Popüler Adana Şakirpaşa Havalimanı Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Adana’nın ilçelerinden biri olan Seyhan’da yer alan Adana Şakirpaşa Havalimanı (ADA), Mersin ve Osmaniye gibi çevre illere de hava yolu üzerinden ulaşım hizmeti sağlamaktadır. 1937 yılından itibaren faaliyet gösteren Adana Şakirpaşa Havalimanı yurtiçi ve yurtdışı uçuş seferleri düzenlemektedir. Türkiye’nin özellikle gastronomi alanında üne sahip şehirlerinden biri olan Adana’ya iniş yaptıktan sonra şehirde geçireceğiniz süre boyunca ulaşım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamamak için havalimanında araç kiralamayı düşünüyorsanız ama Adana Şakirpaşa Havalimanı araç kiralama nasıl yapılır bilmiyorsanız tam da doğru yerdesiniz. 

Adana Şakirpaşa Havalimanı Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Havalimanına iniş yaptıktan sonra burada hizmet veren araç kiralama şirketlerinin ofislerine giderek istek ve ihtiyaçlarınıza uygun bir aracı kiralayabilirsiniz. Ancak havalimanına indiğinizde araç kiralama şirketlerinin önünde uzun kuyruklarla karşılaşma ihtimalinizin de oldukça yüksek olduğunu söylememiz gerek. Özellikle sıcaklıkların tavan yaptığı yaz aylarında yani tatil sezonunda ve festival gibi dönemlerde araç kiralamaya yönelik talep epey fazla olmaktadır. Bu nedenle Adana Şakirpaşa Havalimanı’na iniş yaptığınızda aracınız sizin için hazır olsun istiyorsanız Bilet Dükkanı üzerinden kampanyalarımızdan yararlanarak en uygun fiyata araç kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Adana Şakirpaşa Havalimanı Araç Kiralama Şartları Neler?


Adana Şakirpaşa Havalimanı’ndan araç kiralama işlemi yaparak şehir içinde en hızlı ve konforlu şekilde ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız ve bunun için Adana Şakirpaşa Havalimanı araç kiralama şartları nelerdir merak ediyorsanız sizler için hazırladığımız rehber yazıdan yararlanabilirsiniz. Adana Şakirpaşa Havalimanı’na gittikten sonra araç kiralamak istiyorsanız burada hizmet veren araç kiralama şirketlerinden birinin ofisine giderek yardım alabilirsiniz. 

Araç kiralayabilmek için yerine getirmeniz gereken birkaç koşul bulunmaktadır. Ekonomik bir araç kiralamak için en az 21 yaşında ve 2 yıllık ehliyete sahip olmanız gerekmektedir. Orta ya da üst sınıf bir araç istiyorsanız 25, lüks ya da büyük bir araç istiyorsanız 28 yaşını doldurmuş olmanız beklenmektedir. Lüks ve büyük araçlar için gerekli olan minimum ehliyet süresi de 3 yıldır. Bu koşulların yanı sıra ilgili şirketin sizinle kiralama sözleşmesi yapabilmesi için nüfus cüzdanınıza (kimlik kartı ya da pasaport), geçerli ehliyetinize, ikametgah ve iletişim bilgilerinize ve imzanıza ihtiyacı vardır.

Havalimanına iniş yaptığınızda aracın sizin için önceden ayırtılmasını istiyorsanız Bilet Dükkanı üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. Bilet Dükkanı sitesinden araç kiralama ile ilgili rezervasyon yaptıktan sonra rezervasyon bilgilerinizi girerek istediğiniz aracı seçebilirsiniz. İşleminize tarih ve konum bilgilerinizi doğru bir şekilde girdikten sonra kişisel bilgilerinizin yer aldığı bölüme geçiş yapabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi de girdikten sonra fatura ve ödeme kısmına geçerek bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Tüm bunları yaptıktan sonra araç kiralama işleminiz tamamlanmış olacaktır. Kontratınız oluşturulacak, faturanız ve rezervasyon bilgileriniz tarafınıza posta ya da e-posta aracılığıyla en geç 7 iş günü içerisinde ulaştırılacaktır. Fatura işlemleriniz tamamlandıktan sonra kiraladığınız aracı nereden ve nasıl alacağınızı da belirttikten sonra aracınızı teslim alma sürecine geçebilirsiniz. Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda ilgili araç kiralama şirketinin ofisine gidip elinizdeki rezervasyon bilgilerini gösterdikten sonra sizin için ayırtılmış olan aracı teslim alabilirsiniz. 

Adana Havalimanı'ndan Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Adana Şakirpaşa Havalimanı araç kiralama işlemi yaparken ve aracı teslim alma ve teslim etme süreçlerinde dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta da bulunmaktadır. Bilet Dükkanı sitesinden yolculuğa çıkmadan önce araç kiralama işlemi yapacaksanız bilgilerinizin hepsini eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz önem taşımaktadır. Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda araç kiralama şartları arasında mutlaka dikkat etmeniz gereken bir konu aracı teslim edeceğinizi belirttiğiniz tarih ve saate, önceden seçtiğiniz konuma götürmenizdir. Teslim zamanını aşmanız durumunda ilgili araç kiralama şirketi geçen süre için ek ücret talep etme hakkında sahip olacaktır. Bununla birlikte havalimanına iniş yaptığınızda aracınızı teslim alabilmeniz için rezervasyon ve fatura bilgilerinizin yanınızda olması da önemlidir.  

Adana Şakirpaşa Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları


Bilet Dükkanı üzerinden en uygun fiyata aldığınız Adana uçak bileti ile Adana Şakirpaşa Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra şehirde rahatça gezinmek için araç kiralamayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Uçak bileti, otel rezervasyonu ve araç kiralama gibi hizmetleri en uygun fiyata sağlayan Bilet Dükkanı sayesinde sorunsuz ve keyifli bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda araç kiralama fiyatları, kiralamayı tercih edeceğiniz aracın prestijine, bulunduğu segmente, sahip olduğu özelliklere, yakıt biçimine ve firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda bir günlük yapacağınız araç kiralama fiyatları en düşük 581 TL’den başlayarak 2723 TL’ye kadar çıkabilmektedir.