Bolu Araç Kiralama

Popüler Bolu Kiralık Araç Modelleri

Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
Peugeot 2008
veya benzeri
Sınıf : suv
Koltuk : 5
Bavul : 2
Citroen C4 Cactus
veya benzeri
Sınıf : intermediate
Koltuk : 5
Bavul : 2
Audi A3 Sedan
veya benzeri
Sınıf : premium
Koltuk : 5
Bavul : 4

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Avantajlı Bolu Araç Kiralama


Bizanslılardan Selçuklulara oradan Osmanlılara ait olup, her devrin izini taşıyan Bolu adını 11. yüzyılda yöreye gelmeye başlayan Türkmenlerden almış. Efsaneye göre Köroğlu'nun memleketi olarak bilinen Bolu'daki Köroğlu Dağları da adını buradan alıyor. Yazın yeşilin, sonbaharda kahverenginin kışın beyazın en güzel rengini içinde tutan güzel memleket Bolu tertemiz havasıyla insanı yeniliyor. Doğasına, tarihine bir de yemekleriyle ün salmış aşçılarını da ekleyince Bolu seyahat severlerin ilk durakların biri oluyor.

Bilet Dükkanı ucuz uçak bileti, erken otel rezervasyonu gibi hizmetlerine araç kiralama uygulamasıyla da sektörün öncüsü olmaya devam ediyor. Türkiye'nin her bir yanından araç kiralama fırsatlarını sağlayan Bilet Dükkanı, Bolu araç kiralama ile ilgili de bütçenize en uygun teklifi alacabileceğiniz çok sayıda acentayla iş birliği yapıyor. Bilet Dükkanı üzerinden Bolu'da faaliyet içerisinde olan firmaları bularak, size uygun araç kiralama acentalarını tek tıkla öğrenebilirsiniz.

Bolu'da Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Bilet Dükkanı anlaşma sağladığı araç kiralama sayesinde Bolu seyahatinizde en güvenli şekilde yanınızda. Ulaşımda kolaylık ve konfor için tercih edeceğiniz Bolu araç kiralama ile şehrin bir noktasına keyifle erişebilirsiniz. Araç kiralama firmaları söz konusu araçları, ekonomik ve lüks olarak sınıflandırıyor. Bu farklı türdeki araçlar özellik ve avantaj olarak birbirinden ayrışıyor. İstek, ihtiyaç ve bütçenize göz önünde bulundurarak tercihlerini yapabilirsiniz.

Bolu'da araç kiralamak için ilk aşama Bilet Dükkanı üzerinden tek tıkla rezervasyon işleminizi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Rezervasyon bilgilerinizi girerek yaptıracağınız rezervasyon işleminde lokasyon bilgileriniz ile aracı kiralamak istediğiniz tarihi doğru bir biçimde girmelisiniz. Bu işlemi de tamamladıktan sonra kişisel bilgilerinize ekleyerek online yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Araç kiralama işleminizin tamamlanabilmesi için ödeme ve fatura bilgilerinizi de düzenlemeniz gerekmektedir.

'Hepsini yaptım sırada ne var?' derseniz, sırada kontratınızın kapatılması var. Kiralayacağınızın aracı nereden ve nasıl şekilde teslim almanız gerektiğine dair bilgileri de yazdıktan sonra kapatılan kontratınızla birlikte kişisel bilgilerinizde yazdığınız posta ya da e-posta adresinize faturanız gelecek. Söz konusu faturanız yedi iş günü içerisinde adresinize teslim edilmiş olacaktır.

Adresinize gelen rezervasyon bilgileri ile birlikte araç kiralama acentasından güvenle aracınızı alabilirsiniz. 'Peki ben aracımı nasıl alacağım?' derseniz de ister acentaya giderek alın ister araç kiralama firmalarının size sunduğu havalimanı servis hizmetinden faydalanın.

Tabii aracı kiraladıktan sonra her şey bitmiş değil, dikkat etmeniz gereken önemli bir hususu da hatırlatmamız gerek. Kiraladığınız aracın teslim tarihini es geçmeden rezervasyon bilgilerinizde belirttiğiniz tarihte aracı teslim edin. Eğer aracı teslim tarihinden geç bir tarihte götürürseniz araç kiralama firmaları ceza ücreti alacaktır.

Bolu'da Günlük Araç Kiralama Kaç Para?


Bolu araç kiralama acentalarının günlük kiralama ücretlerinin ne kadar olduğu sorusuna cevabı Bilet Dükkanı üzerinden erişebilirsiniz. Son yılların turizm cenneti Bolu'da aktif olan ve geniş kiralık araç filosuna sahip olan firmalar, araçları ekonomik, konfor, premium ve lüks olmak üzere müşterinin ihtiyaç, arzu ve bütçesine göre sınıflandırıyor. Bolu'da günlük araç kiralama ücretleri 544 liradan başlayarak 4 bin liraya kadar erişiyor. İhtiyacınıza, bütçenize ve isteklerinize göre Bolu araç kiralama seçeneklerini ve fırsatlarını Bilet Dükkanı üzerinden listeleyebilirsiniz.

Bolu'da Gezilecek Yerler?


Adı efsanelere karışmış Köroğlu dağları, Osmanlı ve Bizans'tan kalma görkemli yapıları, gölleri, kaplıcaları, ormanı ve Türkiye'nin en ferah havasına sahip olan Bolu son yılların en gözde gezgin şehirlerinden. Yazın bile temiz havasıyla insanı bebek gibi uyutan Bolu doğal ve sakin hayatı sevenler için günübirlik de olsa gelmekten vazgeçemedikleri bir mekan. Bilet Dükkanı da sizler için bu cennet köşesi Bolu'nun gezilecek yerlerini derledi.

Abant Gölü


Hiç görmeyenin hiç bilmeyenin dahi aşina olduğu ve fotoğrafını gördüğü Abant gölü, çam, köknar, meşe gibi ağaçlarla çepeçevre sarılmış... Manzarasının yanı sıra yürüyüş yolları, piknik alanlarıyla da huzura boğan bir tabiat parkı. Özellikle bahar ve kış aylarında bu görsel zenginliğe tanık olmanız gerek.

Yedigöller


Binbir çeşit bitki örtüsü ve gölleriyle ünlü ressamların tablolarına konu olacak kadar etkileyici... Akkayalar travertenleri Bolu'nun Pamukkalesi... Yeşilin içinde beyaz bir örtü gibi adeta...

Bolu Evleri


Tarihi yerleri keşfetmek isteyenler için gidilmesi gereken bir yer Bolu evleri.

At Yaylası


Sanırım ülkemizde ziyaret edilebilecek en farklı ve tek yer burası yani at yaylası... yılkı atlarının özgürce dolaştığı büyüleyici manzarasıyla 'Ben neredeyim, öldüm de cennette miyim?' dedirten harika ötesi bu yere gitmeniz gerek. Özellikle kiraz bahçeleriyle dolu olan bu yaylada bir de kiraz festivaline denk geldiniz mi, her şey tamam olacaktır.