Popüler Burdur Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Burdur Araç Kiralama Noktaları

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Burdur Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Her yıl düzenli olarak Yörük Festivallerinin düzenlendiği Akdeniz’in en güzel şehirlerinden biri olan Burdur’a seyahat etmeyi planlıyor ve Burdur’da araç kiralama nasıl yapılır diye merak ediyorsanız; Bilet Dükkanı’nın sizin için hazırlamış olduğu Burdur araç kiralama yazısını okuyabilir, araç kiralarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini detaylarıyla öğrenebilirsiniz. Uçak bileti, otel, özel transfer ve araç kiralama hizmeti veren Bilet Dükkanı’nın internet sitesine girdiğinizde Araç Kiralama kısmını göreceksiniz. Buraya tıkladığınızda kiralamak istediğiniz aracı Burdur’da hangi destinasyondan alacağınızın bilgisini gün ve saatiyle birlikte eksiksiz şekilde girmelisiniz. Aracı teslim alacağınız ve teslim edeceğiniz günü ve saati belirttikten sonra karşınıza, girmiş olduğunuz tarihler için Burdur’da müsait olan kiralık araçlar listelenmiş şekilde çıkacaktır. Farklı araç kiralama acentelerinin farklı marka, model, segment, büyüklük, renk, vites ve yakıt tipindeki araçlarından size en uygun olanı seçtikten sonra kişisel bilgilerinizi girerek son adım olan ödeme işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme bilgilerinizi girdikten sonra rezervasyon bilgileriniz ve kontratınız, e-faturanızla birlikte kişisel bilgilerinizde belirtmiş olduğunuz eposta adresinize 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Burdur araç kiralama işlemi yaparken aracı teslim alma ve teslim etme tarihlerinize özellikle dikkat etmenizi öneririz. Eğer aracı firmaya teslim ederken önceden belirttiğiniz tarihte teslim etmezseniz ya da belirttiğiniz saatten geç teslim ederseniz tarafınızdan ceza ücreti kesilecektir.

Bilet Dükkanı’nda beklentilerinize en uygun aracı kolaylıkla kiralayabilirsiniz. İnternet sitemizdeki kampanyaları takip ederek Burdur araç kiralama işleminizi gerçekleştirebilir, ulaşım sıkıntısı çekmeden Burdur tatilinize gönül rahatlığıyla başlayabilirsiniz. Bilet Dükkanı olarak sizler için Burdur’da yer alan araç kiralama acentelerini sıraladık:

 • Burdur Rent A Car Araç Kiralama
 • Nokta & Eriza Filo Rent A Car Burdur 
 • Burdur Keyif Rent A Car
 • Yıldırım Rent A Car
 • Doruk Oto Kiralama
 • Evim Araç Kiralama
 • Toprak Rent A Car
 • Ata Rent A Car
 • Yalın Rent A Car
 • Kuzey Rent A Car
 • Burdur Günlük Araç Kiralama

Burdur araç kiralama adımlarını tek tek Burdur araç kiralama nasıl yapılır başlığında açıkladık. Burdur’da günlük ya da saatlik olarak araç kiralayabilir, istediğiniz noktaya rahatlıkla ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Aracınızı günlük olarak kiralamak istiyorsanız Bilet Dükkanı internet sitesinde Araç Kiralama bölümünden, aracı teslim alacağınız lokasyonun bilgisini girdikten sonra teslim alacağınız ve teslim edeceğiniz tarihleri girmelisiniz. Burdur günlük araç kiralama fiyatları 140 Türk Lirasından başlayarak yaklaşık 1000 Türk Lirasına kadar çıkmaktadır. Fiyatlar arabanın marka ve modeline göre değişiklik gösterebilir.

Burdur Saatlik Araç Kiralama Ne Kadar?


Burdur’da saatlik araç kiralamak isterseniz de Bilet Dükkanı internet sitesinde Araç Kiralama kısmına tıkladıktan sonra aracı teslim alacağınız noktanın bilgisini girmeniz gereken kısmın yanında teslim alma ve teslim etme gününü aynı işaretleyerek saatlerini değiştirmelisiniz. Burdur saatlik araç kiralama fiyatları hakkında bilgi internette yer almamaktadır. Burdur araç kiralama nasıl yapılır başlığında bahsettiğimiz araç kiralama acenteleriyle iletişime geçerek Burdur saatlik araç kiralama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Burdur’da Gezilecek Yerler


Burdur araç kiralama işleminizi Bilet Dükkanı internet sitesi üzerinden gerçekleştirdikten sonra sıra geldi Burdur’da gezilecek yerleri araştırmaya. Şehre ziyarete gelen tatil severler arasında en popüler yerleri şu şekilde sıralayabiliriz: Burdur Saat Kulesi, Serenler Tepesi Tabiat Parkı, Bakibey Konağı, Lisinia Doğal Proje Alanı, Burdur Arkeoloji Müzesi, Ulu Cami ve Taş Oda Konağı Etnografya Müzesi.