Popüler Bartın Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Bartın Hakkında


Batı Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın, Türkiye’de deniz trafiği için uygun özellikleri taşıyan tek yer olan Bartın Çayı ile tanınmaktadır. Bartın’ın adı Bartın Çayı’ndan ve çayın adı da Antik Çağ’da kullanılmış olan Parthenios adından gelmektedir. Parthenios denilen çayın bulunduğu alana Parthenia denmiş ve zaman içinde bu isim Bartın’a evrilmiştir. Bu eşsiz güzellikleri ziyaret etmek için Bilet Dükkanı üzerinden Bartın uçak bileti alabilir ve ev rahatlığını aratmayacak konforlu konaklama için Bartın otelleri tercih edebilirsiniz.

Bartın’ın eski tarihine doğru yolculuğa çıkmayı düşünüyor ve burada kalacağınız süre boyunca da araç kiralamak istiyorsanız Bilet Dükkanı sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bartın Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Bartın’a birkaç günlüğüne gezmeye, akrabalarınızı ziyaret etmeye ya da birtakım işlerinizi halletmeye geldiyseniz şehir içinde bir yerden bir yere giderken gereksiz zaman kaybetmemek için araç kiralama olanaklarından faydalanmayı tercih edebilirsiniz.

 • Bartın araç kiralama işlemi yaparak şehir içindeki yolculuklarınız hem daha hızlı hem de daha konforlu gerçekleşecektir.
 • Araç kiralamak mantıklı geldiyse şimdi Bartın araç kiralama nasıl yapılır buna bakalım.
 • Bilet Dükkanı üzerinden araç kiralayabilmek için sitemize girdiğinizde ilk olarak araç kiralama rezervasyonu oluşturmanız gerekiyor.
 • Rezervasyon bilgilerine aracı teslim almak ve geri bırakmak istediğiniz konumları, tarih ve saat bilgilerini girebilirsiniz.
 • İşleme devam ettiğinizde ise karşınıza çıkan ekranda kişisel bilgilerle ilgili alanı eksiksiz olarak doldurmanız gerekiyor.
 • Kiralama işlemini tamamlamadan önceki son aşamada da fatura ve ödeme bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz oldukça önemlidir.
 • Tüm bu aşamaları gerçekleştirdikten sonra kiralama işleminiz tamamlanacak ve kira kontratınız oluşturulacaktır.
 • Fatura ve rezervasyon bilgileri ise en geç 7 iş günü içerisinde tarafınıza posta ya da e-posta yolu ile ulaştırılacaktır.


Bartın’daki sürenizin sonuna geldiğinizde ise bu sefer iade işlemleri konusunda birkaç noktanın önemli olduğunu hatırlatmamız gerek. Kiraladığınız aracı önceden belirttiğiniz konuma, belirttiğiniz tarih ve saatlerde götürmeniz gerekiyor. Aracınızı bu konum ve tarihte götürmenize engel olacak bir durum söz konusu olduğunda ise direkt olarak ilgili araç kiralama şirketinin ilgili ofisiyle iletişime geçmenizi öneririz. Aksi takdirde şirketin sizden ek olarak ceza ücreti isteme hakkı doğacaktır.

Bartın Saatlik Araç Kiralama


Bartın’da bulunacağınız süre boyunca ister haftalık ya da birkaç günlük isterseniz de saatlik araç kiralama olanağınız bulunmaktadır. Bartın saatlik araç kiralama işlemlerinizi Bilet Dükkanı üzerinden en uygun fiyata gerçekleştirmeniz mümkündür.

Bartın Araç Kiralama Fiyatları


Bartın’da araç kiralamadan önce seçeneklerinizi iyice araştırmak ve araç kiralama fiyatları ile ilgili bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Bartın araç kiralama fiyatlarını belirleyen birkaç etken bulunmaktadır. Bu etkenler aracın segmenti, prestiji ve sunduğu hizmetin çeşitliliği gibi özelliklerdir. Bartın’da en uygun fiyata araç kiralamak için Bilet Dükkanı’nın bütçe dostu kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Araç Kiralama İçin Hangi Belgeler İstenir?


Bartın’da araç kiralamak istiyor ve bu sırada karşılaşabileceğiniz problemleri minimuma indirmek istiyorsanız öncesinde araç kiralama için hangi belgeler istenir buna da bir göz atabilirsiniz.

 • Araç kiralama işlemini gerçekleştirebilmek için hem gerekli tüm belgelere sahip olmanız hem de istenen diğer koşulları karşılıyor olmanız gerekiyor.
 • Araç kiralama koşulları kiralamak istediğiniz aracın sınıfına ve özelliklerine göre değişir.
 • Örneğin ekonomik sınıfta bir araç kiralamak için sizden uymanı istenen koşullar en az 21 yaşını doldurmuş ve minimum 2 yıllık bir ehliyet taşıyor olmanız gerekir.
 • Bu koşullar orta-üst sınıf araçlar için en az 25 yaş, büyük-lüks sınıf araçlar için de en az 28 yaş ve minimum 3 yıllık bir ehliyet olmak üzere farklılık gösteriyor.
 • Bilet Dükkanı üzerinden kiraladığınız aracı teslim almaya gittiğinizde ya da direkt ofisten bir araç kiralamaya gittiğinizde yanınızda nüfus cüzdanı (kimlik kartı ya da pasaport) ve geçerli ehliyetinizin bulunuyor olmasıdır.

Bunun yanında kiralama işlemini Bilet Dükkanı üzerinden yaptıysanız fiziksel ya da dijital faturanızın da yanınızda olması kolaylık sağlayacaktır. Bununla birlikte araç kiralama sırasında sizden ikametgah bilgileriniz, iletişim bilgileriniz ve ıslak imzanız da istenebilir.

Araç Kiralarken Provisyon İşlemi Neden Yapılır?


Araç kiralama işleminiz tamamlanmadan önce araç kiralama şirketleri tarafından provizyon işlemi yapılıyor. Klasik araç kiralama prosedürlerinden olan provizyon işleminin yapılma amacı ise kiralama sırasında yaşanabilecek her türlü kaza, ceza, vb. işlemleri güvence altına almaktır. Provizyon yapılarak bu durumlarda meydana gelecek ek ücretler koruma altına alınır.

Kiralık Aracı Başkası Sürebilir Mi?


Araç kiralama işlemi sırasında aracı kimlerin kullanacağı bilgisi istenmektedir. Kiralama işlemi sırasında aracı kullanacağı belirtilen kişiler haricinde birinin aracı sürerken yakalanması ve kaza yapması durumunda araç kiralama sırasında geçerli olan tüm sigortalar geçersiz hale gelmektedir. Belirtilen kişiler dışında birinin aracı kullandığı sırada bir kaza yaşanması durumunda tüm kaza masrafları kira sözleşmesini yapan kişiye ait görülmektedir.