Popüler Malatya Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Malatya Araç Kiralama Noktaları

Sizin İçin Hazırladıklarımız

En Kolay Malatya Araç Kiralama


Kayısı diyarı olarak bilinen Malatya, doğal güzelliklerinin yanı sıra birçok medeniyete ev sahipliği yapması dolayısıyla yerli ve yabancı turistin uğrak yerlerinden olan güzide bir ilimiz. Her yıl birçok kişinin ziyaret ettiği bu şehre gelmek isteyenler uçak bileti ya da otobüsle seyahat etmek yerine araç kiralama yoluyla da yolculuklarını gerçekleştirebilir. Malatya uçak bileti ya da otobüsü seyahatte daha çok tercih edilse de araç kiralama da bu tercihlerin arasına konforuyla yer edinebiliyor. Ucuz ve güvenilir uçak biletinin yanı sıra erken otel rezervasyonu fırsatlarıyla sektörünün en önde gelen firmalarından olan Bilet Dükkanı, yolculara sağladığı araç kiralama özelliğiyle de dikkati çekiyor. Malatya'da araç kiralama ile yolculuklarına güvenle devam etmek isteyen yolcular, Bilet Dükkanı sayesinde en iyi teklifi alabilecekleri firmaları bulmakta hiç zorlanmayacak. 'Araç kiralama' aramasıyla, Malatya'da faaliyet gösteren acenteleri bulmakta hiç güçlük çekmeyecek ve en uygun fiyatları öğrenebilecek.

Malatya'da Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Kayısının diyarı, medeniyetlerin beşiği Malatya'da daha kolay ve konforlu bir seyahat yaşamak isteyen yolcular, ulaşımda en ufak bir problem istemezlerse Malatya araç kiralama fırsatlarından faydalanabilir. Anlaşmalı olan araç kiralama firmaları sayesinde yolculara güvenilir ve kolay bir ulaşım sağlıyor. Yolcular, araç kiralama firmaları sayesinde şehrin her noktasına rahatlıkla gitmenin yanı sıra ulaşımdan ötürü çıkan hiçbir problemle de muhatap olmaz. Malatya'nın neredeyse her ilçesinden ve havalimanından Bilet Dükkanı sayesinde edindiğiniz kiralık araçlarla Malatya'nın bir ucundan diğer ucuna ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Araç kiralama firmaları, söz konusu araçları lüks ve ekonomik sınıf olmak üzere iki segment olarak yolculara kiraya sunuyor. Bilet Dükkanı sayesinde, araç kiralama hususunda geniş bir yelpazeyle sunulan araç kiralama firmalarına ulaşabilir ve bütçeye eş uygun fırsatlara yakından tanık olabilirsiniz. Malatya'da araç kiralamanın ilk adımı tabii ki online durak Bilet Dükkanı'ndan geçiyor. Öncelikle Malatya'da araç kiralama yapmak için Bilet Dükkanı üzerinden rezervasyon yaptırmanız gerek. Ardından rezervasyona ilişkin bilgiler sisteme girilerek, kişi kendine en uygun araç hangisi ise onu seçer. Araç kiralamayı arzu ettiğiniz tarihle birlikte lokasyon bilgileri de girildikten sonra kişiler bilgiler de eklenerek yolunuza devam ediyorsunuz. Araç kiralama işleminin bitmesi için geldiğimiz son nokta ise ödeme ve fatura bilgilerinin düzenlenmesi olacak. 'Fatura adresim kişisel adresimden farklı olsun' diyen yolcuların yapması gereken ise 'Bireysel' veyahut 'Kurumsal' fatura adresi girmektir. Araç kiralama işlemi tamamlandığı takdirde kontrat kapatılır ve söz konusu fatura en geç yedi iş günü içerisinde düzenlenip posta veya e-posta yollarıyla adrese teslim edilir. 

Fatura işlemleri tamamlandı sıra geldi, Bilet Dükkanı üzerinden kiraladığınız aracın nereden ve nasıl teslim edileceği sorusuna. Bunları sizin belirlemeniz gerekecek. Aracın nereden ve nasıl teslim edileceğini de belirledikten sonra, arasın teslim alma süreci başlamış olacak. E-posta ya da posta yoluyla size iletilen rezervasyon bilgileri ışığında araç kiralama ofisine giderek söz konusu araç hemen teslim alınabilir. 'Ben araca gitmek istemiyorum araç bana gelsin' derseniz de bu mümkün. Bazı araç kiralama firmaları size kolaylık da zirveyi yaşatarak, acentesi tarafından karşılama hizmeti sunuyor. Bunu ise üzerinde isminizin yazılı olduğu çağrı panosu aracılığıyla yapıyor. Malatya araç kiralama işlemini tamamlayan yolcuların araç teslim aşamasında da dikkat etmesi gereken birkaç husus mevcut. Araç kiralama işleminin ardından teslim safhasında aracı kiralama işlemi yaparken belirlemiş olduğunuz istasyona götürmeniz gerekmektedir. Eğer söz konusu süre aşılırsa ceza ücreti ödeniyor. Ceza ücreti ödememek için mutlaka teslim etmeye karar verdiğiniz son tarihi kontrolden geçirin.

Malatya'da En Uygun Araç Kiralama Firmaları Şirketleri Hangileri?


Malatya uçak bileti satın aldıktan sonra konforlu bir ulaşım için Bilet Dükkanı’ndan araç kiralama firmalarına ulaşarak en iyi acentelere tek tıkla erişebilirsiniz. İşte Malatya araç kiralama firmaları web sitemizde yer alıyor. 

Malatya'da Saatlik Araç Kiralama Ne Kadar?


Bilet Dükkanı’ndan Malatya araç kiralama firmalarını bulduktan sonra, saatlik kiralama ücretlerini de yine buradan öğrenebilirsiniz. Malatya'da bulunan ve çok seçenekli kiralık araç seçeneklerine sahip firmalar, saatlik kiralama ücretlerini ekonomik, konfor, Premium ve lüks kategoriden belirliyor. Malatya'da b segment araçlar saatlik 250 300 lira bandında diğer segment araçlar da saatlik 400 450 lira arasında değişmektedir. Malatya'da araç kiralama için Bilet Dükkanı üzerinden araçları listeleyebilirsiniz.

Malatya'da Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?


Malatya'da araç kiralamak isteyenler öncesinde nelere dikkat etmeli gerektiklerine dikkat etmeli. Araç kiralama işlemlerini güvenilir firmalardan yapmanız, yaşanma ihtimali olan problemleri sıfıra indirecektir. Malatya'da araç kiralarken şu adımlara dikkat etmelisiniz: 

  • Doğru firma sıfır sorun,
  • Ücretler hakkında bilgi almayı ihmal etmeyin,
  • Söz konusu aracın sigortasına dikkat edin,
  • Yakıt durumunu muhakkak kontrol edin,
  • Aracı kiralarken yaptığınız sözleşmeyi iyice okuyun,
  • Erken rezervasyon yaptırmayı geciktirmeyin.

Malatya'da Gezilecek Yerler


Yeni Cami Tamamen kesme taşlardan oluşan oluşan Malatya'daki Yeni Cami halk arasında Teze Cami olarak da biliniyor. 1894 yılında yaşanan bir depremle yıkılan Yeni Cami, Cumhuriyet döneminde yeniden inşa edildi. Malatya Kalesi Medeniyetlere sahne olmuş Malatya'da o dönemlere ait eser bulunmaması imkansızdı. Malatya Kalesi de Roma İmparatorluğu dönemine ait olup Lejyon Karagahı olarak kullanılmış. Gezmeniz muhakkak tavsiye edilir. Malatya Konakları Geçmişin kokusunu burnunuzda hissedeceğiniz Malatya Konakları taş, kerpiç ve ahşabın muhteşem uyumuyla iklim koşullarına göre yapıldı. Malatya Müzesi Hititlerden Osmanlı'ya kadar uzanan medeniyetler tarihinde var olan eserler çalışmalar sonucu çıkartılarak Malatya Müzesi'nde ziyaretçilere sunuluyor. Geçmişe yolculuk yapmak isteyenler için güzel bir alternatif olarak gezi listesine alınabilir. Polat Suyu Mağarası Malatya'nın en güzel doğal zenginliklerinden olan Polat Suyu Mağarası, insan elinin değmediği nadir mağaralardan...