Popüler Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Türkiye’nin gül diyarı olarak bilinen, gül yetiştiriciliğiyle öne çıkan şehri Isparta, Akdeniz Bölgesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Yaklaşık 3500 yıllık bir tarihi geçmişi olan Isparta’yı ziyaret edenlerin şehirde en çok ilgilendiği şeyler gül, gülden elde edilen ürünler ve Isparta’nın şifalı kaplıcalarıdır. Isparta’ya kaplıcalarda rahatlamak, tarihi ve doğal güzelliklerini gezmek, görmek üzere gitmek istiyorsanız uçak bileti, otel rezervasyonu ve araç kiralama gibi hizmetler sunan Bilet Dükkanı sitesinden hem en uygun fiyata Isparta uçak bileti satın alabilir hem de en uygun fiyata araç kiralayarak şehir içinde konforlu bir ulaşımı garantileyebilirsiniz. 

Isparta’ya ulaşım sağlamanın en hızlı ve konforlu yolu hava yolu üzerinden ulaşımdır. Isparta’nın Keçiborlu ilçesinde yer alan Isparta Süleyman Demirel Havalimanı, 1997 yılından beri şehre hava yolu üzerinden ulaşım konusunda hizmet vermektedir. Isparta uçak bileti alıp havalimanına iniş yaptıktan sonra şehir içinde her yere kolay bir ulaşım sağlamak için Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’nda araç kiralamayı tercih edebilirsiniz. Araç kiralayarak şehri en rahat şekilde gezmeyi seçtiyseniz Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’nda araç kiralama nasıl yapılır en ince detaylarıyla Bilet Dükkanı sitesinde hazırlamış olduğumuz rehber yazıdan öğrenebilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’nda araç kiralamak için iki farklı seçeneğiniz bulunmaktadır: havalimanına iniş yaptıktan sonra burada hizmet veren araç kiralama şirketlerinin ofislerine giderek yardım alabilir ya da daha Isparta’ya doğru yola çıkmadan önce Bilet Dükkanı sitesi üzerinden rezervasyon yaparak araç kiralayabilirsiniz. İlk olarak Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’na indikten sonra nasıl araç kiralayabileceğinizi anlatalım. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’nda hizmet veren araç kiralama şirketlerinin ofislerine giderek beğendiğiniz bir aracı seçip kiralayabilirsiniz. Araç kiralama işlemi yapabilmek için tüm şartları karşılıyor olmanız durumunda rahatlıkla kontratınızı imzalayıp, aracınızı teslim alabilirsiniz. 

Eğer aracınız siz daha Isparta’ya gitmeden sizin adınıza ayırtılmış olsun istiyorsanız Bilet Dükkanı sitesi üzerinden en uygun fiyatlara araç kiralama işlemi yapabilirsiniz. Bilet Dükkanı üzerinden araç kiralamak için ilk olarak araç kiralama ile ilgili rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Sonrasında rezervasyon bilgilerinizi girip sizin için en uygun olduğunu düşündüğünüz ve seçtiğiniz konum, tarih, saatte mevcut olan araçlardan birini seçerek işleme devam edebilirisiniz. Aracınızı da seçtikten sonra sırada kişisel bilgileriniz ile ilgili alanı eksiksiz bir şekilde doldurmak yer almaktadır. Daha sonrasında fatura ve ödeme bilgileriniz de tam olarak doğru bir şekilde yazmanız durumunda araç kiralama işleminiz tamamlanacak ve kira kontratınız oluşturulacaktır. 

Isparta Havalimanı Araç Kiralama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra faturanız en geç 7 iş günü içerisinde, tercihiniz doğrultusunda posta ya da e-posta yoluyla tarafınıza ulaştırılacaktır. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’na indikten sonra sözleşme yaptığınız araç kiralama şirketinin ofisine gidip elinizdeki fatura ve rezervasyon bilgilerini göstererek ayırttığınız aracı teslim alabilirsiniz. Gezinizin sonunda aracı teslim etme konusunda da dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Kiraladığınız aracı önceden belirlediğiniz teslim noktasına, belirlediğiniz tarih ve saatte götürmeniz önemlidir. Süre aşımı olması durumunda ilgili araç kiralama şirketi sizden ceza ücreti isteyecektir.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Araç Kiralama Şartları


Havalimanına iniş yaptıktan sonra araç kiralama ya da aracınızı teslim alma aşamasına geldiğinizde herhangi bir sorunla karşılaşmak istemiyorsanız araç kiralama şartlarını ve araç kiralayabilmek için gerekli olan belgeleri taşıdığınızdan emin olmalısınız. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’nda araç kiralama şartları arasında ilk olarak minimum 21 yaşını doldurmuş olmanız ve en az 2 yıllık bir ehliyete sahip olmanız bulunmaktadır. Bu koşul ekonomik araçlar için geçerli olup orta ve üst segmentlerde yaş sınırı 25’e, lüks ve büyük segmentlerde yaş sınırı 28’e ve ehliyet süresi 3 yıla çıkmaktadır. 

Yaş ve ehliyet koşullarını karşılıyorsanız araç kiralama sözleşmesi oluşturabilmeniz için araç kiralama şirketleri sizden nüfus cüzdanınızın (kimlik kartı ya da pasaport) ve geçerli ehliyetinizi isteyecektir, ayrıca ikametgah bilgileriniz, iletişim bilgileriniz ve imzanız da kontrat için gerekli olacaktır. Yaşınız ve ehliyet süreniz koşullara uyuyorsa ve gerekli tüm belgeler yanınızdaysa aracınızı rahatlıkla kiralayabilir, şehri keyifle gezmeye başlayabilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları


Isparta’da havalimanına indikten sonra araç kiralamayı tercih ederek şehri gezmeyi planlıyorsanız Bilet Dükkanı üzerinden ya da Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’nda bulunan araç kiralama şirketlerinin ofislerinden yardım alarak araç kiralayabilirsiniz. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı araç kiralama fiyatları seçeceğiniz aracın prestiji, bulunduğu segment, aracın özellikleri ve yakıt tipine göre değişiklik göstermektedir. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’nda araç kiralamak istiyorsanız Bilet Dükkanı’nın kampanyalarından yararlanarak en uygun fiyatlara araç kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.