Hakkari Araç Kiralama

Popüler Hakkari Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Hakkari Hakkında


Türkiye’nin en güneydoğusunda bulunan ili olan Hakkari Irak, İran, Van ve Şırnak ile komş bulunmaktadır. Köklü ve farklı kültürlerin etkisindeki bir tarihi geçmişe sahip olan bu eşsiz şehre Hakkari uçak bileti alarak ulaşabilirsiniz. Doğal güzellikleri ve tarihi değer taşıyan yerleriyle gezilecek pek çok imkan sunan Hakkari’de ulaşım konusunda sıkıntı yaşamamak için ise Bilet Dükkanı’nın Hakkari araç kiralama olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Hakkari Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Hakkari’ye gezmek, akraba ziyareti yapmak ya da oradaki işlerinizi halletmek üzere gitmeyi düşünüyorsanız şehir içinde toplu taşımalara bağlı kalmamak ya da sürekli taksi arayışına girmemek için araç kiralama hizmetlerinden yararlanmayı tercih edebilirsiniz. Hakkari araç kiralama işlemi sayesinde ulaşımlarınız hem daha konforlu hem de daha hızlı bir hale gelecektir. Hakkari geziniz sırasında araç kiralamaya çoktan ikna olduysanız Hakkari araç kiralama nasıl yapılır bu konuya odaklanalım.

  • İstediğiniz aracı Bilet Dükkanı üzerinden kiralamak istiyorsanız ilk olarak sitemizden araç kiralama rezervasyonu yapmanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon alanında aracı teslim almak ve iade etmek istediğiniz konum, tarih ve saat bilgisini girdikten sonra kişisel bilgilerle ilgili alana devam edebilirsiniz.
  • Kişisel bilgilerinizi de girdikten sonra araç kiralama işleminize fatura ve ödeme bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurarak devam edebilirsiniz.
  • Tüm aşamaları doğru bir şekilde tamamladıktan sonra araç kiralama süreciniz bitecek ve kira kontratınız oluşturulacaktır.
  • Faturanız ise sizin tercih edeceğiniz şekilde posta ya da e-posta yoluyla en geç 7 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılacaktır.

Hakkari’den ayrılırken ya da kiralık aracı kullanım süresinin sonuna geldiğinizde de dikkatli davranmanız gereken birkaç nokta bulunuyor. Rezervasyon bilgilerini girmiş olduğunuz konuma, orada seçtiğiniz tarih ve saatte aracı ilgili araç kiralama şirketinin ilgili ofisine teslim etmeniz beklenmektedir. Konum konusunda bir değişiklik olduğu durumda ya da belirttiğiniz tarihten geç teslim etmeniz gerektiğinde durumu direkt olarak ilgili ofise anlatmanız ve konuşmanız gerekmektedir. Aksi takdirde sizden ceza ek ücreti talep etme hakları olacaktır.

Hakkari Haftalık Araç Kiralama


Hakkari’de araç kiralama seçenekleriniz için süre konusunda esneklik de sağlanmaktadır. Hakkari’de dilerseniz saatlik, günlük, haftalık ve hatta aylık araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Haftalık araç kiralamak istiyorsanız kira masrafınızı en aza indirmek için Bilet Dükkanı’nın kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Hakkari Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?


Hakkari araç kiralama işlemi yapmadan önce araç kiralama fiyatları ile ilgili bilgi edinmenizde fayda var. Araç kiralama fiyatları birkaç etkene bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Kiralamak istediğiniz aracın markasına, prestijine, segmentine, harcadığı yakıt miktarına, tipine ve aracın sahip olduğu özelliklere göre aracın fiyatı farklılık göstermektedir. Hakkari araç kiralama işlemini en uygun şekilde halletmek istiyorsanız Bilet Dükkanı’nın kampanyalarından yararlanmayı tercih edebilirsiniz.

Hakkari Lüks Araç Kiralama


Hakkari’de kiralayabileceğiniz araçlar pek çok farklı sınıfta ve farklı türde bulunmaktadır. Hakkari’de lüks araç kiralamak istiyorsanız öncelikle lüks araç kiralama şartlarını yerine getiriyor olduğunuzdan emin olmanız gerekmektedir. Büyük ve lüks araç sınıfına ait bir aracı kiralayabilmek için 28 yaşını doldurmuş ve en az 3 yıllık bir ehliyete sahip olmanız gerekmektedir.

Hakkari Araç Kiralama Şartları Nelerdir?


Hakkari’de araç kiralama yapmadan önce araç kiralamak için gerekli şartların neler olduğu konusunda bilgi edinmek istiyorsanız tam da doğru adrestesiniz. Araç kiralama konusunda herkesçe uyulması gereken birtakım genel kurallar mevcuttur. Bu kurallar genellikle aracı kiralayacak kişinin yaşını ve kaç yıllık ehliyete sahip olduğunu ilgilendirmektedir. Ayrıca gerekli şartlar, kiralamak istediğiniz aracın sınıfına göre de değişiklik göstermektedir.

Ekonomik sınıftan bir araç kiralamak için en az 21 yaşını doldurmuş olmanız ve minimum 2 yıllık bir ehliyete sahip olmanız gerekmektedir. Orta-üst sınıftan bir araç kiralamak için en az 25, lüks-büyük sınıftan bir araç kiralamak için de en az 28 yaşını doldurmuş olmanız ve minimum 3 yıllık bir ehliyete sahip olmanız gerekmektedir.

Hakkari Kiralık Araç Teslim Noktaları


Hakkari’de kiraladığınız aracı nerden alacağınız ve geri nereye iade edeceğiniz, anlaşma yaptığınız araç kiralama şirketinin ofisine göre değişiklik göstermektedir. Genellikle şehir merkezinde ve havalimanında bulunan araç kiralama ofislerinin direkt konumlarına bakarak Hakkari kiralık araç teslim noktaları ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Araç kiralama yapmadan önce bu teslim noktalarının konaklama yapacağınız Hakkari oteline yakın olduğuna dikkat etmek teslim sırasında kolaylık sağlar.