Popüler Zonguldak Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Zonguldak Araç Kiralama Noktaları

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Avantajlı Zonguldak Araç Kiralama


Karadeniz Bölgesi’nin batısında bulunan Zonguldak, diğer Karadeniz ülkeleriyle gerçekleştirdiği deniz ticareti nedeniyle Türkiye’de önemli bir liman kentidir. Ayrıca en zengin taş kömürü madenlerinin de Zonguldak’ta bulunmasından dolayı madenciliğin en gelişmiş olduğu ilimizdir. Homeros’un İlyada’sında ilk kez rastladığımız Zonguldak limanı ve enerji kaynakları bakımından taşıdığı önemin yanı sıra tarihiyle de ön plana çıkmaktadır. Zonguldak içerisinde bulunan, birbirinden güzel doğa harikalarıyla da görülmeye değer bir yerdir. İçinde bulunduğu Karadeniz coğrafyasına ait özellikler taşıyan Zonguldak, kültürel açıdan da önemli bir bölgedir. Yapılan arkeolojik çalışmalar sonucunda M.Ö 2.500 yılına kadar tarihi uzandığı öğrenilen Zonguldak’a ilk yerleşen topluluğun Hattiler olduğu bilinmektedir. 

Hattilerden sonra Hititlerin ve Friglerin de yerleşim yaptığı bölgede gezilmesi, görülmesi gereken birçok yer bulunmakta. Zonguldak’ta geçireceğiniz süre boyunca şehri konforlu bir biçimde gezmek, şehirde daha rahat bir ulaşım sağlayarak işlerinizi halletmek istiyorsanız Bilet Dükkanı’nın Zonguldak araç kiralama hakkında hazırladığı bilgi yazısını okuyabilir, anlaşmalı olduğu araç kiralama şirketlerinden biriyle anlaşarak size en uygun olan aracı kiralayabilirsiniz.

Zonguldak Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Zonguldak’a yapacağınız seyahatlerde şehir içinde sorunsuz, konforlu ve hızlı bir ulaşım sağlamak istiyorsanız araç kiralamak tam size göre bir yol olacaktır. Zonguldak araç kiralama işlemini Bilet Dükkanı’nın sunduğu kampanyalardan faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz. Zonguldak araç kiralama işleminin nasıl yapıldığını öğrenmek için sitemizdeki rehberi okuyabilirsiniz. Zonguldak’ta araç kiralamak için Bilet Dükkanı sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyon bilgilerinizi girdikten sonra sizin için en uygun olduğunu düşündüğünüz aracı seçip, lokasyon bilgileriyle beraber aracı kiralamak istediğiniz tarih aralığını seçmelisiniz. Sonrasında kişisel bilgilerinizi de ekleyerek son aşama olan ödeme işlemine geçiş yapabilirsiniz. Ödeme ve fatura bilgilerinizi de ekleyip işlemi tamamladıktan sonra kontratınız oluşturulacak ve faturanız en geç yedi iş günü içerisinde posta veya e-posta aracılığıyla adresinize teslim edilecektir.

Fatura işlemlerinizi tamamladıktan sonra kiraladığınız aracı nereden teslim alacağınızı seçmeniz gerekmektedir. Ayırttığınız aracı, tarafınıza iletilen rezervasyon bilgilerini aracı teslim almayı seçtiğiniz araç kiralama şirketi ofisine göstererek teslim alabilirsiniz. 

Zonguldak araç kiralama ve iade etme sürecinde dikkatli olmanız gereken bazı önemli konular bulunmakta. Araç kiralamadan önce anlaşacağınız şirketi iyi araştırın ve anlaşma şartlarını size en uygun olacak şekilde belirlediğinizden emin olun. Kiralamak istediğiniz aracın mutlaka kasko ve sigortası olup olmadığını sorun, eğer yoksa başka çözüm yollarına yönelin. Aracı teslim alırken aracın yakıt durumuna bakmayı unutmayın. İade ederken aracı, anlaşma yaptığınız şirkete teslim ederken önceden belirlemiş olduğunuz ofise götürmeniz gerekmekte. Aracı kiralamak istediğinizi belirttiğiniz süreyi aşmanız durumunda hakkınızda ceza kesilecektir. Bu nedenle araç rezervasyon bilgilerinizi iyice gözden geçirmenizde fayda var. 

Zonguldak En Ucuz Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?


Zonguldak’ta en uyguna kiralayabileceğiniz araçlarla ilgili bilgileri Bilet Dükkanı olarak sizlere sunuyoruz. Zonguldak’ta geçireceğiniz süre boyunca hiçbir sorun yaşamayacağınızdan emin olmak için anlaşmalı olduğumuz araç kiralama firmalarıyla direkt iletişime geçmeniz seyahatinizi garanti altına almak için önem taşımaktadır. 

Zonguldak Günlük Araç Kiralama Fiyat


Zonguldak’ta araç kiralamak için Bilet Dükkanı’nın anlaşmalı olduğu araç kiralama şirketlerinde her segmentten ihtiyacınıza yönelik bir araç bulabilirsiniz. Geniş araç filosu olan şirketlerde kiralamak istediğiniz aracın fiyatı, aracın prestijine göre ve aracı kiralamak istediğiniz süreye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Zonguldak günlük araç kiralama fiyatını Bilet Dükkanı üzerinden kontrol edebilirsiniz.