Popüler Nevşehir Kapadokya Havalimanı Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Dünyada balon turizminin en çok yapıldığı yer olarak bilinen Kapadokya her sene milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Doğal oluşumlarla meydana gelmiş Peribacaları’na tarih boyunca yerliler ev, mezarlık ve kilise oyarak burada yüzlerce yıl yaşamışlardır. Ürgüp yöresinde yer alan Kapadokya Peribacaları’nı bulunduğunuz şehirden yola çıkarak gezmek isterseniz en kolay ulaşım 98 yılından beri sivil havacılık hizmeti veren Nevşehir Kapadokya Havalimanı’na (NAV) inmek olacaktır. İç ve dış hatlar terminaline sahip Nevşehir Kapadokya Havalimanı’na İstanbul Havalimanı (IST), İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW), Antalya Havalimanı (AYT) ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan (ADB) direkt uçuş seferleri düzenlenmektedir. 

Nevşehir Havalimanı Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan şehir merkezi ya da Kapadokya’ya gitmeniz için en rahat ve konforlu ulaşımın araç kiralama yapmak olduğunu söyleyebiliriz. İsmini de dünyaca ünlü turizm bölgesi Kapadokya’dan alan havalimanının geliş terminalinde araç kiralama şirketlerine ait ofisleri göreceksiniz. Ofislerde çalışan bir görevliyle görüşerek araç kiralama işleminizi tamamlayabilir, kiralayacağınız araç ile hem havalimanından Nevşehir’in dilediğiniz noktasına gidebilir hem de şehir içi ulaşım probleminizi en baştan çözebilirsiniz. Eğer daha uygun fiyatlara araç kiralamak isterseniz Bilet Dükkanı internet sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın. Otel, uçak bileti ve özel transfer dışında araç kiralama hizmetlerine sizler için aracılık eden Bilet Dükkanı’ndaki indirim, kampanya ve olanaklardan faydalanarak güvenilir bir şekilde Nevşehir Kapadokya Havalimanı araç kiralama işlemi yapabilirsiniz. Bilet Dükkanı internet sayfasına girince “araç” yazılı kısma gelerek aracı teslim alacağınız konuma “Nevşehir Kapadokya Havalimanı” yazmanız gerekiyor. Eğer arabayı Nevşehir Kapadokya Havalimanı dışında farklı bir yere teslim etmek istiyorsanız “farklı yere bırakmak istiyorum” kutucuğunu işaretlemelisiniz. 

Aracı teslim alacağınız ve edeceğiniz tarihin günü ve saatini eksiksiz bir şekilde girdikten sonra karşınıza Nevşehir Kapadokya Havalimanı’nda hizmet veren araç kiralama firmalarının geniş araç filosuna sahip arabalarının olduğu bir sayfa çıkacaktır. Farklı marka, model, yakıt tipi, vites, renk ve büyüklükteki araçlardan bütçe ve beklentilerinize en uygun olan aracı seçerek sayfada ilerlemeniz gerekiyor. Sonrasında ise kişisel bilgilerinizi girmeniz gereken sayfaya yönlendirileceksiniz, bilgilerinizi eksiksiz şekilde girdikten sonra son aşama olan ödeme bilgilerinizi de eksiksiz şekilde girmeniz gerekmektedir. Ödemenizi güvenli bir şekilde yaptıktan sonra 7 iş günü içinde fatura ve rezervasyon bilgileriniz kişisel bilgilerinizde girmiş olduğunuz e-posta adresinize elektronik olarak gönderilecektir. 

Daha önceden de belirttiğimiz gibi, Nevşehir Kapadokya Havalimanı araç kiralama işlemi yaptıktan sonra aracı yine havalimanına teslim etmenize gerek yok, bunun bilgisini Bilet Dükkanı üzerinden rezervasyon yaparken en başta yer alan ilgili kutucuğu işaretlemeniz yeterli. Nevşehir Kapadokya Havalimanı’na iniş yaptığınızda Bilet Dükkanı’ndan hangi araç kiralama şirketinin arabasını kiraladıysanız onun ofisine gitmeniz gerekiyor. Ofisteki çalışana Bilet Dükkanı tarafından size gönderilen rezervasyon bilgileri ve faturayı gösterdikten sonra Nevşehir seyahatinize en konforlu şekilde başlayabilirsiniz! Aracı rezervasyonu yaparken belirtmiş olduğunuz noktaya günü ve saatinde teslim etmeniz gerekiyor, eğer saat aşımı yapar ya da aracı daha geç bir günde getirirseniz tarafınızdan cezai işlem ücreti kesilecektir. Bu yüzden aracı bırakacağınız tarihin günü ve saati konusunda özellikle dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Araç Kiralama İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?


Nevşehir Kapadokya Havalimanı araç kiralama işlemi yapacak olan sürücünün geçerli bir ehliyet, nüfus cüzdanı / kimlik kartı / pasaport, ikametgâh, iletişim bilgileri ve imzasına ihtiyaç duyuluyor. Bunun dışında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar olabilir, internet sitemiz üzerinden ya da aracı kiralayacağınız şirketi arayarak bu durumu teyit etmenizi tavsiye ediyoruz. Öncelikle arabayı kiralayıp kullanacak olan sürücünün yaşının en az 24 ya da 25 olması Türkiye’deki bazı araç şirketleri tarafından istenmektedir. Ayrıca sürücünün stajyer olmaması, başka bir değişle en az iki yıllık ehliyete sahip olması da beklenen özellikler arasındadır. Ancak bazen esnetilen bu durum en az bir yıllık ehliyet istenmesini de sağlayabiliyor. Bunun bilgisine Bilet Dükkanı internet sitesinde arabaları karşılaştırırken arabaların altında yazan detay kısmından ulaşabilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları


Nevşehir Kapadokya Havalimanı araç kiralama işlemi yapacak olan tatil severler günlük araç kiralama fiyatlarını merak etmektedir. Nevşehir Kapadokya Havalimanı için 1.634 Türk Lirası’ndan başlayan 24 saatlik araç kiralama fiyatları 6.733 Türk Lirası’na kadar çıkmaktadır.

Nevşehir’de Ne Yenir?


Nevşehir Kapadokya Havalimanı araç kiralama işlemi yaptıktan sonra sıra geldi en lezzetli kısma. Nevşehir’de tadına bakmanız gereken başlıca lezzetleri Düğü Çorbası, Testi Kebabı, Kabak Çekirdekli Erişte, Ayva Dolması ve İrmik Tatlısı olarak sıralayabiliriz.