Popüler Ayvalık Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

En Uygun Ayvalık Araç Kiralama


Marmara Bölgesi’nde yer alan Balıkesir şehrinin Ege Denizi kıyısındaki sevimli bir tatil beldesi olan Ayvalık, mavi bayraklı plajlarında her yıl binlerce yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Keyifli bir tatil geçirmek için en ideal yerlerden biri olan Ayvalık, içerisinde bulunan antik kentleri, etkileyici doğası ve eğlenceli ortamıyla gelenleri anında kendine hayran etmektedir. Belde Antik Çağ’da ilk olarak ayva anlamına gelen Kidonia adıyla anılmaktaydı. Ayvalık bölgesine ilk yerleşim yapanların da Ayvalık’ın hemen karşısında bulunan Midilli Adası’nın Kydonia Köyü’nden gelenler olduğu düşünülmekteydi. Ayvalık sadece yaz tatilleri için değil kış aylarında gelmek isteyenler için de samimi ve sıcak bir ortam sunmaktadır. Ege kıyısının bu şirin tatil beldesi Ayvalık’ın her yerini doya doya gezmek istiyorsanız, buraya geldiğinizde Ayvalık araç kiralama işlemi yaparak her yere en hızlı ve konforlu biçimde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bilet Dükkanı üzerinden Ayvalık araç kiralama hizmeti veren şirketleri bulabilir, size en uygun aracı en ucuz fiyata kiralayabilirsiniz.

Ayvalık Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Balıkesir’in sevimli tatil beldesi Ayvalık’a geldiğinizde hiçbir ulaşım sorunu yaşamadan her yeri rahatlıkla gezmek istiyorsanız Ayvalık araç kiralama işlemi yaparak konforlu bir tatilin tadına varabilirsiniz. Ayvalık’ta araç kiralama nasıl yapılır merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Ayvalık araç kiralama işlemi yapmak için ilk olarak Bilet Dükkanı üzerinden rezervasyon yapmanız ve sizin istek ve ihtiyaçlarınıza en çok uyacağını düşündüğünüz aracı seçmeniz gerekmektedir. Aracı kiralamak istediğiniz tarih, saat bilgileri ve lokasyon bilgilerinizi eksiksiz biçimde girdikten sonra işleme kişisel bilgi alanını doğru bir biçimde doldurarak devam etmeniz gerekmektedir. Daha sonra ise ödeme bilgilerinizi ve fatura bilgilerinizi girerek araç kiralama işlemini tamamlayabilirsiniz. İşlemin tamamlanması durumunda kontratınız oluşturulacak ve faturanız en geç 7 iş günü içerisinde tarafınıza posta ya da e-posta yoluyla iletilecektir. Fatura işlemini de belirledikten sonra aracı nereden ve nasıl teslim alacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Bu noktada artık aracı teslim alma aşamasına geçmiş oluyorsunuz. Elinizdeki fatura ve rezervasyon bilgilerini ilgili araç kiralama şirketine göstererek ayırttığınız aracı teslim alabilirsiniz. Geziniz biterken aracı geri teslim etme aşamasında dikkat etmeniz gereken önemli noktalar da bulunmaktadır. Aracı, önceden belirlemiş olduğunuz araç kiralama şirketinin ofisine, belirlediğiniz tarih ve saatte götürmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde araç kiralama şirketi sizden ceza ücreti talep edecektir. Bu nedenle dikkatli olmanızda fayda var.

Ayvalık Araç Kiralama Fiyatları


Dört bir yanı görülemeye değer olan Ayvalık’a tatile gittiğinizde hiçbir şeyden mahrum kalmak istemiyorsanız ve bu nedenle Ayvalık araç kiralama işlemi yapmaya karar verdiyseniz tam da doğru adrestesiniz. Bilet Dükkanı’ndan Ayvalık araç kiralama şirketlerini ve Ayvalık araç kiralama fiyatlarını öğrenebilir, kendinize en uygun bulduğunuz aracı kolaylıkla kiralayabilirsiniz. Ayvalık’ta bir günlük kiralayacağınız araçların fiyatı 684 TL’den başlayarak 2305 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Ayvalık’ta araç kiralama hizmeti veren şirketleri Bilet Dükkanı üzerinden görebilirsiniz. 

Ayvalık’ta Denize Girilecek Yerler


Ege Denizi’ne kıyısı olan şirin tatil beldesi Ayvalık’ta gönül rahatlığıyla denize girebileceğiniz pek çok mavi bayraklı plaj bulunmaktadır. Ayvalık’a havalar sıcakken gidenler için Bilet Dükkanı sitesinde Ayvalık’ta denize girilecek yerleri tanıttık. Ayvalık’ta denize girilecek yerler arasında Sarımsaklı Plajı, Altınova Plajı, İğdeli Plajı ve Badavut Plajı vardır. Bunlara ek olarak Ayvalık’tan çok hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz Cunda Adası’nda da Patriça Koyu, Ortunç Koyu, Çataltepe Plajı ve Duba Plajı’nda da denize girebilirsiniz.