Popüler Gaziantep Şehitkamil Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Şehitkamil Hakkında


Şehitkamil İlçesi, Gaziantep iline bağlı dokuz ilçeden biridir ve aynı zamanda il merkezine bağlı olan iki merkezi ilçeden biridir. 1987 yılında il merkezine bağlı Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinin kurulması kararıyla ortaya çıkmıştır ve 1988 yılında resmi bir ilçe olarak faaliyete geçmiştir. Bilet Dükkanı üzerinden avantajlı fiyatlara; otobüs bileti, uçak bileti, araç kiralama ve transfer hizmetine kolayca erişebilirsiniz. 

Coğrafi konumu itibariyle Alleben Deresi'nin kuzeyinde yer alan Şehitkamil, ulaşım açısından avantajlı bir konumda bulunur. İl merkezine olan yakınlığı ile Şehitkamil araç kiralama hizmeti alarak gezi planlayacak gezginler için mükemmel bir yerdir. Şehitkamil, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle birlikte unutulmaz anlar yaşatacak bir destinasyondur.

Şehitkamil Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Gaziantep uçak bileti ya da Gaziantep otobüs bileti olan yolcular şehirde daha rahat ulaşım sağlamak için Şehitkamil araç kiralama hizmetini değerlendirebilirsiniz. İlk adım, aracı kiralayacağınız tarih aralığı için rezervasyon yapmaktır. Birçok araç kiralama şirketi, Bilet Dükkanı aracılığıyla ile rezervasyon kabul eder. Rezervasyon yaparken, kiralayacağınız aracın özelliklerini ve sınıfını seçmeniz gerekir. Araç kiralama şirketleri genellikle farklı boyutlarda ve özelliklerde araçlar sunar.

Kiralama işlemi için gerekli belgeleri sağlamanız gerekir. Sürücü belgesi, kimlik ve kredi kartı bilgileri istenen ana belgelerdir. Bazı Şehitkamil araç kiralama hizmetleri için ise yaş sınırlamaları veya özel şartlar mümkün olabilir.

Araç kiralama şirketleri genellikle farklı sigorta seçenekleri sunar. Araç sigortası ve kasko gibi seçenekleri değerlendirip ihtiyacınıza uygun olanı seçmelisiniz. Rezervasyonunuzu onayladıktan sonra kiralama ücretini ödemeniz gerekmektedir. Ödemeler genellikle kredi kartı aracılığıyla yapılır.

Şehitkamil Araç Kiralama Şartları Neler?


Şehitkamil araba kiralama işlemleri için belirlenen ilk şart sürücü yaşıdır. Ehliyet alabilme yaşı 18 olsa da araç kiralama işlemleri için minimum yaş sınırı 21'dir. Dolayısıyla 21 yaşın altındaki kişiler araba kiralama hizmetinden faydalanamazlar.

Araç kiralama hizmeti sunan firmalardan araç kiralamak için en az iki yıllık ehliyete sahip olmak gerekmektedir. Yalnızca bu şartı karşılayan sürücüler kiralık araç seçeneklerinden yararlanabilirler.

Kiralanan araç birden fazla kişi tarafından kullanılabilmektedir. Ek sürücü eklemek isteyen kullanıcılar kiralama talebi sırasında tercih edilen araca ek sürücü paketi ekleyebilir ve ek sürücüyle ilgili gerekli bilgiler eksiksiz bir şekilde girebilir. Böylece ek sürücü de kasko sigortası kapsamına alınmış olacaktır.

Araç Kiralarken Provizyon İşlemi Neden Yapılır?


Şehitkamil araç kiralama sürecinde olası trafik ve park cezaları, eksik yakıt ve kilometre aşımı gibi durumlar için teminat alınması gereklidir. Bu teminat sağlanırken kredi kartına "provizyon" adı verilen bir işlem uygulanmaktadır. Provizyon ücreti, tüm marka ve model arabalar için geçerlidir ve aracı kiralayan kişinin yaşı bu bedeli etkileyen bir faktördür.

Kiraladığım Aracı Nereye Teslim Etmeliyim?


Kiralanan aracın alınması ve iade edilmesi sürecinde belirlenen adreslere özen gösterilmelidir. Vale hizmetinin olmadığı durumlarda araç sahibinden bizzat teslim alınmalıdır. Araç teslim edilirken aracın dört bir yanı, yakıt ve kilometre göstergeleri detaylı bir şekilde fotoğraflanmalı ve bu fotoğraflar kiralama sonrasında da bir müddet saklanmalıdır. Şehitkamil araç kiralama işlemini sonlandırırken olası anlaşmazlıkları önlemek ve taraflar arasında güvenli bir süreç sağlamak adına bu işlemler önemlidir.

Şehitkamil Araç Kiralama Fiyatları


Şehitkamil araç kiralama fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fiyatlar kiralanan aracın tipine, markasına, modeline ve kullanım süresine göre çeşitlenmektedir. Örneğin lüks bir araç kiralamak daha yüksek bir maliyete sahipken, ekonomik sınıf araçlar daha uygun fiyatlıdır.

Şehitkamil Günübirlik Araç Kiralama Fiyatları


Günübirlik Şehitkamil araç kiralama, kısa vadeli taşıma ihtiyaçlarını karşılamak, özel etkinliklere katılmak veya günlük iş gereksinimlerini karşılamak için yaygın olarak tercih edilen bir hizmettir. Bu kiralama seçeneğinin fiyatları da çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir.

Günübirlik araç kiralama fiyatları, kiralanan aracın tipine, markasına, modeline ve tarihe göre değişebilir. Yine de ortalama ve ekonomi paketlerine dahil olan araç tiplerindeki günübirlik araç kiralama fiyatları 750₺ tutarında seyretmektedir.