Popüler Çorum Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

En Uygun Çorum Araç Kiralama


7000 yıllık bir tarihi geçmişe sahip olan Çorum yıllar boyunca sınırları içerisinde yaşamış olan çeşitli medeniyetlerin izlerini günümüzde hala taşımaktadır. Anadolu’da kurulmuş olan ilk organize devlet olan Hititlerin, Çorum’da bulunan ve UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde olan başkenti Hattuşaş şehirdeki önemli yerlerdendir. Tarihteki ilk antlaşma olarak bildiğimiz, Hititler ve Mısır arasında imzalanan Kadeş Antlaşması da Çorum’da Boğazköy mevkiinde bulunmuştur. Çorum’da özellikle Hititlere ait olan daha yüzlerce tarihi eser ve kalıntıyı görebilirsiniz. Anadolu’da tarihi önemliyle öne çıkan Çorum, bunların yanı sıra pek çok doğal güzelliğe de sahiptir. Çorum’a gittiğinizde Kargı, Osmancık, İskilip yaylalarında ya da İncesu Kanyonu’nda uzun yürüyüşler veya kamp aktiviteleri yapabilirsiniz. Çorum’a gittiğinizde doğal ve beşeri tüm güzelliklerini kolaylıkla görmek, ulaşım konusunda sıkıntı yaşamamak istiyorsanız Bilet Dükkanı üzerinden Çorum araç kiralama işlemi yaparak rahat bir gezinin keyfine varabilirsiniz. Çorum araç kiralama ile ilgili her türlü bilgiye Bilet Dükkanı sitesinden erişebilir, geniş araç filosuna sahip Çorum araç kiralama şirketlerini bulabilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınızı karşılayan, seçtiğiniz aracı Bilet Dükkanı’ndan en uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz. 

Çorum Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Anadolu’nun önemli tarihi yerlerinden olan Çorum’da ulaşım konusunda sıkıntı yaşamamak için araç kiralama olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Çorum’da araç kiralamak istiyorsanız pek çok araç kiralama seçeneği de bulunan Bilet Dükkanı sitesinden Çorum araç kiralama nasıl yapılır öğrenebilirsiniz. Çorum’da araç kiralamak için ilk olarak Bilet Dükkanı üzerinden araç kiralama rezervasyonu yapmanız gerekmektedir. Sonrasında rezervasyon bilgilerinizi girerek dilediğiniz aracı seçebilirsiniz. Konum bilgileriniz ve aracı kiralamak istediğiniz tarih ve saat bilgilerini de eksiksiz bir şekilde girdikten sonra işleminize kişisel bilgilerinizi doldurarak devam etmelisiniz. Kiralama işleminizi tamamlayabilmek için fatura ve ödeme bilgilerinizi de girdikten sonra kontratınız oluşturulacak ve faturanız en geç 7 iş günü içerisinde posta veya e-posta yoluyla adresinize iletilecektir.  

Fatura işlemleriniz tamamlandıktan sonra kiralamış olduğunuz aracı nereden ve nasıl alacağınızı da belirtmeniz gerekmektedir. Aracı alma aşamasına geçtiğinizde ilgili araç kiralama şirketine elinizdeki fatura ve rezervasyon bilgilerini göstererek aracınızı kolaylıkla alabilirsiniz. Kiraladığınız aracı ilgili araç kiralama şirketine teslim ederken de üstünde durmanız gereken birkaç konu bulunuyor. Aracı, önceden belirlemiş olduğunuz teslim noktasına, belirlediğiniz gün ve saatte teslim etmeniz önemlidir. Süre aşımı durumunda tarafınızdan ceza ücreti alınmaktadır. Bu nedenle rezervasyon bilgilerinizi iyi bilmekte fayda var.

Çorum Haftalık Araç Kiralama


Çorum araç kiralama hizmeti alabileceğiniz, geniş araç yelpazesine sahip pek çok araç kiralama şirketi bulunmaktadır. Her segmentten, farklı özelliklere sahip olan pek çok aracı Çorum araç kiralama şirketlerinde bulabilirsiniz. Saatlik, günlük, haftalık ve aylık araç kiralama olanağınız bulunmaktadır. Çorum’da haftalık araç kiralamak isteyenler için fiyatlar 4300 TL ile 7890 TL arasında değişiklik gösterecektir. Çorum’da hizmet veren araç kiralama şirketlerine Bilet Dükkanı üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Çorum’da Gezilecek Yerler


Özellikle tarihi yerleri başta olmak üzere Çorum’da gezilecek yerler gerek doğal gerekse de beşeri olarak çeşitli şekillerde bulunmaktadır. Hititlerin başkenti olan Hattuşaş Antik Kenti görmeniz gereken yerlerin başında gelmektedir. Şehrin simgelerinden biri olan Çorum saat kulesi ve Çorum Kalesi de tam bir Çorum deneyimi yaşamak için mutlaka görmeniz gereken yerlerdendir. Halk arasında Uzungeçit olarak anılan İncesu Kanyonu’na giderek yürüyüş, trekking ve rafting gibi doğa sporları yapabilirsiniz. Benzer şekilde yeşillikler içindeki Karaca Yaylası’nda da trekking ve yürüyüş yapabilir, kamp kurabilirsiniz.