Popüler Sinop Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sinop Araç Kiralama Noktaları

Sizin İçin Hazırladıklarımız

En Uygun Sinop Araç Kiralama


Karadeniz Bölgesi’nin orta kesiminde, Boztepe Burnu üzerine kurulmuş olan Sinop, Türkiye’nin en kuzey noktası olma özelliğine sahiptir. Sinop şehir merkezi hemen Karadeniz kıyısında bulunduğu için merkezden direkt olarak denize girmeniz mümkündür. Ayrıca Sinop, Karadeniz Bölgesi’ndeki tek doğal liman olma özelliğini de taşımaktadır. Tarihi geçmişi Tunç Çağı’na kadar uzanan Sinop’ta yıllar içinde farklı pek çok medeniyet barınmıştır. M.Ö 7. Yüzyılda Sinop’ta kurulan Helen Kolonisinden sonra Hititler, Frigler, Lidyalılar, Persler, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlılar egemen güç haline gelmiştir. Sinop’un adının, Nehir Tanrısı Asopos’un su perisi kızı Sinope’den geldiği düşünülmektedir. Bazı kaynaklar ise Sinop adının Amazon kraliçesi olan Sinope’den geldiğini söylemektedir. Bölgeye hâkim olan Karadeniz iklimi Sinop’ta da kendini göstermektedir. Sinop’ta yılın büyük bir bölümü yağışlı geçer ve devamlı rüzgâr vardır. Sık yağışlı bir iklime sahip olduğu için şehrin topraklarının %60’ı da ormanlarla kaplı bulunmaktadır. Son yıllarda açıklanan TÜİK verilerinde göre Sinop Türkiye’nin en mutlu şehridir. Sinop’un ilginç bir özelliği ise Türkiye’de trafik lambası bulunmayan tek şehir olmasıdır. Farklı bir trafik düzeniyle karşılaşacağınız Sinop’ta şehri gezerken her yere en konforlu şekilde ulaşım sağlamak için Sinop araç kiralama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız Bilet Dükkanı sitesinden en uygun fiyata araç kiralama yapabilirsiniz. Sinop araç kiralama ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için sitemizde bulunan Sinop araç kiralama ile ilgili rehber yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Sinop Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Türkiye’nin en kuzey noktası Sinop’ta ulaşım konusunda sıkıntı yaşamamak ve şehrin her yerine en konforlu şekilde seyahat etmek için Sinop araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sinop araç kiralama nasıl yapılır bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Araç kiralama, otel rezervasyonu ve uçak bileti gibi hizmetleri en uygun fiyatlara gezginlere sunan Bilet Dükkanı sitesinde Sinop araç kiralama işlemi nasıl yapılır detaylı bir biçimde anlattık. Sinop’ta araç kiralayabilmek için ilk olarak sitemiz üzerinden araç kiralama rezervasyon bilgilerinizi girerek kiralamak istediğiniz aracı seçmeniz gerekmektedir. Lokasyon bilgilerinizi ve aracı kiralayacağınız tarih ve saat bilgilerini eksiksiz bir şekilde gerdikten sonra, işleme kişisel bilgi alanını doldurarak devam etmeniz gerekmektedir. Daha sonra kiralama işleminizi tamamlamak için fatura ve ödeme bilgileriniz de doğru bir şekilde girmelisiniz. Araç kiralama işlemi tamamlandıktan sonra kontratınız oluşturulacak ve faturanız en geç 7 iş günü içerisinde tarafınıza posta ya da e-posta aracılığıyla ulaştırılacaktır. Fatura işleminiz de tamamlandıktan sonra aracı nereden ve nasıl alacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Kiraladığınız aracı teslim almak için ilgili araç kiralama ofisine elinizdeki rezervasyon ve fatura bilgilerini göstermeniz yeterli olacaktır. Aracı teslim etme aşamasına geldiğinizde ise önceden belirtmiş olduğunuz konuma ve belirlediğiniz tarih ve saatte aracı teslim ettiğinizden emin olmalısınız. Anlaşılan tarih ve saatin aşımı durumunda sizden ceza ücreti istenecektir. 

Sinop Günlük Araç Kiralama


Sinop’ta araç kiralama hizmeti veren pek çok araç kiralama şirketi bulunmaktadır. Her segmentten, çeşitli özelliklerde farklı araçlar bulabileceğiniz, geniş araç filosuna sahip araç kiralama şirketlerinden beğendiğiniz bir aracı kiralayabilirsiniz. Sinop günlük araç kiralama hizmeti veren şirketlerine Bilet Dükkanı adresinden ulaşabilirsiniz. 

Sinop Araç Kiralama Fiyatları


Sinop araç kiralama fiyatları seçeceğiniz aracın özelliklerine göre değişiklik gösterecektir. Sinop’ta bir günlük kiralanacak araç fiyatları 457 TL’den başlayıp 1010 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Sinop’ta Gezilecek Yerler


Tarihi ve coğrafi olarak önemli bir yere sahip olan Sinop’ta gezilecek yerler arasında hem doğayla iç içe olacağınız hem de tarihin belirli kısımlarına tanıklık edeceğiniz pek çok yer bulunmaktadır. Sinop’ta gezilecek yerler arasında başlıca Hamsilos Koyu, İnaltı Mağarası, Erfelek Tatlıca Şelaleleri, Sinop Kalesi, Bazalt Kayalıkları Tabiat Parkı ve Boyabat Kalesi bulunmaktadır.