyla edindiğiniz araçları havalimanında teslim alabileceğiniz gibi araç kiralama firmalarından da alabilirsiniz. Araç kiralama firmaları müşterisinin bütçesine göre araçları kategoriye ayırıyor. Araçlar ekonomik ve lüks sınıf olarak müşterilere sunuluyor. Bilet Dükkanı güvenirliliğini araç kiralamada da gösteriyor. Araç kiralama firmaları ile ilgili geniş bir yelpazeyi içeren Bilet Dükkanı, müşterinin bütçesine en uygun fırsatların kolayca bulunmasını ve takip edilmesini sağlıyor.

Gaziantep'te araç kiralamak isteyenler en önce Bilet Dükkanı üzerinden rezervasyon yaptırmalı. Hemen ardından söz konusu rezervasyon bilgilerini girerek, kendisine hangi araç uygunsa o aracı seçmeli. Söz konusu lokasyon bilgileriyle birlikte aracın kiralanmak istenildiği tarihte eksiksiz bir şekilde girildikten sonra kişisel bilgiler de eklenerek işleme devam edilir. Kiralama işleminizin eksiksiz tamamlanması için ödeme ve fatura bilgilerinin de düzenlenmesi gerekmektedir. Her şeyi tamamlamanız halinde araç kiralama kontratı kapatılarak söz konusu fatura en geç yedi iş günü içerisinde online posta ya da posta yoluyla adrese teslim edilir.

Fatura işlemi de tamamlandı sıra geldi kiralamak istediğiniz aracın nereden ve nasıl teslim alınması konusundaki bilgileri vermenize. Bu işlemi de tamamlarsanız aracı teslim alma aşamasına geçersiniz. E-postanıza ya da posta adresinize gelen rezervasyon bilgileriniz ile araç kiralama ofisine giderek aracınızı kolaylıkla teslim alabilirsiniz.

Gaziantep araç kiralama işlemleri için bu aşamaları geçtiniz fakat araç teslim aşamasında muhakkak dikkat etmeniz gereken hususlar da mevcut. Araç teslim aşamasaında, aracı teslim edeceğiniz istasyona götürmeniz gerekmektedir. Araç kiralama acentaları teslim süresini aşmanız durumunda cezai işlem uygulama hakkına sahip. Bu sebepten ötürü araç kiralama işlemini yaparken belirttiğiniz tarihte aracı teslim etmelisiniz.

Gaziantep'te En İiyi Araç Kiralama Firmaları Hangileri?


Tatil lokasyonunuza Gaziantep'i aldıktan sonra uçak yolculuğunuzla şehre varır varmaz kolay ve konforlu bir ulaşım için tercih edeceğiniz araç kiralama yönemini tercih edebilirsiniz. Bilet Dükkanı sağladığı fırsatlar dünyası sayesinde Gaziantep araç kiralama firmalarını sizler için araştırarak bütçenize uygun firmaları kolayca bulmanızı sağlar. İşte Gaziantep'teki en iyi araç kiralama acentaları...

Gaziantep'te Günlük Araç Kiralama Kaç Para?


Gaziantep araç kiralama acentelerinin günlük ücretlerini de Bilet Dükkanı üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Gaziantep'te geniş kiralık araç filosuna sahip araç kiralama acentalerı, günlük kiralama ücretlerini müşterinin bütçesine göre kategorize ediyor. Söz konusu kategoriler, ekonomik, konfor, Premium ve lüks olmak üzere dörde ayrılıyor. Gaziantep'te günlük araç kiralama ücretleri 378 TL'den başlıyor, 2,592 TL'ye kadar varıyor.

Gaziantep'te Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?


Gaziantep araç kiralama konusunda karar verdikten sonra firmalarla iletişime geçmeden önce, nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Araç kiralamadan önce ne yapmanız gerektiğinizi bilmeniz sizin daha doğru adımlar atmanızı sağlayacaktır. Gaziantep'te araç kiralarken dikkate etmeniz gerekenleri Bilet Dükkanı sizin için derledi:

  • Araç kiralama acentanızdan iyice emin olun
  • Araç kiralama ücretini öğrenin
  • Söz konusu aracın sigortalı olup olmadığından emin olun
  • Yakıt durumunu kontrol etmeyi unutmayın
  • Kilometre kısıtlamasına muhakkak dikkat edin
  • Sözleşmeyi kontrol etmeden hareket etmeyin
  • Vee tabii ki erken rezervasyon yaptırın
     

Gaziantep'te Ne Yenir?


Medeniyetler beşiği Gaziantep, kendisinden gelip geçen her medeniyetin bir lezzetini alarak adını dünya lezzetlerinin başkenti yapmış. Gaziantep mutfak kültürüne damağı uymayan kişi sayısı sanmayız ki olsun... Herkes tarafından beğenilen bir yiyenin bir daha yemek istediği için can attığı Gaziantep yemekleri dünya mirasları listesini dahi varlığıyla şenlendiriyor. Nereden başlasak bilemiyoruz... Liste uzun liste çetin ama biz sizin için eeen sevilenleri derledik.

Gaziantep baklavası: Tatlı yiyelim tatlı konuşalım diyerek baklavanın ana vatanı Gaziantep'in mutfağının ilk listesine bu lezzetiyle baş döndüren tattan girelim. Artık evrensel bir tad haline gelen baklavayı ana vatanında yemediğiniz sürece yemiş sayılmazsınız.

Lahmacun: Her lezzetin çıkış yeri Gaziantep'tir desek yalan olmaz. Her yörenin kendisine ait lahmacunu var ama bu lezzette lider Gaziantep. Nedenine bakılınca çok ama en önde bayrak tutanı ne diye sorarsınız ana malzemesi olan kıymadan örnek verebiliriz. Klasik lahmacunlarda kıyma oranı yüzde otuzlardayken Gaziantep lahmacununda bu oran ikiye katlanıyor ve yüzde 65'e kadar varıyor.

Küşleme: Kebap çeşidi Gaziantep'te oldukça çok ama en sevilen en bilinen lezzeti küşleme. Sadece tuzlanarak yapılan bu kebap çeşidi sadeliğiyle dahi tüm kebapları lezzetiyle yok ediyor.

Katmer: Gaziantep kahvaltılarının vazgeçilmezi olan lezzet adını söyleyince bile insanı kendisinden geçiriyor...

Beyran Çorbası: İçimiz kurumasın diyerek menüye birde çorba ekleyelim. Şifa deposu olan bu çorbayı denemediğiniz her dakika pişman olacaksınız.