Popüler Kırıkkale Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Kırıkkale Hakkında


İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Kırıkkale 1989 yılında Ankara’dan ayrılıp bir il olarak tanınır hale gelmiştir. Kırıkkale’yi gezmeye gittiğinizde daha rahat bir ulaşım sağlamak için araç kiralamak isteyebilirsiniz. Kırıkkale araç kiralama işlemini en uygun fiyata tamamlamak için Bilet Dükkanı sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bilet Dükkanı üzerinden Kırıkkale araç kiralama yanında uçak bileti, otel, transfer hizmetlerine de ulaşabilirsiniz.

Kırıkkale Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Kırıkkale’de daha rahat bir ulaşım gerçekleştirmek için araç kiralamak istiyor ama Kırıkkale araç kiralama nasıl yapılır bilmiyorsanız tam da doğru yerdesiniz. Kırıkkale’de aracınızı en uygun fiyata kiralamak için Bilet Dükkanı sitesindeki bütçe dostu kampanyalardan yararlanarak en uygun fiyatlı araç kiralama işlemini yapabilirsiniz.

  • Bilet Dükkanı üzerinden araç kiralayabilmek için ilk olarak araç kiralama rezervasyonu yapmanız gereklidir.
  • Sonrasında işleminize rezervasyon bilgilerinizi girerek devam edebilir, bu aşamada tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağına inandığınız bir aracı seçebilirsiniz.
  • Aracınızı seçtikten sonra aracı teslim alacağınız ve geri bırakacağınız tarih ve konum bilgilerini de vererek rezervasyonun kişisel bilgileri doldurma alanına geçiş yapabilirsiniz.
  • Burada tüm bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzdan emin olmanızı hatırlatırız.
  • İşleme devam ettiğinizde ise karşınıza fatura ve ödeme bilgilerinizi girme ekranı çıkacaktır. Bu bilgileri de doğru bir şekilde doldurduktan sonra araç kiralama işlemini tamamlamış olacaksınız.
  • İşlem tamamlandıktan sonra kontratınız oluşturulmuş olacak, fatura ve rezervasyon bilgileriniz tarafınıza en geç 7 iş günü içerisinde posta ya da e-posta aracılığıyla ulaştırılacaktır.
  • Aracı teslim etme vaktiniz geldiğinde de dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Öncelikle kiraladığınız aracı, rezervasyon bilgilerinizi girerken belirtmiş olduğunuz tarih ve saatte belirttiğiniz yere götürmeniz önemlidir.
  • Aracı önceden kararlaştırılmış zamandan geç götürmeniz durumunda ilgili araç kiralama şirketi geç kaldığınız süre için sizden ek ücret talep edecektir.

Aracı teslim etmenizle ilgili herhangi bir aksilikle karşılaşmanız durumunda ilgili araç kiralama şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.

Kırıkkale Günlük Araç Kiralama


Kırıkkale’de birkaç gün kullanmak için araç kiralayabileceğiniz gibi günlük ihtiyaçlarınız için de araç kiralama işlemi yapmanız mümkündür. Kırıkkale günlük araç kiralama için aşağıda yer alan Kırıkkale araç kiralama şirketlerinden bir araç seçebilirsiniz. 

Kırıkkale Araç Kiralama Fiyatları


Kırıkkale’de saatlik, günlük ya da birkaç günlük bir araç kiralama ihtiyacınız varsa ancak araç kiralama işlemi yapmadan önce Kırıkkale araç kiralama fiyatlarıyla ilgili biraz araştırma yapmak ve bilgi edinmek istiyorsanız Bilet Dükkanı sitesinde Kırıkkale araç kiralama ile ilgili hazırlamış olduğumuz rehber yazıdan yararlanabilirsiniz. 

Kırıkkale araç kiralama fiyatları, kiralamak istediğiniz aracın markası, prestiji, segmenti ve sahip olduğu özelliklere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kırıkkale araç kiralama işleminizi ekonomik şekilde halletmek istiyorsanız, araç kiralamanızı Bilet Dükkanı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kırıkkale’de bir günlük araç kiralama fiyatları 140 TL’den başlayarak 450 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Araç Kiralama İçin Gereken Belgeler


Kırıkkale’de kiraladığınız araç ile gezmek istiyorsanız öncesinde araç kiralama için gerekli belgelerin yanınızda olduğundan ve araç kiralayabilmek için uygun özellikleri taşıdığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Kiralayacağınız aracın tipine ve özelliklerine göre sizden beklenen koşullar değişiklik gösterebilmektedir.

İlk olarak Türkiye’de ekonomik bir araç kiralayabilmeniz için en az 21 yaşını doldurmuş olmanız ve minimum 2 yıllık bir ehliyete sahip olmanız gerekmektedir. Orta ve üst sınıf araçlar için en az 25 yaşında, lüks ve büyük araçlar için en az 28 yaşında olmanız ve minimum 3 yıllık bir ehliyetinizin olması gerekmektedir.

Aracı Almaya Giderken Götürmeniz Gerekenler


Tüm bu koşulları sağladığınız sürece Kırıkkale’de araç kiralama konusunda önünüzde bir engel kalmayacak. Bununla birlikte araç kiralamaya gittiğinizde ya da Bilet Dükkanı üzerinden rezervasyonunu yaptığınız aracı teslim almaya gittiğinizde yanınızda mutlaka nüfus cüzdanı (kimlik kartı ya da pasaport) ve geçerli ehliyetinizin olduğundan emin olmalısınız. 

Kiralık Araçla Kaza Yaparsam Ne Olur?


Her ne kadar dikkatli olsanız da sizin ya da karşınızdaki kişinin kusurlu bir hareketi sonucunda bazen araba kazaları yaşanabilmektedir. Peki “Kiralık araçla kaza yaparsam ne olur?” diye soruyorsanız gelin size detaylarıyla anlatalım. Kiralık araçla yaşanan olası bir kaza durumunda hasarların kim tarafından karşılanacağını belirlemek için birkaç önemli nokta vardır. Eğer kazada kusuru bulunan kişi sizseniz araç tamir edilene kadar aracın kirası sizden istenecektir. Bu duruma “kira kaybı” denir. Bununla birlikte bazı özel durumlar dışında kaza sırasında araçta meydana gelen hasarlar trafik sigortası tarafından karşılanmaktadır. 

Eğer kiraladığınız aracın tam kaskosu varsa bu masraflar kasko tarafından karşılanmaktadır. Ancak kaza sırasında alkollü ya da uyuşturucu etkisinde olduğunuz tespit edilirse %100 kusurlu olarak tanınırsınız ve kaza masraflarını da sizin karşılamanız beklenir.