Popüler Kastamonu Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Kastamonu Araç Kiralama


Batı Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Kastamonu’da sahil şeridi bulunsa da şehir merkezi daha iç kesimlerde bulunmaktadır. Kastamonu’nun kuzeyi İsfendiyar Dağları ve güneyi Ilgaz Dağları ile çevrelenmiştir. Yüzyıllar boyunca Türk – İslam kültürünün hakim olduğu Kastamonu, evliyalar şehri olarak bilinmektedir ve inanç turizminde önemli bir rol oynamaktadır. En eskisi 800 yıllık olmak üzere, şehirde cami ve külliye gibi pek çok dini yapı bulunmaktadır. Dini öneminin yanı sıra doğal güzellikleriyle de öne çıkan Kastamonu’da İsfendiyar (Küre) Dağları Milli Parkı PAN Parks Sertifikası alarak Türkiye’nin ilk Panpark’ı olmuştur. Ilgaz Dağı Milli Parkı’nda ise doğa yürüyüşleri ve kayak faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kastamonu’da dünyanın en derin 2. kanyonu olan Valla Kanyonu ve dünyanın en büyük 4. mağarası olan Ilgarin Mağarası da yer almaktadır. Doğal güzelliklerle bezeli Kastamonu’da yapacağınız birkaç günlük gezi süresince her yere kolay bir şekilde ulaşım sağlamak istiyorsanız Kastamonu araç kiralama olanaklarından yararlanarak sorunsuz bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Bilet Dükkanı sitesinden Kastamonu araç kiralama şirketlerini bulabilir, en uygun fiyatlara dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.


Kastamonu Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Batı Karadeniz’in dünya çapında önemli doğal yerlere ev sahipliği yapan Kastamonu’da yapacağınız geziyi araç kiralama hizmetinden yararlanarak en işlevsel ve rahat şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bilet Dükkanı sitesinde hazırlamış olduğumuz Kastamonu araç kiralama hakkındaki rehber yazımından Kastamonu araç kiralama nasıl yapılır öğrenebilir, geniş araç yelpazesine sahip araç kiralama şirketlerinden en ucuz fiyatlara araç kiralayabilirsiniz. Kastamonu’da araç kiralamak için öncelikli olarak Bilet Dükkanı üzerinden araç kiralama ile ilgili rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Sonrasında rezervasyon bilgilerinizi girerek istek ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan aracı seçebilirsiniz. Araç kiralama işlemine lokasyon ve tarih bilgilerini de doğru bir şekilde girerek devam ettikten sonra kişisel bilgi alanını da doldurmanız gerekmektedir. Kiralama işleminizi tamamlayabilmek için ödeme ve fatura bilgilerinizi de eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Araç kiralama ile ilgili bu aşamaları tamamladıktan sonra kontratınız oluşturulacak ve faturanızla beraber rezervasyon bilgileriniz en geç yedi iş günü içerisinde tarafınıza posta ya da e-posta yoluyla gönderilecektir. Fatura işleminizi de tamamladıktan sonra kiraladığınız aracı nereden ve nasıl alacağınızı da belirterek aracınızı teslim alma aşamasına geçebilirsiniz. İlgili araç kiralama ofisine elinizdeki rezervasyon ve fatura bilgilerini göstererek aracınızı kolaylıkla alabilirsiniz. Kastamonu gezinizin sonuna geldiğinizde aracı ilgili şirkete teslim etme aşamasında dikkat etmeniz gereken birkaç konu vardır. Kiraladığınız aracı önceden belirtmiş olduğunuz lokasyona, yine önceden belirttiğiniz tarih ve saatte teslim etmeniz gerekmektedir. Zaman aşımı yaşandığı koşulda ilgili araç kiralama şirketi tarafınıza ceza ücreti kesecektir. Bu nedenle rezervasyon bilgilerinizi kontrol etmeniz sizin için faydalı olacaktır.


Kastamonu En Ucuz Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?


Kastamonu en ucuz araç kiralama şirketleri hangileri merak ediyorsanız Bilet Dükkanı sitesinden araç kiralama bölümüne göz atabilirsiniz. Bilet Dükkanı’nda geniş araç yelpazesine sahip Kastamonu araç kiralama şirketlerine ve fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Kastamonu araç kiralama şirketlerini sizler için listeledik.

Kastamonu Merkez Saatlik Araç Kiralama


Kastamonu merkezde hizmet veren araç kiralama şirketlerinden çeşitli özelliklerde her bütçeye uygun olacak şekilde pek çok araç bulmanız mümkündür. Kastamonu merkez saatlik araç kiralama işlemi yaptığınızda kiraladığınız araç günlük araç kiralama fiyatlarına benzer şekilde fiyatlandırılacaktır.


Kastamonu Günlük Araç Kiralama Kaç Para?


Kastamonu araç kiralama şirketlerinden günlük araç kiralama fiyatlarının ne kadar olduğuna Bilet Dükkanı üzerinden bakabilirsiniz. Kastamonu günlük araç kiralama kaç para merak ediyorsanız öncelikle her bütçeye uygun bir araç bulunduğu konusunda emin olabilirsiniz. Kastamonu’da bir günlük kiralayacağınız araç fiyatları 650 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir.