Popüler Afyonkarahisar Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Opel Astra Sedan
veya benzeri
Sınıf : intermediate
Koltuk : 5
Bavul : 2
Audi Q3
veya benzeri
Sınıf : suv
Koltuk : 5
Bavul : 4

Afyonkarahisar Araç Kiralama Noktaları

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Afyon'da Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Resmi olarak ismi 2005 senesinde değişse de dilimizde Afyon olarak kalıverdi Afyonkarahisar... Zengin ve köklü tarihinin yanı sıra termal turizmiyle de öne çıkan Afyonkarahisar'ın bir kısmı Ege'de bir kısmı İç Anadolu'da... Ulaşımı kolay olan bu şehre gelmek isteyen seyahatseverler yolculuklarını konforlu ve kolay yolla yapmak isterlerse araç kiralama fırsatlarından yararlanabilirler. Bilet Dükkanı ucuz ve güvenilir uçak bileti satışının yanı sıra anlaşma sağladığı araç kiralama acentalarıyla da Afyonkarahisar'ın her bir noktasına kolaylıkla erişebileceğiniz araçları size ulaştırmada yanınızda.

Müşterinin bütçesine göre araçları sınıflandırarak sunan araç kiralama acentaları söz konusu araçları ekonomik ve lüks sınıf olarak hizmete açıyor. Afyonkarahisar'da araç kiralamak isterseniz öncelikle Bilet Dükkanı'ndan rezervasyon bilgilerinizi girmelisiniz. Rezervasyon bilgilerinize kendine en uygun hangi araç ise onu eklemelisiniz. Konum bilgilerinizle aracı kiralamak istediğiniz tarih ve yeri de ekledikten sonra kişisel bilgilerle işleminize kolaylıkla devam edebilirsiniz. Araç kiralama işleminizin bütünüyle tamamlanabilmesi için ödeme ve fatura bilgilerinizi de eklemelisiniz. Eğer 'benim fatura adresim kişisel adresimden ayrı olsun' derseniz 'bireysel' ve 'kurumsal' fatura adresinizi ekleyebilirsiniz. Yaptığınız bu işlemlerin ardından araç kiralamanızın tamamlanmış olacaktır. Araç kiralama kontratınızın kapatılmasının ardından söz konusu faturanız en geç yedi iş günü içerisinde düzenlenerek kişisel bilgilerinizde yer verdiğini posta veyahut e-posta adresinize teslim edilecektir.

'Her şeyi bitirdim, sırada ne kaldı?' sorunuza da hemen cevap verelim: sırada, kiraladığınız aracınızın nereden ve nasıl teslim alacağınızı belirleme safhası var. Bunu da tamamladıktan sonra aracınızı teslim alma aşamasına geçebilirsiniz. Posta ya da eposta adresinize gönderilen rezervasyon bilgileri ile ister araç kiralama firmasına giderek aracınızı alın ister araç kiralama acentalarının havalimanına sağladığı servis hizmetiyle o size gelsin.

Aracınızı güvenle teslim aldıktan sonra dikkat etmeniz gereken önemli bir noktanın da altını çizmemiz gerek. Aracınızı teslim etme aşamasında belirlediğiniz istasyona aracınızı götürmenin yanı sıra teslim tarihine de dikkat etmeniz gerek. Eğer aracınızın teslim süresini aşarsanız, araç kiralama firması size ceza ücreti ödetebilir. Bu nedenle muhakkak teslim tarihine dikkat edin.

Afyon'da En İyi Araç Kiralama Firmaları Hangileri?


Afyonkarahisar uçak biletinizi Bilet Dükkanı'ndan satın aldıktan sonra Afyonkarahisar seyahatinizde ulaşımda kolay ve konfor arıyorsanız araç kiralama firmaları ile iletişime geçmelisiniz. Bilet Dükkanı üzerinden, Afyonkarahisar'da faaliyet gösteren araç kiralama firmalarına kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Afyonkarahisar'da en iyi araç kiralama firmalarını Bilet Dükkanı üzerinden listeleyebilir ve uygun fiyatlı araç kiralama seçeneklerinden yararlanabilir.  

Afyonkarahisar'da Günlük Araç Kiralama Firmaları Ne Kadar?


Afyonkarahisar günlük araç kiralama firmalarının ücretlerinin de ne kadar olduğu merak konusu. Merakınızı Bilet Dükkanı üzerinden giderebilirsiniz. Afyonkarahisar'da bulunan geniş kiralık araç filosuna sahip olan firmalar, araçlarını ekonomik, konfor, premium ve lüks olarak müşterinin bütçesine sunuyor. Afyonkarahisar'da günlük araç kiralama ücretleri 255 TL'den başlayarak 2,555 TL'ye kadar çıkıyor. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun Afyonkarahisar araç kiralama seçeneklerini Bilet Dükkanı üzerinden listeleyebilirsiniz.

Afyon'da Ne Yenir?


Tarihiyle doğasıyla turizmi her daim canlı olan Afyonkarahisar'ın mutfağı da midelerde şenlik yaratıyor. Tatlısından tuzlusuna yöresel lezzetleri ülke çapında üne kavuşmuş Afyonkarahisar'da ne yenir sorularına yakından bakalım:

Afyon Kaymağı: Tatlı yolculuğunuza tatlıyla başlamazsanız olmaz. Tatlıların yanında kahvaltıların baş sofrasında olan kaymağı, Afyon'da deneyin bir de.

Afyon Lokumu: Lokum denince aklınızda klasik lokumun canlanmasın, Afyon lokumu esasen bir süt tatlısı. Afyon lokumunda, sütlü muhallebi hazırlanır, bir tepside soğutulduktan sonra üzerine kremşanti dökülerek ceviz, fıstık gibi malzemelerle ortaya zevkten dört köşe edecek lezzet sarmalı çıkar...

Afyon Bükmesi: Tatlı beni kesmez ben doymak istiyorum derseniz, açılın kenara Afyon Bükmesi geliyor. Bol haşhaş ve mercimeğin yan yana gelmesiyle ortaya çıkan bükme çıtırlığıyla aklınızı başınızdan alacak. Afyonkarahisar'ın yöresel lezzeti olan bu tat yöre insanı tarafından genellikle vişne hoşafı veyahut karpuz ile servis ediliyor.

Afyon Sucuğu: Sucuk dedik mi Afyon, Afyon dedik mi sucuk akla gelir. Yağlı ve yumuşak olma özelliğiyle diğer sucuklardan ayrılan Afyon sucuğunu denemeden dönmeyin.

Çullama Köfte: Ben etsiz yapamam diyenlerdenseniz Afyon mutfağı sizi de düşünmüş. Hele bir de hem et hem köfte aşığı iseniz bu lezzet tam sizlik olacaktır. Afyon muftağına ait olan Çullama Köfte, kıyma,ince bulgur ve yumurtanın kavuşması ve yoğurdun uzaktan onları izlemesiyle oluşuyor. Afyon düğünlerinin vazgeçilmezi olan bu lezzet de denenmeli.