Popüler Adıyaman Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Adıyaman Araç Kiralama Noktaları

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Adıyaman Araç Kiralama


Tarih boyu çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapmış olan Adıyaman, sahip olduğu doğal güzellikler, tarihi yapılar ve gezilecek mekanları nedeniyle Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. Her yıl çok sayıda misafir ağırlayan Adıyaman’da konaklayarak şehrin doğal güzelliklerini yakından görmek isteyenler, Adıyaman araç kiralama firmalarını yakından takip ediyor. Adıyaman otellerinde konaklayan ve gezilecek yerleri rahatlıkla gezmek isteyenler için en önemli konulardan biri olan ulaşım, araç kiralama acenteleri sayesinde kolaylıkla sağlanıyor. Kiraladığınız araçlarla, şehir içinde dilediğiniz bölgeye gidebilir, araçları dilediğiniz süre içerisinde kullanabilirsiniz. Adıyaman uçak bileti, Adıyaman otelleri gibi birçok kategoride vermiş olduğu hizmetlerle sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Bilet Dükkanı, Adıyaman araç kiralama hizmetleriyle de dikkat çekiyor. Türkiye’nin her tarafına hizmet veren sitemiz üzerinden Adıyaman araç kiralama hizmetlerimizden faydalanabilir, Adıyaman’da faaliyet gösteren acentelere ulaşarak en uygun araç kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Adıyaman’da Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Türkiye’nin en çok turist ağırlayan şehirlerinden biri olan Adıyaman’da keyifle geçireceğiniz tatil boyunca ulaşımınızı en rahat şekilde sağlamak için araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ülkenin dört bir yanında faaliyet gösteren firmalar ile anlaşma sağlayan ve dilediğiniz lokasyonda, istediğiniz araç tipine ulaşmanıza yardımcı olan Bilet Dükkanı, Adıyaman araç kiralama acenteleriyle iletişime geçmenize de olanak tanıyor. Anlaşmalı araç kiralama acenteleri üzerinden tahsis edeceğiniz araçlarla, şehir merkezinden birçok ilçeye ve semte rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Havaalanından teslim alacağınız araçları; kişi sayısı, kullanım amacı ve daha birçok hususu göz önünde bulundurarak Bilet Dükkanı üzerinden seçebilirsiniz.

Adıyaman’da araç kiralama için öncelikle Bilet Dükkanı’nı ziyaret etmelisiniz. Sitemizin ‘Araç Kiralama’ sayfası üzerinde yer alan arama motoru ve filtreleme alanını kullanarak kişisel bilgilerinizi, istediğiniz tarih ve lokasyon bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girmelisiniz. Ödeme sayfasında kredi/banka kartı bilgilerinizi eksiksiz girdiğiniz emin olmanız gerekmektedir. Fatura adresinizin kişisel adresinizden farklı olmasını istemeniz durumunda, ‘Bireysel’ ya da ‘Kurumsal’ fatura adresi olmak üzere iki farklı seçenek bulunuyor. Bu seçenekler arasında sizin için en uygun olanını tercih ederek işleminize devam edebilirsiniz. İşlemlerinizin tamamlanması durumunda kontratınız kapatılacaktır. Faturanız, en geç yedi iş günü içerisinde düzenlenecek ve posta ya da e-posta yoluyla adresinize gönderilecektir.

Fatura işlemlerinin ardından kiralamış olduğunuz aracın nereden, nasıl teslim alınacağına dair bilgileri girmiş olduğunuzdan emin olmalısınız. Bu işlem ile aracın teslim alma sürecine girmiş olacaksınız. Posta ya da e-posta üzerinden gönderilmiş olan rezervasyon bilgileri ile araç kiralama ofisine gitmeniz durumunda da yine aracınızı teslim alabilirsiniz. Adana Havalimanı, Antalya Havalimanı ve Trabzon Havalimanı gibi havalimanlarında faaliyet gösteren bazı ara kiralama acenteleri, isminizin yazılı olduğu çağrı panosu ile sizi karşılamakta ve aracınızı teslim etmektedir. Adıyaman araç kiralama işlemleri için tüm aşamaları tamamlamanız durumunda araç teslimi için belirlenmiş olan istasyona aracı götürmeniz gerekmektedir. Teslim sürecini aşmanız durumunda ise ceza ücretini ödemeniz zorunludur.

Adıyaman’da Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?


Adıyaman araç kiralama firmalarından araç kiralarken nelere dikkat edilmesi gerektiği merak ediliyor. Güvenilir firmalardan ve uygun fiyatlara araç kiraladığınıza emin olmak için dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunuyor:

  • Doğru firma seçtiğinizden emin olun
  • Aracın sigortalı olduğundan emin olun
  • Ücretin ne kadar olduğunu öğrenin
  • Kişi sayısına göre bir araç seçimi yapın
  • Aracın yakıt durumunu kontrol edin
  • Araç kiralama sözleşmesini kontrol edin
  • Araçta kilometre kısıtlaması olup olmadığını öğrenin
  • Erken rezervasyon yaptırın.