Popüler Niğde Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Niğde Araç Kiralama Noktaları

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Niğde Hakkında


Yer altı ve yer üstü kaynakları ile her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Niğde, özellikle kış turizmi ve dağcılık gibi faaliyetleriyle rağbet görüyor. Paleotik Çağ’dan günümüze kadar doğal güzellikleri ve tarihi yapılarıyla dikkat çeken Niğde’de tatil planı yapanlar; Niğde Kalesi, Niğde Saat Kulesi, Niğde Müzesi, Aleaddin Camii, Tyana Ören Yeri ve Su Kemerleri, Roma Havuzu, Hüdavent Hatun Türbesi, Konaklı Rum Kilisesi, Sungur Bey Camii ve daha birçok yeri yakından görmek istiyor. Şehrin mutlaka görülmesi ve gezilmesi gereken yerlerine rahatlıkla gidebilmek için araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak istiyor. Niğde araç kiralama acenteleri, her bölgesinde faaliyetlerini sürdürüyor. Günlük araç kiralama, saatlik araç kiralama, haftalık araç kiralama gibi değerlendirebileceğiniz birden fazla alternatif ile hizmet veren Niğde araç kiralama acentelerine, Bilet Dükkanı üzerinden ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet sağlamakta olan araç kiralama firmalarına kısa süre içerisinde ulaşabileceğiniz Bilet Dükkanı üzerinden bütçenize uygun araç kiralama fiyatları ve acenteler ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Geliştirilmiş filtreleme alanı sayesinde tüm araç kiralama firmalarını tek sayfada listeleyen sitemiz üzerinden dilediğiniz tarih için araç kiralayabilir, Niğde’de keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. 

Niğde Günlük Araç Kiralama


Keyifli bir tatil ya da iş için geldiğiniz Niğde’de rahatlıkla ulaşım sağlayabilmeniz için araç kiralama firmalarıyla iletişime geçebilirsiniz. Şehirde faaliyet gösteren tüm araç kiralama firmalarına tek sayfada ulaşabileceğiniz Bilet Dükkanı aracılığıyla kısa sürede dilediğiniz araç tipini seçerek kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Geliştirilmiş filtreleme alanı sayesinde tüm araç kiralama acentelerine kısa sürede ulaşabileceğiniz sitemiz üzerinden; aylık araç kiralama, haftalık araç kiralama, günlük araç kiralama ve saatlik araç kiralama gibi seçenekler arasından size en uygununu tercih edebilirsiniz. Niğde günlük araç kiralama işlemleri için Bilet Dükkanı üzerinden bir üyelik oluşturmalısınız. Daha sonra ana sayfa üzerinde yer alan ‘Araç Kiralama’ seçeneğine tıklayarak, açılan sayfada bulunan arama alanına dilediğiniz araç tipi ve aracı kullanacağınız tarihe dair bilgileri eksiksiz girmelisiniz. İstenilen tüm bilgileri eksiksiz tamamladıktan sonra ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz.
Ödeme sayfasında talep edilen kredi/banka kartı bilgilerini ve fatura bilgilerini doğru bir şekilde girmeniz durumunda araç kiralama işleminizi onaylayabilirsiniz. Niğde günlük araç kiralama işlemleri için fatura adresinizi ‘Bireysek’ ya da ‘Kurumsal’ olarak size en uygun olana göre seçebilirsiniz. Ödeme işleminizin tamamlanması ile kontratınıza yapılacaktır. Fatura bilgileriniz e-posta ya da posta aracılığıyla tarafınıza gönderilecektir. Niğde araç kiralama işlemlerinizi sitemiz üzerinden tamamlamanız durumunda araç tipi, kişi sayısı ve kullanım süresine göre seçtiğiniz araçları, havalimanında ya da şehrin belirli bölgelerinde faaliyet gösteren araç kiralama acentelerinden teslim almalısınız. Niğde günlük araç kiralama işlemlerinizin sorunsuz tamamlanabilmesi için teslim tarihini ve saatini aksatmamanız oldukça önemlidir. Araç kiralama acenteleri tarafından belirlenen saatte, belirlenen adrese aracı teslim etmemeniz durumunda, acentenin talep edeceği ceza parasını ödemeniz zorunludur.

Niğde Kiralık Araç Fiyatları


Niğde araç kiralama işlemleri için en çok araştırılan konulardan biri de araç kiralama fiyatları… Niğde kiralık araç fiyatları, en uygun araç kiralama firmalarına tek sayfada ulaşabileceğiniz Bilet Dükkanı tarafından sunulan indirim ve kampanyalar aracılığıyla çok daha uygun. Haftalık araç kiralama, günlük araç kiralama ve saatlik araç kiralama gibi farklı alternatiflere göre belirlenen kiralık araç fiyatlarını yakından takip edebileceğiniz sitemiz üzerinden, tüm Niğde araç kiralama acenteleri arasından size en uygun acenteyi seçebilir, ekonomik araç kiralamanın keyfini çıkarabilirsiniz.