Gaziantep - Trabzon Otobüs Bileti

Gaziantep - Trabzon Otobüs Bileti Genel Bilgileri

1300 TL Ucuz Otobüs Bileti Tahmini Fiyatı
787 KM Mesafe
Öz Has Bingöl Popüler Firma
10 Saat 22 Dakika Sefer Süresi

En Ucuz Gaziantep Trabzon Otobüs Biletleri

Gaziantep
Trabzon
TL1.300

Gaziantep Popüler Otobüs Biletleri

Gaziantep Varışlı Otobüs Biletleri

Sıkça Sorulan Sorular
Gaziantep Bingöl arası otobüs yolculuğu 10 ila 12 saat arası değişiklik gösterir.
Gaziantep Bingöl otobüs bileti fiyatları ortalama 1.300 TL'dir.
En ucuz Gaziantep Bingöl otobüs bileti için Bilet Dükkanı'nda otobüs firmalarını ve fiyatlarını karşılaştırabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını değerlendirerek en uygun fiyatla biletinizi satın alabilirsiniz.
Gaziantep'ten Bingöl'e giderken; Şanlıurfa, Diyarbakır, Elazığ, Bingöl, Erzurum, Bayburt ve Gümüşhane'den geçilir.

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Avantajlı Gaziantep Trabzon Otobüs Bileti


Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük ve kalabalık illerinden biri olan Gaziantep’ten yola çıkarak Karadeniz’in incisi Trabzon’a otobüsle gitmek isteyenleri böyle alalım!

En uygun fiyatlı Gaziantep Trabzon otobüs bileti bulabileceğin Bilet Dükkanı’nın web sayfasına girerek en güzel Akçaabat otelleri için rezervasyon yapabilir, tatilini hesaplı bir şekilde planlayabilirsin. Gaziantep Trabzon otobüs seyahati hakkında merak ettiğin her şey bu başlıkta.

Gaziantep'ten Trabzon otobüs bileti ile yola çıkmadan önce Trabzon otelleri ve Trabzon araç kiralama hizmetleri için Bilet Dükkanı'nı ziyaret edebilir, Trabzon'a hava yolu ile ulaşmak isterseniz, uçak bileti sayfamız üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Trabzon Otobüs Seyahati Hakkında


Gaziantep’ten Trabzon’a yapılacak olan otobüs yolculukları 15 saat 30 dakika ve 18 saat 15 dakika arasında değişecektir. Yılın her dönemi Gaziantep Trabzon otobüs bileti satışı yapan en popüler firmalar şu şekildedir: Ali Osman Ulusoy, Kanberoğlu Turizm, Cesur Bingöl Seyahat, Can Dersim Tuncelililer, Malatya Zafer Turizm, Öz Diyarbakır Seyahat, Öz Elbistan Seyahat, Turay Seyahat ve Öz Has Bingöl. Bilet Dükkanı web sayfasından bu firmalar için en güvenli şekilde Gaziantep Trabzon otobüs bileti satın alabilirsin.

Gaziantep Trabzon Otobüs Bileti Fiyatları


Farklı firmalara ait Gaziantep Trabzon otobüs bileti fiyatları 850 TL’den başlayarak 1300 TL’ye kadar çıkmaktadır. Bilet fiyatları 2024 yılı mayıs ayına aittir, biletlerin en güncel ve uygun fiyatlı halini görmek için Bilet Dükkanı’ndan Gaziantep Trabzon otobüs bileti araması yapabilirsin.

Gaziantep Otogar'a Nasıl Gidilir? 


Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali Gaziantep şehir merkezine oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Pek çok Gaziantep Trabzon otobüs bileti sahibi Gaziantep Otogar’a gitmek için taksiye binmeyi tercih ediyor. Alternatif özel araç seçenekleri için Bilet Dükkanı’ndan Gaziantep araç kiralama ya da Gaziantep transfer araç işlemlerine göz atabilirsin.

Toplu taşımayla Gaziantep Otogar’a nasıl gidilir? Şehrin farklı noktalarından kalkarak Gaziantep Otogar’a giden B38 Karataş 1 – Otogar, B46/ B59/ B75 Otogar – Mavikent, B58/ B76 Otogar – Karataş 2, 1-1/ 1-2/ 1-3/ 1-4/ 1-5/ 1-6 Otogar – Balıklı, 4-1/ 4-2 Otogar – Yukarıbayır, 4-3/ 4-4/ 4-7/ 5-1/ 5-2/ 5-3 Otogar – Çocuk Hastanesi, 12-1 Otogar – 60. Yıl, 8-1/ 8-1/ 8-3 75. Yıl – Otogar, B50 Hayvanat Bahçesi – Otogar ve 24 Otogar – Düztepe otobüslerinin sefer saatleri için belediyenin resmi web sitesine bakmanı tavsiye ederiz.

Gaziantep Trabzon otobüs bileti satın aldığın firmanın Gaziantep şehir merkezi ve Gaziantep Otogar arasında hizmet veren ücretsiz yolcu servisleri olup olmadığını öğrenmek için firmayla iletişime geçebilirsin.

Trabzon Otogar'dan Şehir Merkezine Ulaşım


Trabzon Şehirlerarası Otobüs Terminali, Trabzon şehir merkezine yakın olduğu için buradan ulaşım sağlamak da oldukça kolaydır. Trabzon Otogar’ın gelen yolcu çıkışında bekleyen ve 7/24 hizmet veren otogar taksilerine binerek ya da otogarın içindeki araç kiralama ve transfer araç ofisleriyle anlaşarak şehrin dilediğin noktasına ulaşımını en hızlı ve rahat şekilde yapabilirsin.

Trabzon Otogar araç kiralama ve Trabzon Otogar transfer araç hizmetleri Bilet Dükkanı’nda seni bekliyor. 

Otogardan kalkarak şehir merkezine giden belediye otobüsleri ve Trabzon’un diğer ilçelerine giden minibüslere binerek ulaşımını daha hesaplı hale getirebilirsin.

Ücretsiz olarak Trabzon Otogar’dan şehir merkezine ulaşım için Gaziantep Trabzon otobüs bileti satın aldığın firmanın otogar ve Trabzon şehir merkezi arasında hizmet veren yolcu servislerine binebilir, servislerin durak ve saat bilgisi gibi detaylarını öğrenmek için firmayla iletişime geçebilirsin.

Trabzon'da Gezilecek Yaylalar


Yemyeşil sisli ormanların tepesinde yükselen yaylalarıyla Doğu Karadeniz’in ölmeden önce mutlaka görülmesi gereken şehirlerinden biri olan Trabzon’a her sene çok sayıda yerli ve yabancı turist geliyor.

Dört mevsim gezmenin şahane olduğu Trabzon Yaylaları arasında Maçka Yaylaları, Şolma Yaylası, Kiraz Yaylası, Karadağ Yaylası, Sis Dağı Yaylası, Mavura Yaylası, Hıdırnebi ve Kuruçam Yaylaları görülmesi gereken yerler arasında.

Trabzon'da Gezilecek 5 Yer


Gaziantep Trabzon otobüs bileti aldıysan sıra geldi Trabzon’da gezilecek 5 yer hangileridir öğrenmeye:

 1. Sümela Manastırı

  4. Yüzyılda Yunan keşiş Barnabas’ın yaptırdığı, Meryem Ana’ya adanan Sümela Manastırı kayalıklar üzerine inşa edilmiş, tarihle doğayı bir araya getiren büyüleyici bir görüntüye sahip. Pek çok efsaneye konu olan manastırın içi bugün müze olarak ziyarete açık.

 2. Trabzon Ayasofyası

  Trabzon’un Ayasofya Müzesi 13. Yüzyılda Kral 1. Manuel Komnenos’un talimatıyla inşa edildi. Başta şapellerle dolu bir kilise olarak yapılan Ayasofya savaş dönemlerinde depo olarak kullanılarak sonrasında camiye çevrildi. Bugün hala Orta Çağ Gürcü mimarisi ve fresklerinin özelliklerini taşıyan Trabzon Ayasoyfası kare plana sahiptir.

 3. Atatürk Köşkü

  Atatürk’ün Trabzon’a yaptığı seyahatler süresince konakladığı, beyaz renli ve Rönesans dönemi mimari özellikleri taşıyan bu yapıda günümüzde Trabzon’un arkeolojik ve etnografik eserleri sergileniyor.

 4. Uzungöl

  Trekking, kamp ve doğa severlerin vazgeçilmez adresi Uzungöl, Çaykara ilçesine bağlı.

 5. Bedesten Çarşısı

  Tarihi yapılar ve yaylaları keşfettikten sonra alışveriş için şehrin kalbindeki, 6 yüzyıllık Bedesten’e giderek kendin ve sevdiklerin için hediyelik eşya alabilirsin.


Trabzon'da Ne Yenir?

 • Kuymak
 • Isırgan Çorbası
 • Hamsili Pilav
 • Akçaabat Köfte
 • Hamsiköy Sütlacı