Otogar Bilgileri

Otogar Adres Telefon
İstanbul Sultanbeyli Otogarı
Abdurrahmangazi, 34920 Sultanbeyli/İstanbul

Haritada Otogar

İstanbul Sultanbeyli Otogarı Varışlı Otobüs Biletleri

Sıkça Sorulan Sorular
Sultanbeyli Otogarı'na; İETT otobüsleri, metrobüsler, minibüsler, yolcu servisleri ve taksiler ile gidebilirsiniz.

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Sultanbeyli Otogarı Hakkında


İstanbul’un Anadolu Yakası'nda Sultanbeyli ilçesinde yer alan Sultanbeyli Otogarı şehirlerarası pek çok güzergahta direkt ulaşım sağlamaktadır. Birçok otobüs firmasının bünyesinde hizmet verdiği Sultanbeyli Otogarında otobüs kalkış saatinizi beklerken restoran, market, büfe ve dinlenme alanında vakit geçirip buralardan hizmet alabilirsiniz. Sultanbeyli Otogarı hakkında bilgi edinmek ve Sultanbeyli Otogarı otobüs bileti fiyatlarını öğrenmek için Bilet Dükkanı sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden en uygun fiyatlı Sultanbeyli Otogarı otobüs bileti de satın alabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Sultanbeyli Otogarı'na Ulaşım


Sultanbeyli Otogarı'ndan kalkışlı otobüs biletiniz varsa şehir merkezinden Sultanbeyli Otogarı'na ulaşım nasıl sağlanır öğrenmek isteyebilirsiniz. İstanbul’dan Sultanbeyli Otogarına ulaşım için kullanabileceğiniz pek çok yol alternatifi vardır. Kadıköy – Sabiha Gökçen Havalimanı arasında çalışan M4 metro hattına binerek Kartal durağında inip Kartal Köprüsü üzerinden 132M otobüsüne binerek Sultanbeyli Otogar'a gidebilirsiniz. Otobüsten inmeniz gereken durak Yanyol durağıdır. Benzer şekilde Avrupa Yakası'ndan yola çıkıyorsanız herhangi bir Marmaray durağından trene binerek Ayrılıkçeşme durağında ya da metrobüs ile Uzunçayır’dan M4 hattına aktarma yaparak otogara varabilirsiniz. Buna ek olarak Ümraniye tarafından gelenler de 522 numaralı otobüsle Yenidoğan’a gidip oradan 132V otobüsüne aktarma yapıp Yanyol durağında inerek de otogara ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Otogarı'na Hangi Otobüsler Gider?


Sultanbeyli Otogarı’na ulaşım sağlamak için otobüs kullanmayı düşünüyorsanız binebileceğiniz birkaç farklı otobüs hattı bulunmaktadır. Belediye otobüsleri bünyesinde Sultanbeyli Otogarı'na hangi otobüsler gider sizler için anlattık. Sultanbeyli Otogarına Kartal Köprüsü üzerinden 132M hattına binip Yanyol durağında inerek ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ümraniye’den önce 522 numaralı otobüs hattına binip Yenidoğan’da 132V otobüsüne aktarma yaparak Sultanbeyli Otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sultanbeyli Otogarı İletişim Bilgileri


Sultanbeyli Otogarı ile ilgili soru ve sorunlarınızı direkt olarak yetkili bir kişiyle görüşmek için aşağıda bulunan Sultanbeyli Otogarı iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Adres: Adil Mahallesi, Taşkesen Sokak, No: 2, 34935, Sultanbeyli/İstanbul
Telefon: 216 496 24 80

Sultanbeyli Otogarı Otobüs Bileti Ne Kadar?


Sultanbeyli Otogarı'ndan karşılıklı olarak pek çok şehre direkt ulaşım sağlamanız mümkündür. Sultanbeyli Otogarı otobüs bileti satın almadan önce bilet fiyatları ile ilgili bilgi edinmek için Bilet Dükkanı sitesinde “Sultanbeyli Otogarı Otobüs Bileti Ne Kadar?” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. Sultanbeyli Otogarı otobüs bileti fiyatları tercih edeceğiniz otobüs firmasına ve yapacağınız yolun mesafesine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sultanbeyli Otogarı otobüs bileti fiyatları 170 TL ile 700 TL arasında değişmektedir.

İstanbul otobüs bileti ile Sultanbeyli Otogarı'na yetişmeden önce Bilet Dükkanı üzerinden İstanbul otelleri sayfamızı ziyaret edebilir, erken rezervasyon fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Sultanbeyli’de Gezilecek 5 Yer


İstanbul’un en doğusunda yer alan ilçelerden biri olan Sultanbeyli’de keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak çeşitli yerler bulunmaktadır. Özellikle son yıllarda daha çok yatırım yapılan Sultanbeyli’de hem doğal hem kültürel hem de eğlence merkezi olan pek çok yer bulunmaktadır. Sizler için Sultanbeyli’de gezilecek 5 yeri listeledik.

Aydos Kalesi


Doğu Roma İmparatorluğu döneminde, 11-12.yüzyıllarda inşa edilmiş olan Aydos Kalesi 325 metrekarelik bir alana yayılmış bulunmaktadır. Günümüzde Keçi Kalesi olarak da bilinen kalenin ilk adı Aetos’tur. Aetos ilse Yunancada kartal anlamına gelmektedir. Çevresi arkeolojik çalışmaların yürütüldüğü bir alan olan Aydos Kalesi yıllar içinde çeşitli restorasyonlardan geçmiş olsa da Roma ruhunu hala taşımaktadır.

Aydos Ormanı


Pendik’ten başlayıp Sultanbeyli’ye kadar uzanan Aydos Ormanı yayıldığı bu geniş alanda ziyaretçilerine pek çok faaliyet imkanı sunmaktadır. Huzur dolu bir doğanın içinde yer alan piknik alanında, piknik masalarında aileniz ve sevdiklerinizle güzel hatıralar biriktirebilir, göl kenarında uzun yürüyüşler yapabilirsiniz. Özellikle İstanbullular için hafta sonları güzel bir kaçamak noktasıdır.

Bilim ve Teknoloji Merkezi


Uygulamalı bilim eğitimleri verilen bir yer olan Bilim ve Teknoloji Merkezi’ne üye olabilir ve burada düzenlenen ücretsiz etkinliklere katılabilirsiniz. Bu merkezde bilim ve teknoloji hakkında verilen eğitimlere katılarak da eğlenirken öğrenebilirsiniz.

Atlas ve Plato AVM


2015 yılında art arda yapılan Atlas ve Plato AVM’de yapabileceğiniz pek çok aktivite bulunmaktadır. Plato ve Atlas AVM’de sinema bileti alarak film izleyebilir, çeşitli mağazaları gezip alışveriş yapabilir ve yemek yerlerinde karnınızı doyurabilirsiniz.

Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri


İçerisinde restoran ve kafe de yer alan Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri 200 metrekarelik geniş bir alana yayılmış bulunmaktadır. Hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik pek çok yere sahip olan tesis özellikle aileler için oldukça uygun bir yerdir.

Sultanbeyli’de Gidebileceğiniz Sosyal Tesisler


Sultanbeyli’de keyifli vakit geçirebileceğiniz pek çok sosyal tesis bulunmaktadır. Sultanbeyli’de gidebileceğiniz sosyal tesisler arasında Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri, Sultanbeyli Aydos Sosyal Tesisleri ve İBB Sultanbeyli Gölet Spor Tesisleri bulunmaktadır. Sultanbeyli’de bulunan sosyal tesislerde yemyeşil alanlarda piknik yapabilir, çocuklar ve yetişkinler için bulunan çeşitli aktivite alanlarında keyifli vakit geçirebilirsiniz. Piknik ve aktivite alanlarının yanı sıra sosyal tesislerin içerisinde restoran, kafe ve büfeler de yer almaktadır. Dilerseniz sosyal tesislerde yiyecek ve içeceğinizi yanınıza alıp piknik yapabilir, dilerseniz de bu restoranlarda yemek yiyebilirsiniz.