Popüler İzmit Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

İzmit Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


İzmit veya diğer ismiyle Kocaeli Türkiye’nin en önemli sanayi ve tarım bölgelerinden biri olup ayrıca İstanbul’a yakın olan konumu ve birçok yolun kesişim noktası olmasından mütevellit son derece canlı bir kent olma özelliği taşır. Bu ekonomik faaliyetlerin yanı sıra çevresinde pek çok gezilecek doğal güzellikler bulundurması ve Türkiye’nin çokça tercih edilen kayak merkezi Kartepe dolayısıyla da konaklama için tercih edilen İzmit’i ziyaret etmek isteyen yolcularımız İzmit uçak bileti, İzmit otobüs bileti veya İzmit’e vardıktan sonra taksi, otobüs gibi diğer yöntemlerle uğraşmak yerine çok daha konforlu olan İzmit araç kiralama olanaklarını tercih edebilirler. Böylece hem İzmit içinde istedikleri noktalara çok daha kolay erişim sağlayabilir hem de İzmit gibi birçok doğal ve tarihi güzelliğe, İstanbul’a kolaylıkla gidip gelebilirler. 

Bilet Dükkanı, ucuz uçak bileti, erken otel rezervasyonları gibi seyahat boyunca ihtiyacınız olacak her türlü hizmeti size sunan sektörde öncü bir firma olarak ziyaretçilerinin seyahat boyunca kolaylıkla ulaşım sağlayabilmesi adına araç kiralama uygulaması da sunuyor. Türkiye’nin birçok kentinde araç kiralama hizmeti sunan Bilet Dükkânı İzmit araç kiralama için de en ucuz ve uygun teklifi alabileceğiniz çok sayıda araç kiralama firmasıyla anlaşmıştır. Bilet Dükkanının sitesinden yapacağınız araştırmayla İzmit araç kiralama şirketlerini aratabilir ve kendinize en uygun fiyatı ve aracı kiralayabilirsiniz.

İzmit'te Araç Kiralama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Günümüzde hem dünyanın her yerinde hem Türkiye’de araç kiralama özellikle tatil ve iş seyahatlerinde toplu taşımanın karmaşasından ve taksi bulma ile fahiş taksi ücretlerinin külfetinden kurtulmak isteyen yolcuların yöneldiği önemli bir sektör haline gelmiştir. İzmit, İstanbul’a yakın konumu, bir dolu fabrikaya ev sahipliği yapması ve birçok güzergahın kesişim noktasında olması dolayısıyla çok sayıda iş insanının uğrak noktası olmuştur. Bunun yanı sıra hem İzmit’te hem çevresinde önemli turistik mekanların olması sebebiyle bolca turist tarafından da ziyaret edilmektedir. 

Hal böyle olunca araç kiralama şirketleri için önemli bir merkez haline gelen İzmit’te çok çeşitli araç kiralama firmaları her bütçeye uygun hizmet vermektedir. Gerek çevrimiçi gerek ofis olarak sayıları oldukça kalabalık bu firmalardan araç kiralarken her alışverişte olduğu gibi dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar söz konusu. Biz de Bilet Dükkanı olarak yolcularımızın mağdur olmasını önlemek için İzmit araç kiralama boyunca dikkat edilmesi gereken bu hususları sıraladık:

  • Erken Rezervasyon: Turizmin ve akışın oldukça yoğun olduğu İzmit’te araç kiralamak isteyen yolcularımız kiralama işlemini önceden yapmalıdır. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun aracın kalmaması gibi bir durum yaşamamak ve vakit kaybetmemek için en az bir gün evvel size uygun aracın rezervasyonunu yaptırmak ve firmaya geliş saatinizi bildirmek çok daha pratik ve güvenli olacaktır.
  • Sigorta Yaptırın: Olası tüm problemlerde en az maddi yükle kurtulmak isteyen yolcularımıza en önemli tavsiyemiz sigorta yaptırmaları. Aksi takdirde olası tüm kazalarda sorumluluk sizde! Var olan şahsi sigortanız kiralık araçları kapsamıyorsa İzmit araç kiralama firmalarının size sunduğu sigortalardan yaptırabilirsiniz. 
  • Sözleşme maddelerini okuyun: Olası dolandırıcılıkların önüne geçmek için mutlaka imzaladığınız sözleşmeyi okuyun. Her ne kadar araç kiralama firmaları kurumsal olsa da sizi zorda bırakacak maddelerden kaçınabilirsiniz.
  • Hasar Tespiti Yaptırın: Anlaştığınız İzmit araç kiralama şirketinden aracınızı alırken yola çıkmadan önce var olan hasarların saptanması adına detaylı bir analiz yaptırın. Şayet hasar varsa mutlaka firmaya bildirin. Böylece hasarın size ait olmadığını belirtmiş olursunuz.

İzmit En Ucuz Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?


İzmit hem tatil turizmi hem de iş turizmi için oldukça hareketli bir kent olduğu için pek çok bilindik araç kiralama şirketini İzmit’te görmek mümkün. Firmaların hepsi her bütçeye ve ihtiyaca uygun ekonomik veya lüks paketler sunmakta. Bilet Dükkanı olarak en ucuz İzmit araç kiralama firmalarını sizler için listeledik:

İzmit'te Günlük Araç Kiralama Kaç Para?


İzmit gibi bolca ziyaretçisi olan bir kentte çok sayıda farklı İzmit araç kiralama firması yer almakta. Her firmanın kendisine göre paketleri olup lüks ve ekonomik paket olarak sınıflandırılmakta ve her bütçe ve talebe uygun araçlar sunulmakta. İzmit araç kiralamanın en ucuz günlük maliyeti 349 TL iken en pahalı günlük ücret 1827 TL’dir. İzmit araç kiralama ortalama ücreti ise 500-700 TL arası değişmekte.