Batman Havalimanı Uçak Bileti

Batman Havalimanı Ortalama Sıcaklık

Gün
Min.
Maks.
Hava Durumu
Sal
27ºC
40ºC
Güneşli
Çar
27ºC
41ºC
Güneşli
Per
27ºC
40ºC
Güneşli

Batman Havalimanı Uçak Bileti Hakkında

Popüler Havayolu
Popüler Havayolu

Batman Havalimanı Yakınlarındaki Uçuş Noktaları

Sıkça Sorulan Sorular
Batman Havalimanı’na; otobüs, taksi, araç kiralama ve transfer seçenekleri ile gidilebilir.
Batman Havalimanı en ucuz uçak bileti için Bilet Dükkanı search kısmından sizin için uygun olan fiyatı seçebilirsiniz.
Batman Havalimanı, Silvan Yolu üzerinde yer alır.
Batman Havalimanı’na; Türk Hava Yolları, Pegasus, AJet başta olmak üzere çok sayıda hava yolu hizmet verir.

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Hızlı Erişim

Batman Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?
Batman Havalimanı Hangi Şehirlere Yakın?
Batman Uçak Bileti Fiyatları
Batman Havalimanı İletişim Bilgileri
Batman’da Gezilecek 5 Doğal Güzellik

Batman Havalimanı Hakkında


Batman Havalimanı’ndan İstanbul, İzmir ve Ankara’ya karşılıklı olarak uçuş seferleri gerçekleştirilmektedir. Batman’a bir gezi düzenlemeyi düşünüyorsanız en hızlı ulaşım şekli olarak Batman Havalimanı uçak bileti alıp rahatlıkla Batman’a varabilirsiniz. Batman Havalimanı hakkında ve Batman’da gezilecek görülecek yerler hakkında daha detaylı bilgi edinmek için sitemizde sizler için hazırlamış olduğumuz rehber yazıya bakabilirsiniz. Ayrıca Bilet Dükkanı üzerinden en uygun fiyatlı Batman Havalimanı uçak bileti almanız da mümkündür.

Birbirinden avantajlı kampanyaların yer aldığı Bilet Dükkanı üzerinden Batman otelleri ve araç kiralama gibi hizmetleri de değerlendirebilirsiniz. 

Batman Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?


Şehir merkezine 7 km uzaklıkta yer alan Batman Havalimanı 1998 yılında açıldığı tarihten beri hava yolu ulaşım hizmeti vermektedir. Batman Havalimanı’ndan şehir merkezine nasıl gidilir diye merak ediyorsanız tam da doğru adrestesiniz. Bilet Dükkanı olarak sizler için hazırlamış olduğumuz, Batman Havalimanı hakkındaki yazımızdan Batman gezinizde lazım olacak her türlü bilgiye erişebilirsiniz.

Batman Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Otobüs ile Ulaşım


Batman Belediyesi’nin işletmesinde olan belediye otobüsleri sayesinde Batman Havalimanı’ndan şehir merkezine ekonomik bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Pegasus ve Türk Hava Yolları’nın uçuş seferlerine göre otobüs seferleri haftanın her günü belli bir saat aralığında ulaşım hizmeti sağlamaktadır.

Batman Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Taksi ile Ulaşım


Batman Havalimanı’nın şehir merkezine oldukça yakın bir konumda bulunması nedeniyle havalimanından şehir merkezine taksi ile ulaşım sıklıkla tercih edilmektedir. Havalimanında gelen yolcu çıkışının önünde bekleyen taksilere binerek Batman’da istediğiniz noktaya direkt olarak ulaşım gerçekleştirmeniz mümkündür. Taksiler genelde uçak iniş saatlerine göre çalıştığı için Batman’a iniş yaptıktan sonra taksi bulmanız zor olmayacaktır.

Batman Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Özel Transfer ile Ulaşım


Özel transfer servisi genellikle grup halinde seyahat edenlerin ya da yanında çok bagajı olanların kullanmayı tercih ettiği bir ulaşım şeklidir. Batman Havalimanı’nda özel transfer servisi veren bir ofis bulunmasa da şehir merkezinde hizmet veren şirketlerin ofislerini önceden arayarak özel transfer servisi için rezervasyon yapabilirsiniz. Özel transfer servisi sayesinde elinizde valizlerle yorulmadan, Batman’da direkt olarak gitmek istediğiniz yere en konforlu ve hızlı bir biçimde ulaşım sağlamanız mümkündür.

Batman Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Araç Kiralama ile Ulaşım


Batman’da kalacağınız süre boyunca ulaşım konusunda toplu taşıma sefer saatleri ve güzergahları ile sınırlı kalmak istemiyorsanız araç kiralayarak hem şehir merkezinde hem de şehrin uzak yerlerine giderken kolay bir ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Batman Havalimanı’nda hizmet veren araç kiralama şirketlerinin ofislerine giderek size en uygun aracı seçebilirsiniz. Ayrıca aracınız siz daha Batman’a doğru yola çıkmadan önce sizin adınıza ayırtılmış olsun istiyorsanız Bilet Dükkanı sitesinin bütçe dostu kampanyalarından yararlanarak en uygun fiyata araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz.

Batman Havalimanı Hangi Şehirlere Yakın?


Batman Havalimanı uçak bileti alıp Batman Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra Batman haricinde başka hangi şehirlere kolaylıkla geçiş yapabileceğinizi merak ediyorsanız Bilet Dükkanı sitesindeki “Batman Havalimanı Hangi Şehirlere Yakın?” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. Batman Havalimanı’nın yakın olduğu şehirleri bulmak için direkt olarak Batman’ın komşu olduğu şehirlere bakmak yeterli olacaktır. Batman kuzeyde Muş, batıda Diyarbakır, doğuda Bitlis ve Siirt, güneyde ise Mardin ile komşu bulunmaktadır. 

Batman Uçak Bileti Fiyatları


Batman’ın doğal ve tarihi güzelliklerine tanık olmak üzere Batman Havalimanı uçak bileti almayı düşünüyorsanız öncesinde bir fiyat araştırması yapmanızı tavsiye ederiz. Batman Havalimanı uçak bileti fiyatları tercih edeceğiniz hava yolu şirketi, yolculuk edeceğiniz tarih ve şehre göre değişiklik göstermektedir. Batman Havalimanı uçak bileti fiyatları 1200 TL’den başlayarak 2400 TL’ye kadar çıkmaktadır. En uygun fiyatlı Batman Havalimanı uçak biletini satın almak için Bilet Dükkanı’nın kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Batman Havalimanı İletişim Bilgileri


Batman Havalimanı’ndaki uçuşlar, hizmetler ya da başka bir konuyla ilgili aklınıza takılan soruları direkt olarak yetkili biri ile görüşmek istiyorsanız aşağıda yer alan Batman Havalimanı iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

  • Adres: Silvan Yolu Üzeri, Batman Havalimanı, Batman
  • Telefon: 0488 218 04 44/50
  • Faks: 0488 218 10 03
  • E-Posta: [email protected] 

Batman’da Gezilecek 5 Doğal Güzellik


Mezopotamya’nın beşiği olan Batman’da binlerce yıllık bir tarihi taşıyan hayranlık verici tarihi yerler bulunmaktadır. Batman özellikle inanç turizmi alanında merak uyandıran turistik yerlere sahip olsa da doğal yerleriyle de dikkatleri üstüne çekmektedir. Batman’da gezilecek 5 doğal güzelliği sizler için tanıttık.

Mereto Dağı

Güneydoğu Anadolu’da hakim olan karasal iklim nedeniyle ağaçlarla kaplı olmasa da harika manzarasıyla ilgi çeken bir doğal güzellik olan Mereto Dağı her yıl özellikle dağ sporlarıyla ilgilenen yüzlerce ziyaretçiyi ağırlamaktadır. 3000 metre rakımda yer alan Mereto Dağı kayalık araziden oluşmaktadır. Mereto Dağı’na gitmeyi planlıyorsanız yanınızda mutlaka rehber ile gezmenizi tavsiye ederiz, çünkü bu dağ aynı zamanda yaban hayvanlarının da yaşam yeridir.

Sason Yaylası

Mereto Dağı her ne kadar kayalık bir alan olsa da dağın eteklerinde yer alan Sason Yaylası bu kadar kuru alan arasında varlığına şaşıracağınız güzellikte yemyeşil bir yerdir. Doğa ile iç içe keyifli yürüyüş ve piknikler yapabileceğiniz bir yer olan Sason Yaylası’nda bir sürü hayvanla karşılaşmanız da mümkündür. Buranın yerlileri daha çok hayvancılıkla ilgilendiği için hayvanlı otlatmaya Sason Yaylası’na götürmektedirler. Sason Yaylasını gezmeye geldiğinizde buradaki köylülerin kendilerinin yaptığı tulum peynirini tatmadan dönmemenizi tavsiye ederiz.

Yaşar Kemal Kent Ormanı

Batman’ın turizm faaliyetlerine katkı olması için açılmış olan Yaşar Kemal Kent Ormanı hem Batmanlılar hem de Batman’ı gezmeye gelenler için çok keyifli bir dinlenme yeri sunmaktadır. Şehirdeki yetersiz görülen yeşil alanları arttırmak için açılmış olan Yaşar Kemal Kent Ormanı’nda çocuk oyun alanları, gölet, seyir noktaları, botanik bahçe, yürüyüş ve bisiklet parkurları, piknik alanları, amfi tiyatro ve etkinlik alanları gibi farklı amaçlara hizmet eden yerler bulunmaktadır.

Kırkat Göleti Mesire Alanı

2018 yılından beri hizmet vermekte olan Kırkat Göleti Mesire Alanı Batman’ın Gercüş ilçesinin 5 km uzağındaki Kırkat Köyü’nde yer almaktadır. 13 dönümlük arazi üzerine yayılmış olan Kırkat Göleti Mesire Alanı’nda piknik çardakları, mangal alanları, oyun parkı ve yürüyüş alanı bulunmaktadır. Sabahtan akşama kadar keyifli vakit geçirmeniz için her türlü imkanı sunan Kırkat Göleti Mesire Alanı’nda sevdiklerinizle güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Garzan Çayı

Batman ve Siirt illeri arasında doğal bir sınır olan Garzan Çayı Batman’ın Kozluk ilçesinde yer alan Aydınlık Dağları’ndan doğup Pisiyar çayı ve diğer küçük derelerden oluşarak daha sonra Beşiri ilçesinden geçen Dicle Nehri ile birleşmektedir. Batman Havalimanı uçak bileti olan yolcular mutlaka bu doğal güzelliği ziyaret etmelidir.