Popüler Denizli Çardak Havalimanı Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Ege Bölgesi’nde yer alan Denizli, en çok tekstil sanayi faaliyetleri ve meşhur Denizli horozu ile tanınmaktadır. Ege Bölgesi’nden Akdeniz Bölgesi’ne geçiş sınırında bulunan Denizli’nin her iki coğrafi bölgede de toprakları olduğunu söylemek mümkündür. Dünyaca bilinen bir doğa harikası olan, benzersiz Pamukkale şehrin simgeleri arasında yer almaktadır. Denizli’de Pamukkale ile birlikte UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan daha pek çok antik kent bulunmaktadır. Denizli Havalimanı araç kiralama ile şehrin görmeniz gereken her yerine kolaylıkla gidebilirsiniz. 

Gerek kültürü gerekse de doğal güzelliklerine şahit olmak üzere birkaç günlük bir Denizli gezisi planlamayı düşünüyorsanız, şehre en hızlı ve rahat ulaşım şekli olan hava yolu üzerinden ulaşımı tercih edebilirsiniz. Denizli’de, şehre 1991 yılından beri hava yolu ulaşım hizmeti veren Denizli Çardak Havalimanı bulunmaktadır. Denizli’nin Çardak ilçe merkezine 5 km mesafede yer alan havalimanı, adını da bulunduğu ilçeden almıştır. Denizli Çardak Havalimanı’na uçak bileti alıp, şehre iniş yaptıktan sonra buradan araç kiralayarak hem şehir merkezine yolculuk edebilir hem de Denizli’de kalacağınız süre boyunca şehir içinde her yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Denizli Çardak Havalimanı Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Araç kiralamayı düşünüyor ama Denizli Çardak Havalimanı araç kiralama nasıl yapılır bilmiyorsanız tam da doğru adrestesiniz. Bilet Dükkanı olarak sizler için Denizli Çardak Havalimanı araç kiralama ile ilgili hazırladığımız rehber yazımızı okuyarak adım adım neler yapılması gerektiğini öğrenebilirsiniz. Denizli Çardak Havalimanı’ndan araç kiralamak için 2 farklı yolunuz bulunmaktadır. İlk olarak havalimanına iniş yaptıktan sonra burada hizmet veren araç kiralama şirketlerinin ofislerine giderek yardım alabilirsiniz. Diğer bir seçenek ise internet üzerinden araç kiralama işlemi yapmaktır. Bilet Dükkanı’nın kampanyalarından yararlanarak en uygun fiyata dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Bunun için öncelikle sitemiz üzerinden araç kiralama rezervasyonu yapmanız gerekmektedir. 

İhtiyacınız olan konumda ve tarih, saat aralığında mevcut olan araçlar arasından size en uygun olanını seçerek araç kiralama işleminin bir sonraki adımı olan kişisel bilgiler için ayrılmış kısmı doldurabilirsiniz. Daha sonrasında fatura ve ödeme bilgilerinizi de eksiksiz bir şekilde girdikten sonra araç kiralama işleminiz tamamlanacak ve kira kontratınız oluşturulacaktır. Faturanız en geç 7 iş günü içerisinde sizin tercihinize göre posta ya da e-posta yoluyla tarafınıza ulaştırılacaktır. Denizli Çardak Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra kontrat oluşturduğunuz araç kiralama şirketinin ofisine gidip, elinizdeki basılı ya da elektronik faturanızı göstererek kiraladığınız aracı teslim alabilirsiniz. Denizli gezinizin sonuna gelip, aracı iade etmeniz gerektiğinde ise yine dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır. 

Kiraladığınız aracı önceden belirtmiş olduğunuz konuma, belirttiğiniz tarih ve saatlerde götürmeniz önem taşımaktadır. Süre aşımı yaşanması durumunda ilgili araç kiralama şirketi sizden ceza ücreti talep etme hakkında sahip olacaktır. 

Denizli Çardak Havalimanı Araç Kiralama Şartları Neler?


Denizili Çardak Havalimanı’nda araç kiralayabilmek için uymanız gereken belli kurallar ve yanınızda mutlaka bulundurmanız gereken birtakım belgeler vardır. Bilet Dükkanı sitesinde sizler için Denizli Çardak Havalimanı araç kiralama şartları nelerdir en detaylı şekilde anlattık. Denizli Çardak Havalimanı’nda araç kiralamak için ilk olarak kiralayacağınız araba ekonomik sınıftaysa en azından 21 yaşını doldurmuş ve 2 yıllık bir ehliyete sahip olmanız gerekmektedir. Orta ve üst sınıf araçlar için bu limit 25 yaş, lüks ve büyük araçlar içinse 28 yaş ve 3 yıllık bir ehliyettir. Bu koşullara uyum sağladığınız durumda araç kiralamak için gerekli tüm belgelerin yanınızda olduğundan emin olmanız önemlidir. 

Araç kiralama şirketleri sizinle bir sözleşme onaylayabilmek için sizin nüfus cüzdanınıza (kimlik kartı ya da pasaport uygundur), geçerli ehliyetinize, ikametgah bilgilerinize, iletişim bilgilerinize ve imzanıza ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca araç kiralama rezervasyonunuzu internet üzerinden yaptıysanız elinizdeki basılı ya da elektronik faturanızı da ilgili ofise göstermeniz gerekmektedir. Tüm koşullara uygunsanız ve tüm belgeleriniz yanınızdaysa kolaylıkla araç kiralayabilir, gezinizin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Denizli’de Kalınacak Oteller


Türkiye’nin termal turizm konusunda en çok beğenilen ve tercih edilen yerlerinden biri olan Denizli’de yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken pek çok otel bulunmaktadır. Denizli otelleri arasından isteğinize ve ihtiyacınıza yönelik rezervasyon yaptırabilirsiniz. Şifalı sularının etkisini dünyaca meşhur Pamukkale ile de anlayabileceğiniz Denizli’de kalınacak otellerin pek çoğu bu konseptte hizmet vermektedir. En sık tercih edilen kaplıca bölgesi ise Karahayıt’tır. Denizli şehir merkezi, Karahayıt ve Pamukkale gibi bölgelerle güvenle konaklayabileceğiniz pek çok otel bulabilirsiniz. Uçak bileti, otel rezervasyonu ve araç kiralama gibi hizmetler sunan, sektörün öncü isimlerinden olan Bilet Dükkanı üzerinden Denizli gezinizle ilgili her şeyi en uygun fiyata ayarlayabilir, tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.