Zonguldak Havalimanı Ortalama Sıcaklık

Gün
Min.
Maks.
Hava Durumu
Cum
20ºC
28ºC
Şiddetli yağmurlu
Cts
18ºC
21ºC
Bölgesel düzensiz yağmur yağışlı
Paz
19ºC
22ºC
Bölgesel düzensiz yağmur yağışlı

Zonguldak Havalimanı Yakınlarındaki Uçuş Noktaları

Sıkça Sorulan Sorular
Zonguldak Havalimanı’na; otobüs, taksi, araç kiralama ve transfer seçenekleri ile gidilebilir.
Zonguldak Havalimanı en ucuz uçak bileti için Bilet Dükkanı search kısmından sizin için uygun olan fiyatı seçebilirsiniz.
Zonguldak Havalimanı, Çaycuma ilçesinde yer alır.
Zonguldak Havalimanı’na; Türk Hava Yolları hava yolu hizmet verir.

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Hızlı Erişim

Zonguldak Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?
Zonguldak Havalimanı Hangi Şehirlere Yakın?
Zonguldak Havalimanı Uçak Bileti Fiyatları
Zonguldak Havalimanı İletişim Bilgileri
Zonguldak’ta Gezilecek 5 Yer

Zonguldak Havalimanı Hakkında


Zonguldak Havalimanı, Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Zonguldak iline ve Zonguldak’a kuzeybatı yönünde komşu olan Bartın iline hava yolu ulaşımı konusunda 1999 yılından beri hizmet verir. Zonguldak Havalimanı verdiği hizmete 3 yıl sonra ara vermiş olsa da 2007 yılında yeniden görevine başlatılmıştır. 

En uygun fiyatlı Zonguldak Havalimanı uçak biletini de sitemiz üzerinden satın almanız mümkündür. Bunun yanında Zonguldak otelleri hakkında da araştırma yaparak en avantajlı konaklama seçeneğini tercih edebilirsiniz. 

Zonguldak Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?


1999 yılında kurulan ve 2002 yılında faaliyetlerine ara verdikten sonra 2007’de tekrar hizmet vermeye başlayan Zonguldak Havalimanı şehir merkezine 54 km uzakta yer almaktadır. Zonguldak Havalimanı’ndan şehir merkezine nasıl gidilir öğrenmek için Bilet Dükkanı sitesindeki rehber yazımızı okuyabilirsiniz.

Zonguldak Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Otobüs ile Ulaşım


Zonguldak Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımın en ekonomik yolu olan otobüsler ile şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüsler havalimanında gelen yolcu çıkışının önünden, uçak iniş saatlerine göre hareket etmektedir. Zonguldak uçak bileti olan yolcular genelde ekonomik olmasından dolayı otobüs seçeneğini kullanır. 

Zonguldak Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Taksi ile Ulaşım


Otobüsün kalkışını beklemek istemiyorsanız havalimanında 7/24 hizmet veren taksilere binerek Zonguldak şehir merkezinde gitmek istediğiniz noktaya direkt olarak ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Zonguldak Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Özel Transfer ile Ulaşım


Genelde grup halinde seyahat edenlerin ya da elinde çok bagajı olanların kullanmayı tercih ettiği özel transfer servisi ile Zonguldak Havalimanı’ndan en hızlı ve konforlu şekilde direkt olarak otelinize ya da şehirde gitmek istediğiniz noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Zonguldak Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Araç Kiralama ile Ulaşım


Zonguldak’ta bulunacağınız süre boyunca şehir merkezinde toplu taşıma sefer saatleri ve güzergahlarıyla uğraşmak istemiyorsanız Zonguldak Havalimanı’nda araç kiralayarak şehir içinde istediğiniz yere istediğiniz saatte rahatlıkla ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Araç kiralamanız durumunda Zonguldak’ın şehir merkezinden uzak yerlerini de dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. 

Zonguldak Havalimanı’nda hizmet veren araç kiralama şirketlerinin ofislerine giderek istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir aracı kiralayabilir ya da Zonguldak’a doğru yola çıkmadan önce Bilet Dükkanı sitesi üzerinden en uygun fiyata araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz.

Zonguldak Havalimanı Hangi Şehirlere Yakın?


Zonguldak Havalimanı uçak biletinizle havalimanına iniş yaptıktan sonra Zonguldak haricinde rahat bir şekilde geçiş yapabileceğiniz diğer şehirleri de merak ediyorsanız Bilet Dükkanı’ndan “Zonguldak Havalimanı Hangi Şehirlere Yakın?” başlıklı yazımıza bir göz atabilirsiniz. Zonguldak Havalimanı’nın yakın olduğu şehirleri bulmak için Zonguldak’ın komşu olduğu şehirlere bakılabilir. Zonguldak kuzeyde Karadeniz’e sahili olup; kuzeydoğuda Bartın, doğuda Karabük, güneyde Bolu ve batıda Düzce ile komşu bulunmaktadır.

Zonguldak Havalimanı Uçak Bileti Fiyatları


Zonguldak’ta birkaç gün geçirmek üzere Zonguldak Havalimanı uçak bileti satın almak istiyorsanız öncesinde Zonguldak Havalimanı uçak bileti fiyatlarıyla ilgili bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Zonguldak Havalimanı uçak bileti fiyatları tercih edeceğiniz hava yolu şirketine, yolculuk edeceğiniz şehre ve yolculuk edeceğiniz tarihin sezonun yoğun olduğu dönemler içinde olup olmadığına göre değişiklik göstermektedir. 

Zonguldak Havalimanı uçak bileti için otel konaklaması, uçak bileti, araç kiralama gibi hizmetleri olan ve sektörün öncü isimlerinden olan Bileti Dükkanı üzerinden en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Zonguldak Havalimanı uçak bileti fiyatları 1400 TL ile 2400 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Zonguldak Havalimanı İletişim Bilgileri


Zonguldak Havalimanı uçuşları, burada verilen hizmetler ya da herhangi başka bir konuda aklınıza takılan soru ve sorunları direkt olarak yetkili kişilere danışmak istiyorsanız aşağıda yer alan Zonguldak Havalimanı iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Adres: Saltukova Yolu Hacılar 67970 Çaycuma/Zonguldak
Telefon: 0 375 618 24 57
Faks: 0 372 618 24 54 

Zonguldak’ta Gezilecek 5 Yer


Maden ocaklarıyla ünlü Zonguldak’ta tarihi zenginlik ve yer altı zenginliklerinin yanı sıra farklı farklı daha pek çok doğal güzellik de yer almaktadır. İlkbahar ve yaz ayları Zonguldak’ı gezmek için en ideal dönemdir. Zonguldak’a seyahat etmeye geldiğinizde 2-3 içerisinde şehirde mutlaka ziyaret etmeniz gereken her yeri görüp tamamlayabilirsiniz. Zonguldak’ta gezilecek 5 yeri sizler için tanıttık.

Zonguldak Maden Müzesi

Zonguldak’ın Çınartepe Mahallesi’nde yer alan Zonguldak Maden Müzesi, 2016 yılından beri hizmet vermektedir. En önemli üretim kaynağı taş kömürü madenleri olan Zonguldak’ta böyle bir müzenin varlığı da taş kömürünün madenle ilişkisini anlamak bakımından oldukça değerlidir. Zonguldak Maden Müzesi’ne gittiğinizde fosiller, kömürün kok türleri ve kömürün oluşumu hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Gazi Alemdar Gemisi Müzesi

Kurtuluş Savaşı döneminde Fransızların ele geçirmeye çalıştığı bu Alemdar adındaki gemi vatanseverler tarafından kaçırılarak Karadeniz Ereğli limanına getirilmiştir. Fransızlar geminin kaçırılmasına sinirlenip şehri işgal etmeye yeltenmiş ancak girişimleri sonuçsuz kalmıştır. 

Karadeniz Ereğli Müzesi (Halil Paşa Konağı)

2. Abdülhamit’in padişah olduğu dönemde Halil Paşa Karamahmutoğlu tarafından yaptırılmış olan Halil Paşa Konağı Bozhane Yalı Caddesi’nde, eski bir kilisenin temelleri üzerine inşa edilmiştir. Roma döneminden kalan binalardan toplanan antik spoli malzemeler konağın cephe süslemesinde şapolyen olarak kullanılmıştır. 

Gökgöl Mağarası

3350 metre uzunluğundaki Gökgöl Mağarası, Türkiye’nin en uzun onuncu mağarası olma özelliğine de sahiptir. Zonguldak şehir merkezine çok yakın bir konumda yer alan Gökgöl Mağarası 2001 yılında ziyarete açıldığından beri binlerce turistin ilgisini çekmektedir. Zonguldak’taki tüm mağaralar arasında en merak edilen mağara olan Gökgöl Mağarası turistik ziyaretlerin yanı sıra tedavi amacıyla da sık sık ziyaret edilmektedir. 

Harmankaya Şelalesi

Karagöl Deresi üzerinde yer alan Harmankaya Şelalesi, Karagöl Deresi’nin kil taşı katmanlarını aşındırması sonucunda meydana gelmiştir. Ormandaki patika yoldan inilerek varılan vadinin içerisindeki Harmankaya Şelalesi 3 adet şelaleden oluşmaktadır. Yaklaşık 1100 metre yürüdükten sonra ilk şelale karşınıza çıkmaktadır.