Popüler Amasya Merzifon Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Merzifon Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Milattan önce 7000li yıllardan beri insanlığın yaşam sürdüğü Amasya’nın medeniyet beşiği olarak da bilinen ilçesi Merzifon’da bir gezi planladıysanız bölge içi ulaşımınızda sıkıntı yaşamamak için araç kiralayabilirsiniz. Merzifon’da ulaşımınızı nasıl sağlayacağınıza dair endişe duyuyorsanız saatlik, günlük ya da aylık araç kiralayarak gezi planınıza sadık kalabilir, Merzifon’un merkez dışında görülmesi gereken ören yerleri ve doğal güzelliklerine kiraladığınız aracınızla kolayca ulaşabilirsiniz. Merzifon araç kiralama işlemini nasıl yapmanız gerektiği bilgisini Bilet Dükkanı olarak sizler için adım adım anlattık. Uçak bileti, otel, transfer ve araç kiralama hizmetlerinden en ucuz fiyata faydalanabileceğiniz Bilet Dükkanı internet sitesinden araç rezervasyonunuzu yaparak Merzifon gezinize rahat bir şekilde başlayabilirsiniz. 
Bilet Dükkanı internet sayfasına girdiğinizde Araç Kiralama bölümünü göreceksiniz. Başlığa tıkladıktan sonra Merzifon’da aracı hangi noktadan teslim almak istiyorsanız onun bilgisini, aracı teslim alacağınız ve teslim edeceğiniz gün ve saatiyle birlikte eksiksiz şekilde girmeniz gerekmektedir. Size en uygun aracı seçtikten sonra, kişisel bilgilerinizi doldurarak ödeme işlemine geçebilirsiniz. Ödemeyi kredi kartınızla güvenli bir şekilde yaptıktan sonra rezervasyon bilgilerinizin olduğu sayfaya yönlendirileceksiniz. Önceki aşamada girdiğiniz kişisel bilgilerinizde vermiş olduğunuz eposta adresinize rezervasyon kontratınız ve faturanız 7 iş gününde gönderilecektir. 

Aracınızı teslim edeceğiniz noktaya, günü ve saatinde bırakmaya özen göstermenizi tavsiye ederiz. Eğer aracı kiraladığınız firmaya aracı belirttiğiniz saatten daha geç teslim ederseniz, tarafınızdan bir ceza bedeli ücreti kesilecektir.

Merzifon Günlük Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Merzifon araç kiralama işlemi yapmak isteyen tatil severlerin en merak ettiği sorulardan biri de Merzifon’da günlük araç kiralamanın nasıl yapılacağıdır. Yazımızın Merzifon araç kiralama nasıl yapılır? başlığının altında bahsettiğimiz üzere, günlük araç kiralamak istiyorsanız da aynı adımları uygulayabilirsiniz. Aracı teslim almak istediğiniz noktanın bilgisini girdikten sonra teslim alacağınız ve edeceğiniz tarihi saatiyle birlikte seçebilirsiniz. Sonraki adımda Merzifon’da seçtiğiniz nokta ve tarihler için müsaitliği bulunan araç kiralama firmalarının araçlarının yer aldığı listeyi göreceksiniz, Merzifon seyahatiniz için beklentilerinize en uygun aracı kolaylıkla kiralayabilirsiniz.

Merzifon araç kiralama işlemini hangi firmalarda yapabileceğinizi merak ediyorsanız aşağıda yer alan listeye göz atabilirsiniz:

  • Avis Merzifon
  • By Elvis Oto Kiralama
  • Sima Oto Kiralama
  • Assist Car Rental
  • Red Rent A Car
  • Rent Go Merzifon

Merzifon günlük araç kiralama fiyatları aracın büyüklüğüne, markasına, segmentine, yakıt türüne ve vitesine göre değişiklik göstermektedir. Günlük olarak yaklaşık 400 Türk Lirasından başlayan Merzifon araç kiralama işlemi araçtan araca göre değişmekte, 800 Türk Lirasına kadar çıkmaktadır.

Merzifon Araç Kiralama İçin Gerekli Belgeler


Merzifon araç kiralama işlemini yapmadan önce, hangi zorunluluklara uymanız gerektiği ve hangi belgelerin lazım olacağı bilgisini sizler için hazırladığımız yazımızda bulabilirsiniz. Genellikle araç kiralama şirketleri, aracı kullanacak sürücünün en az iki yıllık ehliyeti olmasına, yani stajyer sürücü olmamasına dikkat etmektedir. Buna ek olarak en az 24 – 25 yaşında olması beklenen sürücünün nüfus cüzdanı ya da kimlik kartı, iletişim bilgileri ve imzası gerekmektedir.

Merzifon’da Gezilecek Yerler


Merzifon araç kiralama işleminizi yaptıysanız Merzifon’da görmeniz gereken yerleri de öğrenerek tatil planınızı tamamlayabilirsiniz. Şifalı sularıyla Arkutbey Kaplıcaları, Taşhan, Merzifon Bedesteri ve bölgenin en eski yerleşim yerlerinden biri olan Karatepe Köyü muhakkak görülmesi gereken turistik noktalardandır. Selçuklu mimarisinden bir örnek olan Çelebi Sultan Medresesini de ziyaret edebilir, Amasya Valisi tarafından 400 yıl sonra yapıya eklenmiş Saat Kulesindeki kafede günün yorgunluğunu atabilirsiniz.