Hatay Havalimanı Araç Kiralama

Popüler Hatay Havalimanı Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Hatay Havalimanı Araç Kiralama


Medeniyetler beşiği Hatay her yıl milyonlar ziyaretçi ağırlar. Sahip olduğu kültürel mirası, köklü tarihi ve muhteşem doğası ile yerli-yabancı binlerce turisti kendine hayran bırakır. Hatay’a gitmek için Bilet Dükkanı üzerinden Hatay uçak bileti ayarlayan yolcularımız Hatay Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için Hatay otobüsleri gibi toplu taşımayla uğraşmamak adına Hatay araç kiralama seçeneğini tercih edebilir. Valizi çok olan ya da rahat etmek isteyen ziyaretçiler şehir merkezine ulaşım ve şehir merkezinde gitmek istediği herhangi bir nokta için araç kiralama seçeneğine başvurabilir. 

Sağladığı kampanyalar ve avantajlar ile Bilet Dükkanı Hatay araç kiralama alternatiflerini misafirlerine en uygun fiyatlara sunar. Hatay araç kiralama sonrası dilediğiniz adrese kolayca ulaşabilir ve hem aileniz hem de arkadaşlarınızla konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Türkiye’nin hemen hemen her noktasına araç kiralama hizmete veren Bilet Dükkanı Hatay araç kiralama için de ihtiyacınıza ve istediğinize göre uygun fiyatı tercih edebilirsiniz. İşte Hatay araç kiralama hakkında bilmeniz gerekenler… 

Hatay Havalimanı’nda Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Hatay Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım konusunda problem yaşamamak ve toplu taşıma kullanmamak için Hatay araç kiralama seçeneğini kullanabilirsiniz. Bilet Dükkanı bünyesinde bulunan uygun fiyatlı araçlar ile konforlu bir şekilde gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Hatay havalimanından teslim alacağınız araçlarla dilediğiniz noktaya ulaşmak çok kolay bir hale gelebilir. Araç kiralama firmaları genellikle araçları iki sınıfa ayırarak kiralama hizmeti vermektedir: Ekonomik sınıf ve lüks sınıf. Araç kiralama firmaları ile alakalı engin bir seçenek şansı sunan Bilet Dükkanı, araç kiralama konusunda bütçenize uygun alternatifleri yakalama imkanını size sağlamaktadır.

Hatay Havalimanı’nda alacağınız araç kiralama hizmeti için ilk olarak Bilet Dükkanı üzerinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Ardından rezervasyon bilgilerini doğru bir şekilde girerek isteklerinize ve durumunuza uygun aracı seçmelisiniz. Konum bilgileriniz ile araç kiralama hizmetini alacağınız tarihleri eksiksiz ve dikkatli bir şekilde doldurmanız dahilinde şahsi bilgilerinizi de ekleyerek işleminize devam etmelisiniz. Ödeme ve fatura bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz, kiralama işleminin sorunsuz tamamlanabilmesi adına büyük bir önem arz etmektedir. Fatura adresinizin kişisel adresinizden farklı olmasını istiyorsanız ‘’Bireysel’’ veya ‘’Kurumsal’’ fatura adresi girmeniz gerekmektedir. Böylece araç kiralama işleminiz herhangi bir sorun olmaması takdirde kontratınız kapatılacak ve faturanız girmiş olduğunuz adres dahilinde en geç 7 iş günü içerisinde düzenlenerek posta ya da e-posta yoluyla adresinize gönderimi yapılacaktır.

Fatura işlemleri de tamamlandıktan sonra kiralamış olduğunuz aracı hangi noktadan ve ne şekilde teslim alacağınızı seçmeniz gerekmektedir. Böylece aracı teslim alma sürecine geçmiş olacaksınız. Size posta veya e-posta yoluyla gönderilen rezervasyonunuz bilgilerini araç kiralama ofisine gittiğinizde gösterdiğiniz takdirde aracınızı direkt olarak oradan teslim alabilirsiniz. Yaptığınız kiralama seçeneğine, şirkete ve konuma bağlı olarak tarafınıza karşılama hizmeti de verilebiliyor. Farklı havalimanlarında hizmet veren havalimanı araç kiralama firmaları, üzerinde isminizin yazılı olduğu çağrı panosu ile size karşılama hizmeti vermekte olup, ardından aracınızı size teslim etmektedir.

Hatay Havalimanı’nda araç kiralama işlemleri bağlamında bu aşamaları tamamladıktan sonra aracınız teslim edeceğiniz aşamada dikkat etmeniz gereken bir takım hususular mevcuttur. Daha önceden teslim için belirlediğiniz noktaya aracınızı götürmeniz gerekmektedir. Şayet teslim sürenizi aşarsanız, firmalar tarafından cezai ücret tarafınıza yansıtılabilir. Bu yüzden kiralama sürecinde teslim edeceğiniz noktayı, tarihi ve saati mutlaka kontrol etmeniz önerilmektedir.

Hatay Havalimanı’nda En İyi Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?


Hatay uçak bileti alarak havalimanına indiğinizde havalimanından şehir merkezine ulaşımı en kısa ve konforlu bir şekilde sağlamak ve sonrasında seyahatinize araba ile devam etmek için araç kiralama firmalarıyla da kontak kurabilirsiniz. Bilet Dükkanı’nı kullanarak Hatay Havalimanı’nda hizmet veren araç kiralama firmalarının bilgilerine çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hatay Havalimanı’nda Günlük Araç Kiralama Kaç Para?


Günlük ya da daha uzun süreli araç kiralama fiyatlarını Bilet Dükkanı üzerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Hatay Havalimanı’nda araç kiralama konusunda hizmet vermekte olan birçok çeşit araç kiralama firması mevcuttur. Buna istinaden geniş filolarla hizmet veren firmalar, kiralama ücretlerini genellikle ekonomik, konfor, Premium ve lüks olarak dört farklı kategoriye ayırmaktadır. Balıkesir’de kiralayacağınız araçların günlük kiralama ücretleri 321 ₺’den başlamaktadır. 4.277 ₺’ye kadar çıkan bu ücretlendirmeler genellikle araç sınıfına, seçeceğiniz hizmete ve tarihe göre değişkenlik gösterebilmektedir. Hatay Havalimanı’nda lüks araç kiralama alternatiflerini ise Bilet Dükkanı’nı kullanarak listeleyebilir ve inceleyebilirsiniz.

Hatay Havalimanı’nda Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?


Hatay Havalimanı’nda araç kiralama firmalarından yapacağınız araç kiralaması öncesinde kiralama yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğine dair bilgilenmeniz size büyük bir avantaj sağlayabilir. Araç kiralama hizmetini hangi firmalardan yapacağınız ve hangi fiyatlardan ücretlendirileceğinizi gibi konulara dair fikir sahibi olmak, sonrasında güvene dayalı ve ekonomik sorunların da önüne geçmek ve bireysel olarak tedbir almanız adına mantıklı olabilir. Hatay  Havalimanı’nda araç kiralarken aşağıda belirtilen konularda dikkatli olmalısınız:

  • Güvenilir ve doğru bir firmayı tercih ettiğinizden emin olun,
  • Ücretlendirmenin nasıl ve ne kadar olacağını öğrenin,
  • Kiralama yapacağınız aracın sigorta şartlarını okuyun,
  • Aracı teslim aldığınızda yakıt seviyesini kontrol edin,
  • İhtiyacınıza ve kişi sayınıza göre tercih yapın,
  • Kiralamanızda herhangi bir kilometre sınırlaması olup olmadığını öğrenin,
  • Yapacağınız kiralama sözleşmesini inceleyin ve kontrol edin,
  • Seçeceğiniz tarihten önce erken rezervasyon yaptırın.

Hatay‘da Trafik Durumu


Hatay Havalimanı’nda alacağınız araç kiralama hizmeti öncesi Hatay’da trafik durumu hakkında bilgi sahibi olmak size araç kiralamadan önceki karar aşamanızda yardımcı olabilir. Hatay’da  dönemine göre bazen yoğun bazen sakin bir trafik akışı yaşanmakta. Alacağınız araç kiralama hizmetini kullanırken günün farklı saatlerinde şehir içinde yaşayacağınız trafiğe bağlı olarak yolculuklarınızın süresi değişkenlik gösterebilir. Özellikle yaz ve bahar ayları yoğun turist akışı olmasından kaynaklı olarak öğlen ve akşam saatleri bölgedeki trafik yoğun olmakta. Cuma akşamları ise bu yoğunluk biraz daha artış göstermektedir. Hafta sonu günlerinde hafta içi günlerinde kıyaslan daha az trafik yoğunluğu yaşansa da cumartesi günü de trafik yoğunluğu gün içinde sürmeye devam etmektedir. Pazar günü tatil olması sebebiyle yaz aylarında yine yoğun olan trafik, kış aylarında rahatlamaktadır. Ancak kış aylarında yaşanan yağışlar kimi zaman trafiği arttırmaktadır da. Tüm bu bilgiler dahilinde Hatay’da yapacağınız araç kiralama hizmetindeki seçeceğiniz teslim tarihini, saatini ve aracı bırakacağınız noktayı bilinçli ve dikkatli bir şekilde belirlemeniz önemli bir husustur.