Popüler Erzurum Havalimanı Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

En Ucuz Erzurum Havalimanı Araç Kiralama 

 

Dadaşlar Diyarı olarak bilinen, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, tarihi, kültürü ve doğal zenginlikleriyle Doğu Anadolu’nun en güzel şehirleri arasında yer alan Erzurum her yıl yerli ve yabancı birçok turisti ağırlıyor.  Erzurum, ikliminden dolayı hem yaz hem de kış turizminin uğrak noktasıdır. Erzurum’a seyahat etmek isteyenler, en uygun uçak bileti satın alan yolcular seyahat boyunca rahat etmek adına Bilet Dükkanı üzerinden Erzurum Havalimanı araç kiralama işlemini kolayca yapabilir. Birbirinden avantajlı kampanyalar sayesinde uygun fiyatlı Erzurum Havalimanı araç kiralama seçeneğini kullanabilirsiniz. Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine uygun fiyatlı şekilde gidebilir ve tüm şehri konforlu bir şekilde gezebilirsiniz.

Erzurum’da Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Doğu Anadolu Bölgesi’nin de en büyük ve en eski şehirlerinden olan konumu itibariyle birçok medeniyete ev sahipliği yapan Erzurum’da ulaşım sorunu olmadan keyifli vakit geçirmek istiyorsanız,  araç kiralama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bilet Dükkanı olarak anlaşmalı olduğumuz araç kiralama firmaları, şehrin her noktasına rahatlıkla gidebilmek adına Erzurum Havalimanı araç kiralama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Böylece Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım son derece rahat bir şekilde yapılır. Bilet Dükkanı üzerinden araçları ekonomik ve lüks sınıf olarak iki farklı şekilde görüntüleyebilirsiniz. Her bütçeye uygun araç kiralama seçenekleri ile bütçenize uygun fırsatları değerlendirmeniz için size avantaj sağlıyor. Erzurum’da araç kiralayabilmek için öncelikle Bilet Dükkanı üzerinden araç kiralama için rezervasyon yaptırmalısınız. Daha sonra rezervasyon bilgilerinizi girerek, kendinize en uygun aracı seçmelisiniz. Lokasyon bilgileriniz ile aracı kiralamak istediğiniz tarihi eksiksiz bir şekilde girmeniz durumunda, kişisel bilgilerinizi ekleyerek işleminize devam etmelisiniz. Kiralama işleminizin eksiksiz tamamlanması için ödeme ve fatura bilgilerinizi doğru şekilde düzenlemeniz gerekir. Fatura adresinizin kişisel adresinizden farklı olmasını istiyorsanız, ‘Bireysel’ ya da ‘Kurumsal’ fatura adresi girmelisiniz. Araç kiralama işleminizin tamamlanması durumunda kontratınız kapatılacak ve faturanız en geç yedi iş günü içerisinde düzenlenerek posta ya da e-posta yoluyla adresinize gönderilecektir. Fatura işlemlerinin tamamlanmasının ardından kiraladığınız aracı nereden ve nasıl teslim alacağınızı belirlemeniz gerekiyor. Böylece aracı teslim alma sürecine geçmiş olacaksınız. 

Posta ya da e-posta yoluyla tarafınıza gönderilen rezervasyon bilgileri ile araç kiralama ofisine gitmeniz durumunda aracınızı direkt olarak teslim alabilirsiniz. Aracınızı teslim alma aşaması bazı araç kiralama acenteleri tarafından sağlanan karşılama hizmeti ile de gerçekleşebiliyor. Erzurum araç kiralama işlemleri için tüm bu aşamaları tamamladıktan sonra araç teslim aşamasında da dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Bu aşamada, aracın teslimi için kiralama işlemi yaparken belirlemiş olduğunuz istasyona götürmeniz gerekiyor. Araç kiralama firmaları, teslim süresini aşmanız durumunda ceza ücreti alacaktır. Bu nedenle kiralama işlemini yaparken teslim etmek için belirtilmiş olan son tarihi mutlaka kontrol etmeniz gerekiyor.

Erzurum Havaalanı En Ucuz Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?


Erzurum’a  gerçekleştirmiş olduğunuz uçak yolculuğunuzun ardından ulaşım ile ilgili herhangi bir problem yaşamamak için Bilet Dükkanı üzerinden, ilçede hizmet veren araç kiralama firmalarına hızlıca ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Erzurum’daki en iyi ve en ucuz araç kiralama şirketlerini sizler için listeledik…

Erzurum Havaalanı  Günlük Araç Kiralama Kaç Para?

 

Bilet Dükkanı üzerinden Erzurum Havaalanı araç kiralama firmalarının günlük kiralama ücretlerinin öğrenebilirsiniz Erzurum ‘da hizmet veren ve geniş bir kiralık araç filosuna sahip olan firmalar, günlük kiralama ücretlerini ekonomik, konfor, premium ve lüks olarak dört farklı kategorize ediyor. Erzurum’da günlük araç kiralama ücretleri 640 TL’den başlıyor, 3182 TL’ye kadar ulaşıyor. Bilet Dükkanı üzerinden ihtiyacınıza göre kiralık araç fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Erzurum Havaalanı’ndan Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?


Erzurum’da araç kiralama şirketleriyle iletişime geçmeden önce araç kiralamada dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi sahini olmanız size vanataj sağlayacaktır. Araç kiralarken güvenilir ve uygun fiyatlardan yapmış olacağınız tercihler sorun yaşamanızın önüne geçecektir. Erzurum’da keyifli ve sorunsuz bir tatil için araç kiralarken aşağıdaki hususlara dikkat etmelisiniz:

● Güvenilir ve doğru firma seçtiğinizden emin olun.

● Fiyat bilgisi alın.

● Aracın sigortalı olup olmadığından emin olun. 

● Aracın yakıt durumunu kontrol edin.

● Kişi sayısına göre bir araç seçimi yapın.

● Araçta kilometre kısıtlaması olup olmadığını öğrenin.

● Araç kiralama sözleşmesini kontrol edin.

● Erken rezervasyon yaptırın.