Samsun Çarşamba Havalimanı Yakınlarındaki Uçuş Noktaları

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Hızlı Erişim

Samsun Çarşamba Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?
Samsun Çarşamba Havalimanı Hangi Şehirlere Yakın?
Samsun Çarşamba Havalimanı Uçak Bileti Fiyatları
Samsun Çarşamba Havalimanı İletişim Bilgileri
Samsun’da Denize Girilecek 3 Yer
Samsun Kuş Cenneti’ne Nasıl Gidilir?

Samsun Çarşamba Havalimanı Hakkında


Samsun Çarşamba Havalimanı’ndan gerçekleştirilen ilk sefer 11 Ocak 1999’da İstanbul’a yapılmıştır. Samsun’a gitmek için en hızlı ulaşım şekli olan hava yolu ile ulaşım için Samsun Çarşamba Havalimanı uçak bileti bakabilirsiniz. 

Samsun’da hangi plajlarda denize girebileceğinizi ve meşhur Kuş Cenneti’ne nasıl gideceğinizi öğrenmek için Bilet Dükkanı’nda yazmış olduğumuz Samsun Çarşamba Havalimanı hakkındaki yazıyı okuyabilir; en uygun fiyatlı Samsun Çarşamba Havalimanı uçak biletini sitemiz üzerinden alabilirsiniz. 

Samsun Çarşamba Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?


Şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunan Samsun Çarşamba Havalimanı 1998 yılından beri aktif olarak hizmet vermektedir. Samsun Çarşamba Havalimanı’ndan şehir merkezine nasıl gidilir öğrenmek için Bilet Dükkanı sitesindeki rehber yazımıza göz atabilirsiniz.

Samsun Çarşamba Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Bafaş ile Ulaşım


Samsun Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra Bafaş Yolcu Taşımacılığının işletmesinde olan servis otobüslerine binerek Samsun şehir merkezine ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Bafaş otobüsleri havalimanında gelen yolcu çıkışının önünden, iç hatlar uçak iniş saatleriyle uyumlu olarak hareket etmektedir. Samsun uçak bileti olan yolcular Bafaş ile seyahati uygun fiyatlı olmasından dolayı tercih eder. 

Samsun Çarşamba Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Taksi ile Ulaşım


Samsun Çarşamba Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra Samsun şehir merkezinde gitmek istediğiniz yere direkt olarak ulaşım sağlamak istiyorsanız havalimanında 7/24 hizmet veren taksilere binmeyi de tercih edebilirsiniz. Havalimanında gelen yolcu salonunun çıkışında bekleyen taksilere binerek yaklaşık olarak 20 dakika içerisinde şehir merkezine varabilirsiniz.

Samsun Çarşamba Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Özel Transfer ile Ulaşım


Samsun Çarşamba Havalimanı’ndan otelinize ya da şehirde gitmek istediğiniz yere direkt ulaşım sağlamak istiyorsanız özel transfer servisi için rezervasyon yaparak konforlu ve hızlı bir ulaşımın keyfini çıkarabilirsiniz. Özel transfer servisi genellikle grup halinde seyahat edenler ya da yanında çok bagajı olanlar tarafından rahat bir ulaşım gerçekleştirmek için kullanılmaktadır.

Samsun Çarşamba Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Araç Kiralama ile Ulaşım


Samsun’da geçireceğiniz süre boyunca her yere kolay ve rahat bir ulaşım sağlamak istiyorsanız Samsun Çarşamba Havalimanı’nda hizmet veren araç kiralama şirketlerinin ofislerine giderek ihtiyaçlarınızı karşılayan bir aracı kiralayabilirsiniz. Samsun’a doğru yola çıkmadan önce istediğiniz araç sizin adınıza önceden ayırtılsın istiyorsanız Bilet Dükkanı’nın harika kampanyalarından yararlanarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz.

Samsun Çarşamba Havalimanı Hangi Şehirlere Yakın?


Samsun Çarşamba Havalimanı’ndan Samsun haricinde hangi şehirlere geçiş yapılabilir merak ediyorsanız Samsun Çarşamba Havalimanı hangi şehirlere yakın öğrenmek isteyebilirsiniz. Havalimanına yakın olan şehirleri öğrenmek için Samsun’un komşu olduğu şehirlere bakılabilir. Samsun doğuda Ordu, batıda Sinop, güneyde Tokat ve Amasya, güneybatıda da Çorum ile komşu bulunmaktadır. Bu yakın iller arasından Ordu’ya geçmek isterseniz havalimanından Ordu’ya doğru hareket eden Havaş otobüslerine binebilirsiniz.

Samsun Çarşamba Havalimanı Uçak Bileti Fiyatları


Samsun Çarşamba Havalimanı uçak bileti almak istiyorsanız öncesinde uçak bileti fiyatlarıyla ilgili araştırma yapıp bilgi edinmenizde fayda var. Samsun Çarşamba Havalimanı uçak bileti fiyatları yolculuk edeceğiniz tarihin yoğun sezon içerisinde olup olmadığı, tercih edeceğiniz hava yolu şirketi ve yolculuk edeceğiniz şehrin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. 

Samsun Çarşamba Havalimanı uçak bileti fiyatları 1185 TL’den başlayarak 2455 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Samsun Çarşamba Havalimanı uçak biletinizi en uygun fiyata Bilet Dükkanı sitesinden alabilirsiniz.

Samsun Çarşamba Havalimanı İletişim Bilgileri


Samsun Çarşamba Havalimanı uçuşları, burada verilen hizmetler ya da herhangi bir başka konuda var olan soru ve sorunlarınızı direkt olarak yetkili biriyle konuşmak istiyorsanız aşağıda bulunan Samsun Çarşamba Havalimanı iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

  • Adres: Çınarlık Mahallesi, Samsun Çarşamba Havalimanı, 55506, Çarşamba/Samsun
  • Telefon: 0362 844 88 30
  • Faks: 0362 844 88 46
  • E-Posta: [email protected] 

Samsun’da Denize Girilecek 3 Yer


Karadeniz Bölgesi’nde bulunan Samsun, bölgenin önemli ticari ve turistik faaliyetleriyle tanınan bir merkezdir. Gezilecek tarihi yerlerin yanı sıra doğal güzelliklere sahip olmasıyla ziyaretçilerini kendine hayran bırakan Samsun, yaz tatillerinde temiz plajları ve deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarmak isteyenlerin ilgisine boğulmaktadır. Yaz tatilini Samsun’da geçirecek olanlar için Samsun’da denize girilecek 3 yeri sizler için tanıttık.

Atakum Plajı

Samsun şehir merkezinden 10 km uzakta yer alan Atakum Plajı’na ulaşım konumu sayesinde kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Atakum Plajı’na gitmek için taksi ya da özel araç kullanabileceğiniz gibi halk otobüslerine de binebilirsiniz. Karadeniz kıyısında uzun bir sahili olan Atakum Plajında keyifli yürüyüşler yapabilir, sıcaktan bunaldığınızda Karadeniz’in serin sularına yüzebilirsiniz. Atakum plajında denizin sığ ve plajın incecik kumlardan oluşması, plajın çocuklu aileler tarafından daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Atakum plajını yılın her dönemi, istediğiniz saatte ücretsiz olarak ziyaret etmeniz mümkündür.

Fener Plajı

Şehir merkezinden sadece 5 km uzakta yer alan Fener Plajı şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzakta, sessiz ve huzurlu bir ortamda bulunmaktadır. Tatile kafa dinleme beklentisiyle çıkanlar için çok iyi bir tercih olan Fener Plajı, yeme içme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir tesise de sahiptir. Fener Plajı da Atakum Plajı’nda olduğu gibi kumdan oluşan bir sahil ile sığ bir denize sahiptir.

Çaltı Plajı

Çaltı Plajı şehir merkezinden 35 km uzakta yer almakta ve ulaşım için hiçbir toplu taşıma aracı bulunmamaktadır. Pek çok farklı canlı türünün bir arada yaşadığı Çaltı Plajı kmap ya da piknik gibi farklı aktiviteler için de uygun bir yerdir. 

Samsun Kuş Cenneti’ne Nasıl Gidilir?


Samsun’da turistlerin en çok ilgisini çeken turistik doğa harikası olan Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti 56 bin hektarlık geniş bir alana yayılmaktadır. Oldukça büyük bir yer kaplayan Kuş Cenneti’nin 11.600 hektarı ise sulak alandan oluşmaktadır. Adeta bir doğa harikası olan Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti’nde farklı birçok yaşam alanı ve 465 farklı kuş türü bulunmaktadır. 

Samsun Kuş Cenneti’ne nasıl gidilir öğrenmek istiyorsanız tam da doğru adrestesiniz. Samsun şehir merkezinden 30 km uzaklıkta bulunan Kuş Cenneti’ne Bafra ilçe merkezinden hareket eden toplu taşıma araçlarına binerek kolaylıkla ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Bafra haricinde Ondokuzmayıs’tan hareket eden otobüs ve dolmuşlara binerek de Kuş Cenneti’ne ulaşım sağlayabilirsiniz.