Popüler Denizli Kiralık Araç Modelleri

Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Opel Astra Sedan
veya benzeri
Sınıf : intermediate
Koltuk : 5
Bavul : 2
Ford Ecosport
veya benzeri
Sınıf : suv
Koltuk : 5
Bavul : 2

Denizli Araç Kiralama Noktaları

Sizin İçin Hazırladıklarımız

En Uygun Denizli Araç Kiralama


Ege Bölgesi'nin gözde turizm şehirlerinden birisi olan Denizli, özellikle Pamukkale Travartenleri'ni görüp gezmek için yıl içerisinde binlerce turist şehri ziyaret ediyor. Denizli seyahatinizde , uçak veya otobüs gibi ulaşım araçları dışında alternatif oluşturabilecek bir seyahat aracı olsun istiyorsanız Denizli araç kiralama olanaklarından rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Kiralayacağınız araç ile Şehir merkezinden istediğiniz yere gidebilir, istediğiniz süre aralığında kullanabilirsiniz. Ucuz uçak bileti, uygun fiyatlı erken otel rezervasyonu gibi hizmetleri ile sektörün en önemli firmalarından birisi olan Bilet Dükkanı, araç kiralama uygulaması ile bu alanda da sizler için hizmet veriyor. Araç kiralama ile ilgili ülkenin her tarafında hizmet veren Bilet Dükkanı, uygun ve güvenilir araç kiralayabileceğiniz birçok araç kiralama firmasını sizlere sunuyor. Sitemize girerek sizde bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Denizli'de Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Denizli'ye yapacağınız seyahat esnasında hem zamandan tasarruf etmek adına hem de daha konforlu bir yolculuk yapmak istiyorsanız firmamız Bilet Dükkanı'ndan sizlerin hizmetine sunmak için anlaşmış olduğumuz, geniş yelpazeli birçok araç kiralama acentesine ulaşıp aracınızı kiralayabilirsiniz.

Denizli'de araç kiralamak için öncelikle Bilet Dükkanı aracılığı ile rezervasyon yapmanız gerekiyor. Rezervasyon bilgilerinizi girdikten sonra kiralamak istediğiniz aracınızı seçmelisiniz. Lokasyon bilgileriniz ile aracı kiralamak istediğiniz tarihi eksiksiz bir şekilde girdikten sonra , kişisel bilgilerinizi ekleyerek işleminize devam etmeniz gerekiyor. Kiralama işleminizin eksiksiz tamamlanabilmesi için ödeme ve fatura bilgilerinizi düzenlemeniz gerekir. Fatura adresinizin kişisel adresinizden farklı olmasını istiyorsanız, ‘Bireysel’ ya da ‘Kurumsal’ fatura adresi girmelisiniz. Araç kiralama işleminizin tamamlanması durumunda kontratınız kapatılacak ve faturanız en geç yedi iş günü içerisinde düzenlenerek posta ya da e-posta yoluyla adresinize gönderilecektir.

Kiralama işlemleri gerçekleştikten sonra e posta adresinize gelen faturanız ile araç kiralama firmasının ofisine gidip hemen aracınızı teslim alabilirsiniz.

Aracı teslim ederken dikkat etmeniz gereken husus ise aracı, zamanında teslim etmenizdir. Anlaşmış olduğunuz tarihten geç bir tarihte teslim etmeniz durumunda firma tarafından ceza işlemi gerçekleştirilir.

Denizli'de En İyi Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?


Denizli uçak bileti satın alarak gerçekleştirdiğiniz seyahatlerde sorun yaşamadan konforlu bir şekilde şehir içi gezilerinize devam edebilmek için araç kiralama firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. Bilet Dükkanı aracılığı ile Denizli'de faaliyet gösteren en iyi araç kiralama firmalarına çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Denizli en iyi araç kiralama şirketlerini web sitemizden görüntüleyebilirsiniz. 

Denizli'de Günlük Araç Kiralama Ne Kadar?


Denizli'de günlük araç kiralama fiyatlarını için Bilet Dükkanı üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Denizli'de faaliyet gösteren araç kiralama firmaları araç kiralamada fiyatlandırmayı araçların lükslük ekonomik , lüks oluşu ve premium olarak katagorize ediyor . Denizli'de günlük araç kiralama 373 TL'den başlayarak 4500 TL'ye kadar ulaşabiliyor. Bilet Dükkanı üzerinden detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz

Denizli'de Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?


Denizli'de araç kiralamadan önce firmalar ve kiralama işlemleri ile ilgili araştırma yapmanız sağlıklı bir şekilde kiralamayı gerçekleştirmeniz açısından önem teşkil ediyor. Dikkat edilmesi gereken hususları aşağıda sizin için listeledik:

  • Firmanın güvenilirliğinden emin olunuz
  • Kiralamadan önce araç fiyatını doğru bir şekilde öğreniniz
  • Yakıt durumunu kontrol ediniz
  • Aracın kapasitesine dikkat ediniz
  • Kiralama sözleşmesini kontrol ediniz
  • Aracın sigortalı olduğundan emin olunuz
  • Aracın kilometre kısıtlaması durumunu öğreniniz
  • Erken rezervasyon yaptırınız.
     

Denizli'de Gezilecek Yerler


Pamukkale Travertenleri

Kuşkusuz Denizli'nin en çok turist çeken yeri olan Pamukkale Travertenleri, Denizli merkeze araçla sadece 15 dk mesafededir.Beyaz kayalıklar , çesitli nedenlerden ötürü kimyasal reaksiyon sonucu oluşmuştur. Bu reaksiyonun sonucunda termal kaynaklar meydana gelmiştir . Yaklaşık 320 metre olan kaynak antik toplumlar tarafından kullanıldığı da düşünülmektedir. Dünya'nın dört bir yanından gelen turistleri ağırlayan ve birçok insanın şifaya arayışı olarak geldiği Pamukkale Travertenleri Denizli'nin en önemli turist bölgesidir.

Kaklık Mağarası


İlk insan barınaklarının bulunduğu mağara Honaz ilçesinde bulunuyor. Meraklıları tarafından çok fazla rağbet gören mağaralar içerisinde sarkıtlar, dikitler ve damlataşı bulunduruyor. Mağaranın yakınında ise tercih edenler için amfi tiyatro, seyir bölgeleri ve kafeteryalar mevcut.

Karagöl


Doğal güzelliklerinin en güzel örneklerinden birisi olan Karagöl , Akarsulardan oluşan bir krater gölüdür. Bozkurt ilçesinde bulunan Karagöl ziyaret edilmesi gereken yerlerden.

Güney Şelalesi


Menderes Nehri kenarında bulunan Güney şelalesi doğal güzelliği ile ön plana çıkarken Birinci derece doğal sit alanı konumundadır. Şelalede aşağıya doğru süzülen şu damlaları sebebi ile yıllar içerisinde çevresinde sarkıt dikitleri olan Damlataşı Mağarasının oluşmasını sağlamıştır.

Acı Göl


Diğer adı Çardak olarak bilinen göl tektonik oluşumlu olup Çardak ilçesinde bulunuyor. Doğa ile iç içe vakit geçirmek isteyenler için doğru adreslerden bir tanesi

Boğaziçi Kasabası Eski Camii


Hicri takvime göre 1181' de yaptırılan cami Denizli'nin önemli kültür miraslarından birisini oluşturuyor. Tavanında yer alan süsleme ve görsellerden yola çıkarak günümüz camileri ile arasında ki farkı çok rahat bir şekilde görebiliriz.

Sebastapolis Antik Kenti


Tarihi şehrin önemli bir kısmı doğal felaketlerden dolayı toprak altında kalsa da arkeolojik çalışmalar ışığında şehir ile ilgili bilgiler her geçen gün güncelleniyor. En önemli kalıntılardan olan Höyük Tepesi, stadyum ve nekropol Roma ve Bizans dönemlerine dair izler taşır.

Ahmet Dede Türbesi


Yapım tarihi tam olarak bilinmeyen tabut, Çal ilcesinde bulunmaktadır. Ahmet Dede'nin naaşı bulunmadiğı için birden fazla tabut inşa edilmiştir. Turistik ziyaret dışında, çevre illerden kısmet açtırmak , yağmur duasına çıkmak ve diğer dileklerin yerine gelmesi için çok sayıda vatandaş ziyaret etmektedir.

Hierepolis Antik Kenti


Unesco Dünya Kültür ve Doğal miras listesinde olan Antik kent, Denizli ziyaretinde muhakkak ziyaret edilmesi gereken yerlerden. 2000 yıl önce Bergama kralı tarafından inşa edilen Hierepolis Antik Kenti dünyanın dört bir yanından turistler tarafından ziyaret ediliyor.

Yazır Kasabası Çarşı Camii


Camide bulunan kitabeye göre bölgenin önde gelenlerinden Hacı Ömer Ağa tarafından 1802-1803 yıllarında inşa ettirilmiştir. Süsleme ayrıntıları ile dönemin mimari anlayışı hakkında bilgi sahibi olmakta gayet mümkün.

Mahmut Gazi Türbesi


Çal ilçesinde bulunan türbe , Osmanlı döneminde Bizans 'a karşı savaşarak şehit düşen Mahmut Gazi'ye aittir. Turistlere de açık olan türbe Mahmut Gazi Köyü'ndedir.