Popüler Sakarya Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sakarya Araç Kiralama Noktaları

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Sakarya'da Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Oldukça kozmopolit bir şehir olan Sakarya, son yılların gözde seyahat noktalarından biri halinde geldi. Burada sebep, kentin kamp turizmine uygun elverişli doğası ve coğrafik konumu etken olabilir. Bungulov ev denince akla ilk gelen şehir olan Sakarya kamp turizminde de ülkemizdeki kentler arasında liderliğini sürdürüyor. Konumu itibarıyla büyük kentleri etrafında toplayan Sakarya hafta sonu kaçamaklarının da gözde tatil yerlerinden.

Sakarya'ya gelmek isteyenler otobüs, uçak ya da tren yolculuklarından sonra konforlu bir şekilde gitmek istedikleri her neresiyle şehri bir uçtan bir uca araç kiralama aracılığıyla gezebilir. Bilet Dükkanı ucuz uçak bileti sağlamasının yanı sıra seyahat severlere araç kiralama konusunda da güvenilir ve kolay seçenekleri sunuyor.

Bilet Dükkanı'na giriş yaptıktan sonra Sakarya araç kiralama hakkında a'dan z'ye birçok bilgiyi edinebilirsiniz. Konforundan ve zaman tasarrufundan vazgeçemeyen seyahat sever için Bilet Dükkanı Sakarya araç kiralama nasıl yapılır, onu da araştırdı.

Sakarya'da araç kiralama aracılığıyla edindiğiniz araçları havalimanlarından alabileceğiz gibi araç kiralama acentalarından da temin edebilirsiniz. Araç kiralama firmaları her bütçeye uygun araçlarını filosunda bulunduruyor. Tabii söz konusu bu filolara Bilet Dükkanı üzerinden de erişebilirsiniz. Ekonomik ve lüks sınıf olarak kategoriye ayrılan araçlardan hangisi size uygunsa tercih edebilirsiniz.

Sakarya'da araç kiralamayı arzu edenler öncelikle Bilet Dükkanı üzerinden rezervasyon yaptırmalılar. Ardından rezervasyon bilgileri sisteme girilerek hangi araç size uygunsa o aracın seçimini yapıyorsunuz. Lokasyon bilgileriyle birlikte aracın teslim tarihi de yazıldıktan sonra kişisel bilgilerin de eklenmesiyle ödeme ve fatura bilgilerinin eklenmesi kısmına geçebilirsiniz. Her şey tamamlandıktan sonra araç kiralama kontratını kapatabilirsiniz. Araç kiralama kontratı da kapatıldıktan sonra söz konusu fatura en geç yedi iş günü içerisinde online postanıza ya da postanıza tarafınızca iletilecektir.

Fatura işlemleriniz de bitti , 'sırada bir şey kaldı mı?' diye soruyor olabilirsiniz. Sırada en önemli aşama var. Yani arzu ettiğiniz aracınızın nerede ve nasıl teslim alacağınıza yönelik aşama. İstediğiniz aracın nerede ve nasıl alınacağı konusunda da bilgileri verdikten sonra aracı teslim alma aşamasına geçebilirsiniz. Yine aynı şekilde e-postanıza ya da posta adresinize gelen rezervasyon bilgileriniz ile araç kiralama ofisine giderek istediğiniz araç hangisiyse onu kolayca alabilirsiniz.

Sakarya araç kiralama işlemleri için tüm bu aşamaları geçtiniz fakar gözden kaçırmamanız gereken çok önemli bir nokta olduğunu söylemek isteriz. Araç teslim aşamasında muhakkak aracı teslim edeceğinizi söylediğiniz noktaya, söylediğiniz tarihte götürmelisiniz. Araç kiralama firmaları kiraladığınız aracı getirmeyi söylediğiniz tarihte getirmediğiniz takdirde hakkınızda cezai işlem uygulama hakkına sahiptir. Bu nedenle araç kiralama yaparken belirttiğiniz tarih hangisiyle aracı o tarihte götürün.

Sakarya'da En İyi Araç Kiralama Firmaları Hangileri?


Doğal güzellik, huzur ve kamp denince akla ilk gelen şehir olan Sakarya'da istediğiniz yere ulaşmak için en iyi yol araç kiralama seçeneğidir. Konforlu, güvenilir ve zamandan tasarruf ettirecek bu seçenek sayesinde yolculuktaki huzurununuz ikiye katlanacaktır. Bilet Dükkanı sağladığı fırsatlarla Sakarya araç kiralama firmalarını sizler için araştırarak cüzdanınıza en uygun firmaları kolayca bulmanıza yardımcı olacaktır. Sakarya'daki en iyi araç kiralama acentaları Bilet Dükkanı'ndan sizi bekliyor. 

Sakarya'da Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?


Araç kiralamak konfor ve kolaylık sağladığı kadar dikkat edilmezse dert ve kedere de yol açabilir. Araç kiralamak için çıktığınız rahat ve kolaylık uğruna canınız sıkılmasın diye Sakarya'da araç kiralarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizler için Bilet Dükkanı araştırdı. İşte Sakarya araç kiralama yaparken dikkat etmeniz gereken her şey...

  • Araç kiralama firmanızdan muhakkak emin olun ve iyice araştırın
  • Bütçenize en uygun aracı bulun
  • Kiralamak istediğiniz aracın sigortasına bakın
  • Araç kiralama firmasından kiraladığınız aracın yakıt durumuna bakın
  • Söz konusu aracıın kilometresine bakın
  • Sözleşmeyi kontrol etmeden almayın
  • Erken rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyin
     

Sakarya'da Kamp Yapılacak Yerler


Bozulmamış doğası, yaydığı huzuru ile doğaseverlerin tatil denince akla gelen ilk yeri Sakarya kamp alanında öncülüğünü hiçbir şehre bırakmıyor. Özellikle İstanbul'un kalabalığından sıkılanların kaçtığı ilk yer olan Sakarya'da doğayla uyumlu kamp yerleri de evlilik tekliflerinden, doğum günlerine, doğum günlerinden huzura ihtiyacı olup kaçıp gelenlerin durak noktaları arasında liste başında. Bilet Dükkanı, aracınızı kiralamanıza yardımcı olduğu gibi kamp yeri bulmakta da size yardımcı olmaya devam ediyor.

Kırkpınar Sahili Kamp Alanı: Hem masmavi bir deniz hem de uçsuz bucaksız dağın kesişimi bu kamp alanında en güzel duygularınızı açığa çıkartacak.

Dikmen Yaylası Kamp Alanı: Hem kamp alanı hem de yayla evi... Muhteşem doğa manzarası eşliğinde harika anların tadını çıkarın.

Soğucak Yaylası Kamp Alanı: Sakarya denince ilk akla gelen kamp alanı. Bol bol yürüyün ne derin derin nefes alın, çünkü buranın havası sizi adeta yeniden yaratacak.

Davlumbaz Yaylası Kamp Alanı: Gözde kamp alanlarından birisi... Fakat bu güzelliğe erişmek biraz çetin. 'Ben tam bir doğa insanıyım' diyenler hiç durmasın.

Karagöl Yaylası Kamp Alanı: Ucu olmayan bir yeşillik Orta Asya'nın adeta simülasyonu. Gözünüz burada yeşile doyacak.

Sultanpınar Yaylası Kamp Alanı: Gür ve sık çam ağaçlarıyla çevrili dönmeyi arzu etmeyeceğiniz harika bir yer.

Gölkent Akgöl Kamp Alanı: Gölün etrafında yapacağınız kamp ile 'ben yaşıyorum' diyeceksiniz.

Kocaali Sahili Kamp Alanı, Karasu: Mavi ve yeşil en çok burada güzel. Zaman burada duracak.

Çiğdem Yaylası Kamp Alanı: Çam ağaçları, temiz hava ve siz... bu mükemmek uyuma hayır diyecek kimse yoktur.

Turnalı Yaylası Kamp Alanı: Çiçeklerle uyumlu mükemmel manzaranın fotoğrafı bile 'kalk gidiyoruz' dedirtecek.