Popüler Alanya Kiralık Araç Modelleri

Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Citroen C3 Aircross
veya benzeri
Sınıf : suv
Koltuk : 5
Bavul : 3
Audi A3 Sedan
veya benzeri
Sınıf : premium
Koltuk : 5
Bavul : 4

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Alanya'da Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Deniz, yeşil ve huzur... Tarih, medeniyet ve huzur... Sıcak, güneş ve huzur... Ben bu şekilde yaşamak ya da gezmek istiyorum diyenler Akdeniz'in incisi Antalya'nın en güzel ilçesi Alanya'ya seyahat edebilirler. Alanya sadece doğasıyla değil tarihiyle de insanı sarıp sarmalayan ve ondan kopmasını engelleyen bir auraya sahip. Alanya'nın dört bir yanını kaçırmadan gezmek istiyorum diyenler konforlu bir ulaşım yolu olan araç kiralamayı seçebilir. Böylece doyasıya gezecek zamandan ve mekandan bağımsız hareket edebileceksiniz. Bilet Dükkanı sağladığı ucuz ve güvenilir uçak bileti temininin yanı sıra bünyesinde barındırdığı geniş araç kiralama filoları ile de seyahat severlerin bütçesine ve arzusuna uygun fırsatları sunuyor.

İşleminizi yapmaya karar verdikten sonra öncelikle Bilet Dükkanı üzerinden rezervasyon yaptırmalısınız. Kiralamak istediğiniz araçları, acentalardan teslim alacağınız gibi yine onların sağladığı havalimanı servis hizmeti aracılığıyla da edinebilirsiniz. Araç kiralama firmaları, araçları lüks ve ekonomik olarak sınıflandırıp müşterinin bütçesine uygun sunuyor. Bilet Dükkanı da bu noktada devreye girerek, bütçenize uygun araçları yakından takip etmenizi sağlıyor.

Evet... Bilet Dükkanı'ndan rezervasyon işleminizi yaptıktan sonra işleminize devam edecek olursak rezervasyon bilgilerinizin ardından kendinize en uygun aracı seçiyorsunuz. Uygun aracı seçtikten sonra lokasyon bilgileriniz ve alacağınız tarihi de eksiksiz girmeyi ihmal etmemelisiniz. Kiralama işleminin bir sonraki ayağı ise ödeme ve fatura bilgileri. Bu bilgileri de düzenlenmeniz gerekiyor. Araç kiralama işleminiz tüm bu işlemlerin ardından bittikten sonra kontratınız kapatılır ve faturanız da en geç yedi iş günü içerisinde bilgilerinize eklediğiniz posta ya da eposta adresinize iletilir.

Faturanızı da teslim aldıktan sonra kiraladığınız aracın nereden ve nasıl teslim alacağınıza dair bilgileri de derlemeniz gerekmektedir. Bu aşamanın ardından kiraladığınız aracı teslim alma sürecine girmiş bulunacaksınız.

Kişisel bilgilerinize eklediğiniz posta ya da eposta yoluyla gönderilen rezervasyon bilgileriniz ile ilgili ofise giderek aracınızı direkt teslim alacaksınız.

Alanya araç kiralama işlemlerinizi bitirdikten sonra dikkat etmeniz gereken noktaları da es geçmeden söylemeliyiz. Kiraladığınız aracı teslim sürecinde belirlediğiniz istasyona yine belirlediğiniz zamanda götürmelisiniz. Aksi durumda araç kiralama acentaları teslim alma sürecini aştığınız için ceza ücreti alabilir. İşte bu yüzden işlemlerinizi yaparken muhakkak belirlediğiniz tarihe dikkat edin ve tekrar tekrar gözden geçirin.

Alanya En İyi Araç Kiralama Firmaları


Alanya uçak bileti satın alıp gerçekleştirdiğiniz Alanya gezinizde ulaşımda mekan ve zamandan bağımsız konforlu ve sorunsuz varışlarınız için araç kiralama firmaları ile kontakt kurabilirsiniz. Bilet Dükkanı üzerinden, Alanya'da faaliyet gösteren acentalara kolaylıkla ulaşabilir, bütçenize ve isteklerinize uygun araçlara sahip olabilirsiniz. Alanya'da en iyi araç kiralama şirketleri için web sitemizde yer alan seçenekleri kontrol edebilir ihtiyacınıza uygun olanı en ucuza kiralayabilirsiniz. 

Alanya'da Günlük Araç Kiralama


Alanya araç kiralama acentalarının günlük kiralama ücretlerine dair soru işaretlerinizi Bilet Dükkanı üzerinden cevaplandırabilirsiniz. Alanya'da faaliyet gösteren ve geniş araç çeşidine sahip acentalar, günlük araç kiralama ücretlerini konfor, ekonomik, premium ve lüks olarak sınıflandırıyor. Alanya'da günlük araç kiralama ücretleri 378 liradan başlayarak 3.184 liraya kadar çıkmaktadır. Bilet Dükkanı üzerinden ihtiyacınıza uygun seçeneklerinizi görebilir ve listeleyebilirsiniz.

Antalya Alanya Arası Kaç Kilometre?


Muhteşem iklimiyle insanı içine adeta içine çeken Alanya, ilkbahar aylarının başlarından sonbahar aylarının sonunda değin sımsıcak ve güneşli... Güneşli günleri deniz suyunun sıcaklığıyla turizmin Antalya'da turizmin gözbebeği ilçelerinden olan Alanya, bu özelliğinin yanı sıra birçok medeniyete ev sahipliği de yapmış. Onca medeniyete ev sahipliği yapmış bu güzide ilçemiz bununla orantılı içerisinde birçok tarihi yeri de barındırıyor. Antalya'dan Alanya kaç kilometre diye soranlara cevap Bilet Dükkanı'nda... Antalya ile Alanya arası karadan 135 kilometre sürmektedir.  Kara taşıtlarıyla yapacağınız keyifli yolculukta birçok doğa manzarasına denk gelebilirsiniz. Kişisel araç, otobüs ya da tur otobüsleriyle yapacağınız yolculuk Antalya Alanya arası iki saatin biraz üzerinde sürebilir. Fakat bu sizi hiç korkutmasın çünkü yolun güzelliği karşısında keşke biraz daha uzasa diyeceğinize eminiz.