Popüler Bilecik Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Bilecik Hakkında

 

Marmara Bölgesi’nde yer alan bir şehir olan Bilecik aynı zamanda Karadeniz, İç Anadolu ve Ege Bölgeleri’ne de sınır bulunmaktadır. Nüfusunun %85’i şehir merkezinde yaşıyor olsa da Bilecik’te kayıtlı 244 adet köy vardır. Bilecik’e gittiğinizde ulaşım konusunda sıkıntı yaşamamak için Bilet Dükkanı üzerinden uygun fiyatlarda araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. 

Bunun yanında Bilecik uçak bileti ve konforlu bşir konaklama için birbirinden avantajlı otel seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 

Bilecik Araç Kiralama Adımları


Bilecik’e geldiğinizde birkaç günlüğüne gezmek, akrabalarınızı ziyaret etmek ya da birtakım işlerinizi halletmek istiyorsanız şehir içinde ulaşım sağlarken gereksiz zaman kaybetmemek adına araç kiralama olanaklarından faydalanmayı tercih edebilirsiniz. Bilecik araç kiralama işlemi yaparak şehir içindeki ulaşımlarınız hem daha hızlı hem de daha rahat gerçekleşecektir. Araç kiralamak aklınıza yattıysa şimdi Bilecik araç kiralama adımları nelerdir bunlara bakalım.

  • Bilet Dükkanı’ndan araç kiralayabilmek için öncelikli olarak Bilet Dükkanı araç kiralama rezervasyonu oluşturun,
  • Rezervasyon bilgisi kısmına aracı teslim almak ve geri bırakmak istediğiniz konumları, tarih ve saat bilgilerini yazın,
  • İşleme devam ettiğinizde karşınıza kişisel bilgilerle ilgili bir ekran çıkacaktır, bu alanı eksiksiz doldurun,
  • Kiralama işlemini tamamlamadan önceki son aşamada ise fatura ve ödeme bilgilerinizi doğru bir şekilde girin,
  • Tüm bu aşamaları tamamladığınızda kiralama işleminiz son erecek ve kira kontratınız oluşturur,
  • Fatura ve rezervasyon bilgileri ise en geç 7 iş günü içerisinde adresinize, sizin tercihinize göre posta ya da e-posta yolu ile ulaştırılır.

Bilecik’te geçirdiğiniz sürenin sonuna geldiğinizde ise bu sefer de iade işlemleri konusunda birkaç noktanın üzerinde durmanız gerekmektedir. Kiralamış olduğunuz aracı önceden belirttiğiniz konuma, belirttiğiniz tarih ve saatlerde götürmeniz önem teşkil ediyor. Aracınızı bu konum ve tarihte götürmenize engel olacak herhangi bir durum ortaya çıktığında ise direkt olarak ilgili araç kiralama şirketinin ilgili ofisiyle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Aksi takdirde şirketin sizden, geç kaldığınız süre için ek olarak ceza ücreti isteme hakkı doğacaktır.

Bilecik Saatlik Araç Kiralama


Bilecik’te ihtiyaç duyduğunuz süreye göre araç kiralama olanakları bulunmaktadır. Dilerseniz günlük, birkaç günlük, haftalık ya da birkaç saatlik araç kiralama olanaklarından yararlanabilirsiniz.Bilet Dükkanı üzerinden ihtiyacınız olduğu süre kadar Bilecik araç kiralama yapabilirsiniz.

Bilecik Araç Kiralama Fiyatları


Bilecik araç kiralama fiyatları kiralamayı tercih edeceğiniz aracın markasına, prestijine, segmentine, harcadığı yakıt miktarı ve türüne ve sahip olduğu özelliklere göre değişiklik göstermektedir. En uygun fiyatlı Bilecik araç kiralama işlemini gerçekleştirmek için Bilet Dükkanı üzerinden araç kiralama rezervasyonu yapmayı seçebilirsiniz.

Bilecik Araç Kiralama İçin Gereken Şartlar


Bilecik’te araç kiralamak istiyor ve aynı zamanda araç kiralama süreciyle ilgili yaşanabilecek sıkıntılara mümkün olduğunca ortam sunmamak istiyorsanız kiralama aşamasına geçmeden önce araç kiralama için gereken şartlar nelerdir bunu öğrenebilir, eksiksiz bir şekilde araç kiralama aşamasına geçebilirsiniz. Araç kiralayabilmek için hem istenen tüm belgelere sahip olmanız hem de gerekli tüm koşulları karşılıyor olmanız gerekmektedir. Araç kiralamak için istenen koşullar kiralanacak olan aracın sınıfına ve özelliklerine göre de değişiklik göstermektedir. Genel olarak araç kiralama şartları şunlardır: 

  1. Sizin kiralamak istediğiniz araç ekonomik sınıfa aitse sizden en az 21 yaşını doldurmuş olmanız ve minimum 2 yıllık bir ehliyete sahip olmanız beklenmektedir. 
  2. Ancak orta-üst sınıf bir araç için gerekli yaş sınırı 25 ve lüks-büyük araç sınıfı içinde hem yaş sınırı 28 olup hem de istenen minimum ehliyet süresi 3 yıldır. 
  3. Tüm bu koşulları sağlıyorsanız araç kiralamak için ilgili ofislere gittiğinizde ya da Bilet Dükkanı üzerinden önceden kiraladığınız aracı teslim almaya gittiğinizde yanınızda nüfus cüzdanınızın ve geçerli ehliyetinizin olması gerekmektedir. 
  4. Ayrıca ofise gittiğinizde sizden ikametgâh ve iletişim bilgileriniz, varsa Bilet Dükkanı’ndan almış olduğunuz fatura ve ıslak imzanız da istenebilir.

Bu şartları sağlamanız durumunda gönüş rahatlığı ile araç kiralama yapabilir ve konforlu bir ulaşım deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Araç Kiralama İçin Kaç Yıllık Ehliyet Gerekiyor?


Araç kiralama işlemi gerçekleştirebilmek için firmaların muhtemel kiracılardan talep etmek durumunda olduğu ortak birkaç koşul bulunmaktadır. Bu koşullardan biri de ehliyetinizin süresiyle ilgilidir. Araç kiralama için kaç yıllık ehliyet gerekiyor diye soruyorsanız hemen söyleyelim. Araç kiralamak için sahip olduğunuz ehliyetin süresi kiralamak istediğiniz aracın sınıfına göre değişiklik göstermektedir. Ekonomik ve orta-üst sınıf bir araç için 2 yıllık ehliyet yeterliyken büyük ve lüks sınıfta bir araç için minimum 3 yıllık bir ehliyete sahip olmanız gerekmektedir.

Bilecik Havalimanı Araç Kiralama


Bilecik’te havalimanı bulunmuyor olduğundan dolayı şehir içinde sadece Bilecik şehir merkezinde araç kiralama yapabilirsiniz. Havalimanı olarak ise Bilecik’e en yakın havalimanı olan Bursa Yenişehir Havalimanı’ndan araç kiralaması yapmanız mümkündür.