Popüler Fethiye Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Fethiye Araç Kiralama Fırsatları


Yaz turizminin vazgeçilmez rotlarından biri olan yeşille mavinin yeryüzündeki en muhteşem buluşmalarından birine tanıklık eden Fethiye, göz alıcı güzellikleriyle ziyaretçilerini büyülüyor. Köklü tarihi, geniş ormanlık alanları ve masmavi sularıyla yerli ve yabancı milyonlarca turistin akın ettiği Fethiye, araç kiralama hizmetlerine en çok ihtiyaç duyulan lokasyonların başında geliyor. Sadece Fethiye’nin değil civardaki hepsi birbirinden güzel diğer lokasyonları da en konforlu ve güvenli şekilde keşfedebilmek için Fethiye araç kiralama olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Kiralayacağınız araçla şehir merkezinde dilediğiniz yere gidebilir, araçları dilediğiniz boyunca kullanabilirsiniz. Ucuz uçak bileti, erken otel rezervasyonu gibi hizmetleriyle sektörün öncü firmalarından olan Bilet Dükkanı, araç kiralama uygulamasıyla da kullanıcılarına avantaj sağlamaya devam ediyor. Yurdun dört bir yanında araç kiralama imkanı sağlayan firmamız, Fethiye araç kiralama ile ilgili en iyi teklifi alabileceğiniz çok sayıda firma ile çalışıyor. Bilet Dükkanı üzerinden yapacağınız aramalarla, Fethiye’de faaliyet gösteren acenteleri bulabilir, en uygun araç kiralama fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Fethiye’de Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Turizmin başkentlerinden biri olan Fethiye’ye yapacağınız ulaşım derdi çekemem diyorsanız, Fethiye araç kiralama fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Bilet Dükkanı olarak anlaşma sağladığımız araç kiralama firmaları, şehrin her noktasına rahatlıkla gidebileceğiniz araçları tahsis etmekte ve yaşayacağınız ulaşım problemini çözmektedir. Fethiye merkez ve havaalanından teslim alacağınız araçlarla Fethiye’nin istediğiniz her noktasına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Araçları ekonomik sınıf ve lüks sınıf olmak üzere iki farklı gruptan kiraya sunan araç kiralama acenteleri ve bu konuda geniş bir yelpazeye sahip olan Bilet Dükkanı, bütçenize uygun fırsatları değerlendirmeniz için size avantaj sağlıyor. Fethiye’de araç kiralayabilmek için öncelikle Bilet Dükkanı üzerinden araç kiralama için rezervasyon yaptırmalısınız. Daha sonra rezervasyon bilgilerinizi girerek, kendinize en uygun aracı seçmelisiniz.

Lokasyon bilgileriniz ile aracı kiralamak istediğiniz tarihi eksiksiz bir şekilde girmeniz durumunda, kişisel bilgilerinizi ekleyerek işleminize devam etmelisiniz. Kiralama işleminizin eksiksiz tamamlanabilmesi için ödeme ve fatura bilgilerinizi düzenlemeniz gerekir. Fatura adresinizin kişisel adresinizden farklı olmasını istiyorsanız, ‘Bireysel’ ya da ‘Kurumsal’ fatura adresi girmelisiniz. Araç kiralama işleminizin tamamlanması durumunda kontratınız kapatılacak ve faturanız en geç yedi iş günü içerisinde düzenlenerek posta ya da e-posta yoluyla adresinize gönderilecektir.

Fatura işlemlerinizin tamamlanmasının ardından kiraladığınız aracı nereden ve nasıl teslim alacağınızı belirlemeniz gerekiyor. Böylece aracı teslim alma sürecine geçmiş olacaksınız. Posta ya da e-posta yoluyla tarafınıza gönderilen rezervasyon bilgileri ile araç kiralama ofisine gitmeniz durumunda aracınızı direkt olarak teslim alabilirsiniz. Aracınızı teslim alma aşaması bazı araç kiralama acenteleri tarafından sağlanan karşılama hizmeti ile de gerçekleşebiliyor.

Fethiye araç kiralama işlemleri için tüm bu aşamaları tamamladıktan sonra araç teslim aşamasında da dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Bu aşamada, aracın teslimi için kiralama işlemi yaparken belirlemiş olduğunuz istasyona götürmeniz gerekiyor. Araç kiralama firmaları, teslim süresini aşmanız durumunda ceza ücreti alacaktır. Bu nedenle kiralama işlemini yaparken teslim etmek için belirtilmiş olan son tarihi mutlaka kontrol etmeniz gerekiyor.

Fethiye’de En iyi Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?

Fethiye uçak bileti satın alarak gerçekleştirmiş olduğunuz Fethiye yolculuğunuzda ulaşım ile ilgili herhangi bir problem yaşamamak için araç kiralama firmaları ile iletişime geçebilir, bilgi edinebilirsiniz. Bilet Dükkanı üzerinden, Fethiye’de faaliyet gösteren araç kiralama firmalarına kolaylıkla erişebilirsiniz. Fethiye’deki en iyi araç kiralama şirketlerini için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Fethiye’de Saatlik Araç Kiralama Kaç Para?

Fethiye araç kiralama firmalarının saatlik kiralama ücretlerinin Bilet Dükkanı üzerinden öğrenebilirsiniz. Fethiye’de hizmet veren ve geniş bir kiralık araç filosuna sahip olan firmalar, saatlik kiralama ücretlerini ekonomik, konfor, Premium ve lüks olarak dört farklı kategoriden belirliyor. Fethiye’de saatlik araç kiralama ücretleri 560 TL’den başlıyor, 3.231 TL’ye kadar ulaşıyor. Bilet Dükkanı üzerinden ihtiyacınıza göre kiralık araç fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Fethiye’de Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?


Fethiye araç kiralama şirketleriyle iletişime geçmeden önce araç kiralamada dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi sahini olmanız sizin yararınıza olacaktır. Araç kiralarken güvenilir ve uygun fiyatlardan yapmış olacağınız tercihler sorun yaşamanızın önüne geçecektir. Fethiye’de araç kiralarken aşağıdaki hususlara dikkat etmelisiniz:

  • Güvenilir ve doğru firma seçtiğinizden emin olun.
  • Ücretin ne kadar olduğunu öğrenin.
  • Aracın sigortalı olduğundan emin olun.
  • Aracın yakıt durumunu kontrol edin.
  • Kişi sayısına göre bir araç seçimi yapın.
  • Araçta kilometre kısıtlaması olup olmadığını öğrenin.
  • Araç kiralama sözleşmesini kontrol edin.
  • Erken rezervasyon yaptırın.
     

Fethiye’de Lüks Araç Kiralama


Muğla ili sınırları içerisinde yer alan tatil bölgesi Fethiye, yaz aylarında turistler tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir. Eşsiz plajları, denizi ve doğal güzellikleri, bu beldenin diğer tatil bölgelerinin önüne geçmesini sağlamaktadır. Eğlence mekânları ve tarihi güzellikleri ise Fethiye’yi yerli ve yabancı turistler için oldukça cazip bir seçenek haline getirmektedir. Fethiye’de araç kiralama genel olarak ilçeye gelen hemen herkes tarafından tercih edilen bir seçenektir. En yoğun turizm lokasyonlarından biri olan Fethiye’de farklı sınıflarda en çok seçenek bu araç tipinde bulunur. Sürücünün isteğine göre otomatik ya da manuel vites araçlar tercih edilebilir.

Fethiye tatilinizi daha konforlu bir ortamda yapmak isterseniz VIP ya da lüks araç kiralama seçeneklerine Bilet Dükkanı üzerinden bakabilirsiniz. Fethiye’de hizmet veren ve geniş bir kiralık araç filosuna sahip olan firmalar, günlük kiralama ücretlerini ekonomik, konfor, Premium ve lüks olarak dört farklı kategorize ediyor. Fethiye’de lüks araç kiralama ücretleri günlük 895TL’den başlıyor, 5000 TL’ye kadar ulaşıyor. Bilet Dükkanı üzerinden ihtiyacınıza göre kiralık araç fiyatlarını öğrenebilirsiniz.