Popüler Adana Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

En Uygun Adana Araç Kiralama


Akdeniz önemli şehirlerinden biri olan Adana, farklı kültürlerin birleşiminden oluşan zenginliği ile sayısız misafir ağırlamaktadır. Adana’ya seyahat edecek yolcular Adana araç kiralama ile konforu yakalayabilir.  İhtiyacınıza ve isteğinize göre yapacağınız kiralama sonrasından aracınız ile şehrin içinde istediğiniz yerlere gidebilirsiniz. Bilet Dükkanı üzerinden uygun uçak bileti ve otel rezervasyonu yaptırdıktan sonra özellikle valizi çok olan yolcular hem kolay transfer hem de seyahat boyunca rahat etmek için ucuz seçeneklerden faydalanıyor. Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna kadar geniş bir yelpazede araç kiralama fırsatı sunan firmamız, Adana araç kiralama için en uygun fiyatları sunuyor.

Adana’da Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Adana araç kiralama ister iş seyahati ister tatil için gelen yolcuları rahat ettirmek için vazgeçilmezdir.  Bilet Dükkanı olarak anlaşmalı olduğumuz birçok araç firmalarından uygun fiyatlarla yapacağınız kiralama ile ihtiyacınıza uygun aracı kullanarak rahatça gezebilirsiniz. Adana’nın belirlenen çok sayıda noktasından teslim alacağınız araçlarla gitmek istediğiniz noktaya kolayca erişebilirsiniz. Havalimanı başta olmak üzere şehir merkezinin birçok noktasından işlemlerinizi gerçekleştirmek son derece kolaydır. Araç kiralama firmaları araç tiplerini iki sınıfa ayırır. Adana araç kiralama da ekonomik ve lüks olmak üzere ikiye ayrılır. Araç kiralama firmaları ile alakalı çok sayıda seçeneği bulunan Bilet Dükkanı, Adana araç kiralama konusunda bütçenize uygun alternatifleri yakalama imkanı sunar. 

Adana’da alacağınız hizmet için ilk olarak Bilet Dükkanı üzerinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Ardından rezervasyon bilgilerini doğru bir şekilde girerek durumunuza uygun evi tercih edebilirsiniz. Araç kiralama konusunda en önemli noktalardan bir tanesi konum tercihleridir. Konum ve hizmet alacağınız tarihleri eksiksiz ve dikkatli bir şekilde doldurmanız gerekir. Bunun yanında kişisel bilgilerinize hatasız doldurmanız sorun yaşamamanız için önemlidir. Ödeme ve fatura bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz, kiralama işleminin sorunsuz tamamlanabilmesi için olmazsa olmazdır. Fatura adresinizin kişisel adresinizden farklı olmasını istiyorsanız ‘’Bireysel’’ veya ‘’Kurumsal’’ fatura adresi girmeniz gerekmektedir. Böylece araç kiralama işleminiz herhangi bir sorun olmaması takdirde kontratınız kapatılacak ve faturanız girmiş olduğunuz adres dahilinde en geç 7 iş günü içerisinde düzenlenerek posta ya da e-posta yoluyla adresinize gönderilir. 

Fatura işlemlerini sorunsuz bir şekilde geçtikten sonra seçtiğiniz aracı nereden alacağınızı seçmeniz gerekir. Ardından aracınızı sorunsuzca teslim alabilir Adana’da gezilecek yerler başta olmak üzere istediğiniz yerlere rahatça gidebilirsiniz. Size posta veya e-posta yoluyla gönderilen rezervasyonunuz bilgilerini araç kiralama ofisine gittiğinizde gösterdiğiniz takdirde aracınızı direkt olarak oradan teslim alabilirsiniz. Yaptığınız kiralama seçeneğine, şirkete ve konuma bağlı olarak tarafınıza karşılama hizmeti de verilebiliyor. Farklı havalimanlarında hizmet veren havalimanı araç kiralama firmaları, üzerinde isminizin yazılı olduğu çağrı panosu ile size karşılama hizmeti vermekte olup, ardından aracınızı size teslim etmektedir.

Adana araç kiralama işlemleri bağlamında bu aşamaları tamamladıktan sonra aracınız teslim edeceğiniz aşamada dikkat etmeniz gereken bir takım hususular mevcuttur. Daha önceden teslim için belirlediğiniz noktaya aracınızı götürmeniz gerekmektedir. Şayet teslim sürenizi aşarsanız, firmalar tarafından cezai ücret tarafınıza yansıtılabilir. Bu yüzden kiralama sürecinde teslim edeceğiniz noktayı, tarihi ve saati mutlaka kontrol etmeniz önerilmektedir.

Adana’da En İyi Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?


Adana uçak bileti alarak şehre geldiğinizde ulaşım ile alakalı bir problem yaşamamak adına araç kiralama firmalarıyla da kontak kurabilirsiniz. Bilet Dükkanı’nı kullanarak Adana’da hizmet veren firmaların bilgilerine çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Adana araç kiralama için çok sayıda seçeneğin bulunduğu web sitemizden en iyi fiyatı alabilirsiniz. 

Adana’da Günlük Araç Kiralama Kaç Para?


Günlük ya da daha uzun süreli araç kiralama fiyatlarını Bilet Dükkanı üzerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Adana araç kiralama konusunda hizmet vermekte olan birçok çeşit firma mevcuttur. Buna istinaden geniş filolarla hizmet veren firmalar, kiralama ücretlerini genellikle ekonomik, konfor, Premium ve lüks olarak dört farklı kategoriye ayırmaktadır. Adana’da kiralayacağınız araçların günlük kiralama ücretleri 295 ₺’den başlamaktadır. 2.353 ₺’ye kadar çıkan bu ücretlendirmeler genellikle araç sınıfına, seçeceğiniz hizmete ve tarihe göre değişkenlik gösterebilmektedir. Adana lüks araç kiralama alternatiflerini ise Bilet Dükkanı’nı kullanarak listeleyebilir ve inceleyebilirsiniz.

Adana’da Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?


Adana araç kiralama firmalarından yapacağınız araç kiralaması öncesinde kiralama yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğine dair bilgilenmeniz size büyük bir avantaj sağlayabilir. Hizmeti hangi firmalardan yapacağınız ve hangi fiyatlardan ücretlendirileceğinizi gibi konulara dair fikir sahibi olmak, sonrasında güvene dayalı ve ekonomik sorunların da önüne geçmek ve bireysel olarak tedbir almanız adına mantıklı olabilir. Adana’da araç kiralarken aşağıda belirtilen konularda dikkatli olmalısınız:

  • Firmanın güvenilir olduğunu kontrol edin,
  • Ödeme kısmında ücretlendirme bölümüne dikkat edin, 
  • Sigorta şartlarını okuyun, 
  • Aracı teslim aldığınızda yakıt seviyesini kontrol edin,
  • İstek ve ihtiyaçlarınıza uygun aracı seçtiğinizden emin olun, 
  • Yolculuğa başlamadan önce kilometre sınırı ile ilgili şartları iyi öğrenin, 
  • Yapacağınız kiralama sözleşmesini inceleyin ve kontrol edin,
  • En uygun fiyata araç kiralama yapmak için erken rezervasyon fırsatından yararlanın. 

Adana’da Trafik Durumu


Adana’da alacağınız araç kiralama hizmeti öncesi Adana trafik durumu hakkında bilgi sahibi olmak size birçok fayda sunabilir. Alacağınız araç kiralama hizmetini kullanırken günün farklı saatlerinde şehir içinde yaşayacağınız trafiğe bağlı olarak yolculuklarınızın süresi değişkenlik gösterebilir. Özellikle işe gidiş-geliş saatleri olan sabah 7.30-9.00 saatleri ile akşam 17.00-19.00 saatleri, şehirdeki trafiğin en yoğun olduğu zaman dilimleri. Cuma akşamları ise bu yoğunluk biraz daha artış göstermektedir. Hafta sonu günlerinde hafta içi günlerinde kıyaslan daha az trafik yoğunluğu yaşanmaktadır. Bunlar haricinde yağış ve ekstrem hava koşulları da trafiği olumsuz şekilde etkilemektedir ve trafik akışındaki sirkülasyonu yavaşlatmaktadır. Özel günler ve spor aktivitelerine bağlı olarak bazı yollar günün belirli saatlerinde trafiğe kapatılabilmektedir. Tüm bu bilgiler dahilinde Adana’da yapacağınız araç kiralama hizmetindeki seçeceğiniz teslim tarihini, saatini ve aracı bırakacağınız noktayı bilinçli ve dikkatli bir şekilde belirlemeniz önemli bir husustur.