İskenderun Araç Kiralama

Popüler İskenderun Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

İskenderun Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


İskenderun, Türkiye’nin güneyinde yer alan ve Suriye ülkesine sınır olan Hatay’ın önemli ilçelerinden birisidir. Tarihi ve doğal güzellikleriyle her yıl birçok turiste ev sahipliği yapan ilçede gezmeniz gereken birçok yer bulunmaktadır. İskenderun’da gezilecek yer sayısı çok olduğundan dolayı bu yerler arasındaki ulaşımı hızlı bir şekilde sağlamanız için İskenderun araç kiralama seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

İskenderun araç kiralama işlemlerini Bilet Dükkanı üzerinden kolayca halledebilirsiniz. Yapmanız gereken işlemler sırasıyla şöyledir. Öncelikle Bilet Dükkanı üzerinden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Sonra teslim alış ve ediş konumunu belirtip size en uygun aracı görebilirsiniz. En uygun aracı da seçtikten sonra fatura ve ödeme bilgilerini giriyorsunuz. Bireyse ve kurumsal fatura seçeneklerinde ikisini de seçebiliyorsunuz. Faturanız e-posta adresinize 7 iş gününde gönderilmektedir. Aracınızı teslim aldıktan İskenderun’da gezmeniz gereken yerleri hızlı ve konforlu bir şekilde gezebilirsiniz. Teslim tarihini geçmemenizi tavsiye ediyoruz. Ceza ödemek zorunda kalabilirsiniz.

İskenderun Lüks Araç Kiralama


İskenderun araç kiralama işlemlerinde araçların kalitesi de ziyaretçilerin merak ettiği konuların başında yer alıyor. İskenderun araç kiralama firmaları, araçları genellikle lüks, orta ve ekonomik olmak üzere kategorilendiriyor. Bütçenize göre en uygun aracı Bilet Dükkanı üzerinden seçebiliyorsunuz. Lüks araçlar genelde fiyat olarak yüksek olmalarıyla çok tercih edilebiliyor. Fiyatları yüksek olması da beraberinde kaliteyi de getiriyor.

İskenderun Haftalık Araç Kiralama


İskenderun’da bir haftada gezebileceğiniz bir rota oluşturduysanız bu gezi için hızlı bir ulaşım aracına sahip olmanız gerekebilir. Zamanla yarış konusunda en iyi seçenek İskenderun araç kiralama firmalarını gözden geçirmektir. Bu işlemi de Bilet Dükkanı üzerinden halledebilir ve bir haftalık tatilinizin tadını çıkartabilirsiniz. Sitemiz üzerinde araçların tüm bilgileri yer almaktadır.

İskenderun’da Gezilecek Yerler


İskenderun araç kiralama işlemlerini halleden ziyaretçilerin gezebilecekleri yerleri önceden bilmeleri daha faydalı olacaktır. İskenderun tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yaptığından dolayı eşsiz tarihi güzelliklere sahiptir. Aynı zamanda bir limana da sahip olan ilçede yapabileceğiniz birçok aktivite bulunmaktadır. İskenderun’da gezmeniz gereken yerleri sizin için sıraladık:

Alexandretta Antik Kenti

Antik Kent bakımından zengin olan Akdeniz Bölgesi’nde yer alan İskenderun’da gezebileceğiniz Antik kentlerden birisidir. İlçenin merkezindei sahile yakın bir bölgede olan kente merkezden toplu taşıma ve taksiyle rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu kentte yapılan çalışmalar sonucunda İskenderun’daki yaşamın tarih öncesi devirlere kadar gittiği sonucuna varılmıştır. Bu kenti kuran da Büyük İskender’dir. Kent MÖ 333 yılında “Alexandretta” adıyla kurulmuştur. Girişleri ücretsiz olan bu tarihi yeri gezi rotanıza eklemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

İskenderun Deniz Müzesi

Türkiye’de 3 tane deniz müzesi bulunuyor. Bunlardan birisi de İskenderun’da yer almaktadır. İlçedeki tek müzeye ulaşım da toplu taşıma ve taksilerle yapılabiliyor. Müze 2009 yılında yenilenmiş ve hizmet vermeye başlamıştır. Müzede sergi, resim kursları ve atölye gibi çeşitli aktiviteler yapılarak ziyaretçilere eşsiz deneyimler yaşatılıyor. Ayrıca müzede hediyelik eşya bölümü de bulunuyor. Arkadaşınıza hediye almak isterseniz buraya da uğrayabilirsiniz. Öğrenciler bu müzeye ücretsiz bir şekilde girebiliyor.

İskenderun Körfezi ve Limanı

İskenderun ilçesinin ekonomik olarak bel kemiği olan bu bölgeyi ziyaret etmenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. İlçenin sahil bölgesinde yer alan bu bölge, Adana ve Hatay arasında yer almaktadır. Bu körfezde gün batımı ve doğumunu izlemek unutamaycağınız deneyimler arasında yer alacaktır. Bölgede yapabileceğiniz diğer bir aktivite ise tekne gezinitleridir. Körfezin çevresindeki işletmelerle iletişime geçerek tekne kiralayabilir ve Akdeniz’in tadını çıkarabilirsiniz.