Popüler Kütahya zafer Havalimanı Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Ege Bölgesi’nde yer alan ve yaklaşık 3500 yıllık bir tarihi geçmişe sahiplik eden Kütahya, özellikle çinileri ve kaplıcalarıyla tanınmaktadır. Pek çok kişinin övgüyle bahsettiği Kütahya çiniciliğine şahit olmak ve şifalı kaplıcalarda dertlerinize derman bulmak için ya da kültürel ve doğal bir gezi yapmak için Kütahya’ya gitmeyi düşünüyorsanız, en hızlı ve konforlu ulaşım biçimi olan hava yolu üzerinden ulaşımı tercih edebilirsiniz. 

Kütahya Zafer Havalimanı’na (KZR) bilet alarak kolaylıkla Kütahya’ya varabilir, daha sonrasında da burada araç kiralayarak şehir merkezine giderken ve şehir içinde gezerken sorunsuz bir ulaşımın keyfini çıkarabilirsiniz. 2012 yılından beri faaliyet gösteren Kütahya Zafer Havalimanı’nda araç kiralama hizmeti veren araç kiralama şirketlerinin ofislerinden birine giderek bir araç kiralayabilirsiniz. 

Kütahya Zafer Havalimanı Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Kütahya Zafer Havalimanı araç kiralama nasıl yapılır merak ediyorsanız iki yol seçeneğiniz olduğunu söyleyebiliriz. İlk olarak Kütahya Zafer Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra araç kiralama şirketlerinden birinin ofisine giderek buradan yardım alabilir ya da internet üzerinden kiraladığınız aracın teslimini bu ofislerden alabilirsiniz. Diğer bir yol ise Kütahya’ya doğru yola çıkmadan önce Bilet Dükkanı üzerinden araç kiralama rezervasyonu yaparak kendinize bir araç ayırttırabilirsiniz. Kütahya Zafer Havalimanı araç kiralama nasıl yapılır adım adım anlattığımız rehber yazımızı Bilet Dükkanı sitesinden okuyabilirsiniz. 

Kütahya Araç Kiralama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Sitemize girdikten sonra ihtiyacınız olan konum, tarih ve saatler arasında mevcut olan ve size uygun olduğunu düşündüğünüz bir aracı seçebilirsiniz. İşte Kütahya Havalimanı araç kiralama için dikkat etmeniz gerekenler: 

  • Aracınızı seçtikten sonra araç kiralama işlemine devam ederek kişisel bilgiler alanını doldurmalısınız. 
  • Daha sonrasında ise fatura ve ödeme bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girdikten sonra araç kiralama işleminiz tamamlanacak ve kira kontratınız oluşturulacaktır. Faturanız en geç 7 iş günü içerisinde tercihinize göre posta ya da e-posta aracılığıyla size ulaştırılacaktır. 
  • Kütahya Zafer Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra sözleşme yaptığınız araç kiralama şirketinin ofisine giderek, elinizdeki faturayı gösterip kiraladığınız aracı teslim alabilirsiniz.
  • Aracınızı önceden seçmiş olduğunuz teslim noktasına, seçtiğiniz tarih ve saatlerde götürmeniz önemlidir. 
  • Süre aşımı yaşanması durumunda ilgili araç kiralama şirketi sizden ek ücret talep edecektir. 

Kütahya Zafer Havalimanı Araç Kiralama İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?


“Kütahya Zafer Havalimanı araç kiralama için gerekli şartlar nelerdir?” diye soruyorsanız hemen bahsedelim. Araç kiralayabilmek için sağlamanız gereken birkaç koşul vardır. 

  • Öncelikle ekonomik bir araç kiralamak için en az 21 yaşını doldurmuş ve 2 yıllık bir ehliyete sahip olmanız gerekmektedir. 
  • Orta-üst sınıf bir araç kiralamak için minimum 25, büyük-lüks bir araç kiralamak içinse minimum 28 yaşında ve en az 3 yıllık bir ehliyete sahip olmanız gerekmektedir. 
  • Tüm bu koşulları sağlamanız durumunda son olarak araç kiralayabilmek için gerekli olan belgelerin yanınızda olduğunuzdan da emin olmalısınız. 
  • Şirketlerin sizinle sözleşme yapabilmesi için nüfus cüzdanınıza (kimlik kartı ya da pasaport), geçerli olan ehliyetinize, ikametgah ve iletişim bilgilerinize ve imzanıza ihtiyacı vardır. 
  • Eğer araç kiralama işleminizi Bilet Dükkanı üzerinden yaptıysanız, havalimanına indikten sonra ilgili araç kiralama şirketinin ofisine diğer gerekli belgelerle birlikte basılı ya da e-posta şeklinde olan faturanızı da götürmekte fayda vardır.

 Her şeyiniz tamsa araç kiralayabilir ya da kiraladığınız aracı teslim alarak Kütahya gezinize başlayabilirsiniz!

Kütahya Zafer Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?


Kütahya’da geçireceğiniz birkaç günlük sürede şehrin her yerine hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız sitemiz üzerinden ya da Kütahya Zafer Havalimanı’ndan bir araç kiralayabilirsiniz. Kütahya Zafer Havalimanı araç kiralama fiyatlarının ne kadar olduğu seçeceğiniz aracın segmenti, özellikleri ve yakıt tipi gibi değişkenlere bağlı olarak farklılık göstermektedir. 

Kütahya Zafer Havalimanı’nda bir günlük yapacağınız araç kiralama fiyatları ortalama 700 TL civarında olmaktadır. Araç kiralama işlemini Bilet Dükkanı’nın birbirinden imkanlı kampanyalarından yararlanarak en uygun fiyata araç kiralayabilirsiniz. 

Havalimanından Kaç Günlük Araç Kiralanır?


Kütahya Zafer Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra Kütahya’da kalacağınız süre boyunca toplu taşımaların güzergah ve seferleriyle kısıtlanmak ya da her yerde taksi arama derdini yaşamak istemiyorsanız havalimanından bir araç kiralayarak keyifli bir tatilin tadına varabilirsiniz. 

Kütahya Zafer Havalimanı’nda kaç günlük araç kiralanır merak ediyorsanız, ihtiyacınıza göre her türlü seçeneğin var olduğunu söyleyebiliriz. İster bir günlük ister bir haftalık fark etmeyecek şekilde sizin kaç gün kiralık araca ihtiyacınız varsa o kadar süre boyunca araç kiralamanız mümkündür.