7/24 İstanbul Havalimanı Transfer Araçları

TL808,00
TL2.428,00

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Türkiye’nin 81 ilinde e istisnasız her bir havalimanında transfer hizmeti sağlayan Bilet Dükkanı, İstanbul Havalimanı transfer hizmeti ile öne çıkar. Bir seyahatte ihtiyaç duyulan her şeyin tek çatı altında toplanması için çözüm ve hizmet sağlayıcısı olan markamız, “Tüm seyahatini tek yerden planla” mottosuyla yola çıkmıştır. Transfer, bir kimseyi bulunduğu ya da istediği herhangi bir noktadan yine istediği başka bir noktaya götürme veya taşıma işine verilen isimdir. Bilet Dükkanı markası olarak bizler de transfer hizmetimizi Türkiye’nin her bir noktasında titizlikle gerçekleştiriyor, bilhassa da İstanbul Havalimanı transfer hizmeti ile öne çıkıyoruz. Türkiye’deki çoğu şehre nazaran İstanbul’da iki adet havalimanı bulunur. Bunlardan biri Anadolu Yakası’ndaki Sabiha Gökçen Havalimanı; bir diğeri ise Avrupa Yakası’nda bulunan ve 2018 yılında açılan İstanbul Havalimanı’dır. 

Bahsi geçen bu iki havalimanında da Bilet Dükkanı markası olarak transfer hizmetimiz bulunur. Yolcularımız; kaliteli, konforlu ve hızlı bir ulaşım istedikleri takdirde Bilet Dükkanı’nın İstanbul Havalimanı transfer hizmetini tercih edebilirler. Havalimanında inen yolcuların transfer hizmetini kullanırken en çok gitmek istediği lokasyonlar pek tabii önce merkeze en yakın konumda seçtikleri konaklayacakları otellerdir. Ancak günübirlik gelen ve İstanbul transfer hizmeti kullanmak isteyen yolcular, şehrin popüler destinasyonlarına, turizm merkezlerine yolculuk yapmak ister. 

Buna örnek vermek gerekirse; günübirlik İstanbul’a gelen ya da İstanbul’da merkeze yakın lokasyonda bulunan oteline gitmek isteyen yolcular ekseriyetle Taksim, Şişli, Beşiktaş, Sultanahmet, Eminönü, Sarayburnu, Üsküdar, Kadıköy, Moda ve Eyüpsultan gibi noktaları tercih etmektedir. Transfer hizmetimiz ile İstanbul’un bir uçtan diğer ucuna kadar herhangi bir noktasına bir hayli konforlu bir yolculuk deneyimi sağlanabilir.

İstanbul VIP Transfer Hizmeti


İstanbul’un havalimanlarından birinde inen ve Bilet Dükkanı İstanbul Havalimanı transfer hizmeti için yolcular, standart transfer hizmetimiz yerine dilerlerse VIP transfer hizmetimizi de tercih edebilirler. Bu noktada özellikle belirtmek isteriz ki tüm VIP transfer hizmet araçlarımız Mercedes markasına aittir. Ekseriyetle Mercedes Vito modeli, yolcularımızın VIP transfer hizmetleri için hizmet sağlamaktadır.

İstanbul Transfer Noktaları


Bilet Dükkanı transfer hizmeti ile İstanbul’un her noktasından transfer hizmeti alınabilmektedir. Son model ve en konforlu araçlar ile gerçekleştirdiğimiz transfer hizmetimiz ile yolcularımız, gitmek istedikleri herhangi bir noktadan başka bir noktaya en kaliteli transfer hizmetini alabilirler.

İstanbul Anadolu Yakası – Avrupa Yakası Transfer


Asya ve Avrupa kıtalarının birbirine en çok yaklaştığı noktada bulunan, hem jeopolitik konumu hem de tarihi itibarıyla “Dünyanın En Güzel Şehri” unvanını elinde tutan İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakalarına geçiş için transfer hizmetimiz kullanılabilir. Bunun için yine en konforlu Bilet Dükkanı transfer araçları seçilebilir ve istenilen lokasyona ulaşım sağlanabilir.

İstanbul içerisinde bilhassa Anadolu ve Avrupa yakalarının merkezi noktalarına erişim için kullanılan transfer hizmetimiz, Anadolu Yakası’nda Kadıköy ve Moda; Avrupa Yakası’nda ise Taksim, Beşiktaş, Ortaköy ve Sultanahmet civarlarına ulaşımda en çok tercih edilmektedir.

Şehirlerarası Transfer Hizmeti İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda ya da İstanbul Havalimanı’nda indikten sonra yakın şehirlere ya da halihazırda İstanbul içerisinde ikamet ederken civar şehirlere gitmek için de Bilet Dükkanı transfer hizmetinden yararlanılabilir. Bunun için Bilet Dükkanı transfer araçlarından biri seçilip, gidilmek istenen lokasyon belirlenmeli ve yolculuğa bu şekilde başlanmalıdır. 

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olan İstanbul’un bir ucundan diğer bir ucuna gitmek için dahi bir hayli kilometre mesafe kat etmek gerekmektedir. Bu nedenle yolcularımız gerek İstanbul içerisinde gerekse civar şehirlere seyahatte şehirlerarası transfer hizmetimizden yararlanabilir. İstanbul; Kocaeli, Tekirdağ ve Kırklareli illerine komşudur. 

Bunun için İstanbul merkezden Kocaeli’ne gitmek üzere yola çıkıldığı takdirde, 107 kilometrelik mesafe ortalama trafikten bağımsız olarak 1 saat 35 dakika gibi bir sürede kat edilebilir. Aynı şekilde Tekirdağ şehri de İstanbul’a yalnızca 146 kilometre uzaklıkta bulunur ve yine trafikten bağımsız olarak ortalama 1 saat 40 dakika gibi bir sürede Tekirdağ şehrine gidilebilir. Son olarak, İstanbul merkezden Kırklareli’ne gitmek isteyen yolcularımız, transfer araçlarımız ile ortalama 2,5 saat süren bir yolculuk sonrası, İstanbul’a 213 kilometre uzaklıkta bulunan Kırklareli’ne ulaşabilirler.

Aktarmalı Uçuş Transferleri


İki farklı kıtada iki farklı havalimanı bulunan İstanbul’da aktarmalı uçuş yapmak isteyen yolcular, bir uçuşlarını Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan, diğerini ise İstanbul Havalimanı’ndan gerçekleştirecek olabilirler. Bu gibi durumlarda aktarmalı uçuşlarına güvenle ve en konforlu şekilde ulaşmak isteyen yolcular yine Bilet Dükkanı’nın İstanbul Havalimanı transfer hizmeti seçeneğini kullanabilir.