Popüler Karabük Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Karabük Araç Kiralama Noktaları

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Karabük Araç Kiralama


Karadeniz Bölgesi’nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Karabük, yemyeşil doğası ve kültürel yapısıyla dikkat çekiyor. Her yıl çok sayıda misafir ağırlayan şehir, Türkiye’nin ilk demir çelik fabrikasına ev sahipliği yapıyor. Şehrin en tarihi bölgelerinden biri olan Safranbolu, büyüleyen evleri ve eşsiz doğa manzaralarıyla her yıl çok sayıda ziyaretçi kabul ediyor. İş ve turizm fırsatlarının yoğunlukla olduğu Karabük’ü ziyaret edecek olan vatandaşlar, şehir içinde rahat bir ulaşım sağlayabilmek için Karabük araç kiralama hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak istiyor. Geliştirilmiş filtreleme alanı ile sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan Bilet Dükkanı, Karabük araç kiralama acentelerine tek sayfa üzerinden ulaşmanızı sağlıyor. 

Karabük’te Araç Nasıl Kiralanır?


İş, sağlık, eğitim ya da tatil amacıyla ziyaret edeceğiniz Karabük’te rahat ve kolay ulaşım için araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Karabük araç kiralama acenteleri, şehrin belirli bölgelerinde faaliyetlerini sürdürüyor. Saatlik araç kiralama, günlük araç kiralama, haftalık araç kiralama ve aylık araç kiralama gibi birbirinden farklı seçenekleriyle hizmet veren araç kiralama acentelerinden dilediğiniz tarih ve lokasyon için araç seçebilirsiniz. Karabük’te nasıl araç kiralanır merak edenler için Bilet Dükkanı, geliştirilmiş filtreleme alanı ile tüm işlemleri kısa süre içerisinde tamamlamanıza yardımcı oluyor. 

  • Sitemiz üzerinden oluşturacağınız üyelik sonrasında ana sayfada yer alan ‘Araç Kiralama’ seçeneğine tıklayarak, işlemlerinizi başlatabilirsiniz. 
  • Araç kiralama için Bilet Dükkanı üzerinden yapacağınız rezervasyonun ardından filtreleme alanına seçeceğiniz araç tipi, lokasyon ve tarih ile ilgili bilgileri girmeniz durumunda Karabük araç kiralama acenteleri tek sayfada listelenecektir. 
  • Araç kiralama firmaları ve fiyatları arasında karşılaştırma yaparak, size en uygun aracı seçebilirsiniz. Seçiminizi yapmanız durumunda ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz.
  • Ödeme sayfası üzerinden kredi/banka kartı ve fatura bilgilerini eksiksiz olarak girmiş olduğunuzdan emin olmalısınız. 
  • Fatura adresinin farklı olmasını isterseniz, ‘Bireysel’ ya da ‘Kurumsal’ olarak belirtilmiş olan iki farklı seçenekten en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Ödeme işleminizi gerçekleştirdikten sonra kontratınız kapatılacaktır. 
  • Faturanız, posta ya da e-posta üzerinden, en geç yedi gün içerisinde tarafınıza ulaştırılacaktır. Fatura bilgilerinizin tarafınıza ulaşmasıyla birlikte kiralamış olduğunuz aracı teslim sürecine geçeceksiniz. 
  • Posta ya da e-mail üzerinden gönderilen rezervasyon bilgileriniz ile araç kiralama firmasına gitmeniz durumunda aracınızı buradan alabilirsiniz. 

Kiralamış olduğunuz aracı teslim alma aşaması bazı araç kiralama acenteleri tarafından sağlanan karşılama hizmeti ile gerçekleşebilir. Antalya Havalimanı ve Adana Havalimanı gibi havalimanlarında hizmet veren bazı araç kiralama firmaları, söz konusu karşılama hizmetini vererek, üzerinde isminizin yazılı olduğu bir çağrı panosu ile sizi karşılıyor ve aracınızı teslim ediyor.

Karabük Araç Kiralama Fiyatları


Karabük’e seyahat edenler, Karabük araç kiralama fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için Bilet Dükkanı’nı ziyaret edebilir. Geliştirilmiş filtreleme alanı sayesinde Karabük araç kiralama acentelerini tek sayfada listeleyen Bilet Dükkanı, araç kiralama fiyatları arasında karşılaştırma yapmanızı sağlıyor. Tercih ettiğiniz araç tipine ve tarih aralığına göre değişiklik gösteren araç kiralama fiyatları, sitemizin sunmuş olduğu kampanya ve indirimlerle çok daha uygun aralıklarda seyrediyor. Sitemizi ziyaret edebilir; günlük araç kiralama, haftalık araç kiralama, saatlik araç kiralama gibi alternatifleri değerlendirerek size en uygun olanını tercih edebilirsiniz.