Popüler Kars Harakani Havalimanı Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Kars Havalimanı Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


1988 yılından beri faaliyet gösteren ve daha çok Kars Havalimanı, bu adıyla bilinse de 2015’te yapılan bir düzenlemeyle adı Kars Harakani Havalimanı (KYS) 2,5-3 milyonluk yolcu kapasitesiyle Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük terminalini barındırmaktadır. Şehir merkezine 6 km mesafede bulunan Kars Havalimanı, Kars’a inen yolcuların, Kars’ın ilçeleri dışında Ardahan ve Artvin şehirlerine ulaşım sağlayabilmesiyle de Türkiye’nin kuzeydoğusunda ayrıcalıklı bir yere sahiptir. 

Kafkasya’ya açılan bir kapı olarak Kars, birçok farklı etnik kökenden insana ev sahibi olmaktadır. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Türkiye Turizm Stratejisi 2023 planına dahil ettiği Kars, birbirinden farklı kültürleri ögelerini içinde barındırıyor olmasıyla, Doğu Anadolu’da mutlaka görülmesi gereken yerlerden birisi olmaktadır. Ucuz uçak bileti, erken otel rezervasyonu gibi hizmetlerin yanında araç kiralama hizmeti de sunan Bilet Dükkanı’ndan Kars Havalimanı uçak biletinizi alıp, otel rezervasyonunuzu yapabilir, Kars Havalimanı araç kiralama ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kars Havalimanı Araç Kiralama


Kars Havalimanı’na indikten sonra şehir içinde en hızlı ve rahat biçimde ulaşım sağlamak için Kars Havalimanı araç kiralama olanaklarından birisini değerlendirmek size en uyan seçenek olacaktır. Kars Havalimanı’ndan kiralayacağınız araçlarda şirketlerin sunduğu 7/24 teknik destek, kasko, sigorta gibi önemli hizmetlerden faydalanmanız mümkün. Kars Havalimanı araç kiralama sırasında hizmet bedeli, kişisel araç tercihlerinize, aracın segmentine, aracı kiralamak istediğiniz süreye ve isteğe yönelik olarak sunulan ek imkanlara göre değişkenlik gösterebilmekte. Bilet Dükkanı’nın aracılığıyla Kars Havalimanı araç kiralama şirketlerinin belli dönemlerde sunduğu kolaylık imkanları ve kampanyalarıyla daha avantajlı bir şekilde aracınızı kiralayabilirsiniz. 

Kars Havalimanı’na indikten sonra terminal içerisinde bulunan araç kiralama şirket ofislerine danışarak önceden rezerve ettiğiniz aracınızı alabilir veya bu ofislerden araç kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız aracı dönüş uçuşunuzdan birkaç saat önce yine bu ofislere teslim edebilirsiniz. Bilet Dükkanı üzerinden araç kiralamak için önce rezervasyon bilgilerinizi girmeli, size uygun olan aracı seçmeli ve kişisel bilgilerinizi doldurarak ödeme işlemine devam etmelisiniz. Ödeme ve fatura bilgilerini de girmeniz durumunda kontratınız yapılacaktır. Elinizdeki kontratla Kars Havalimanı içerisinde bulunan anlaştığınız araç kiralama ofisine giderek aracınızı direkt teslim alabilirsiniz.

Araç kiralama esnasında doğru firma ile anlaştığınızdan, ücretin ne kadar olduğundan ve aracın sigortalı olduğundan emin olmanızda kesinlikle fayda var. Yola çıkmadan aracın yakıt durumunu ve imzaladığınız araç sözleşmesini kontrol etmeyi unutmayın. Son dakika ulaşımda bir aksaklık yaşamamak, rahat bir seyahat geçirmek için aracınız erken rezervasyon ile ayırın.

Kars Havalimanı En Ucuz Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?


Kars Havalimanı’ndan kiralayabileceğiniz araçlarla ilgili en uygun araç kiralama firmalarını Bilet Dükkanı olarak size sunuyoruz. Yolculuğunuz ile ilgili hiçbir sorun yaşamamak için anlaşmalı olduğumuz araç kiralama firmalarıyla direkt iletişime geçebilirsiniz. Kars Havalimanı’nda en ucuz araç kiralama şirketlerini bünyemizde topladık. 

Kars Havalimanı Günlük Araç Kiralama Kaç Para?


Bilet Dükkanı üzerinden uygun fiyata satın aldığınız Kars uçak bileti ve yapmış olduğunuz otel rezervasyonunuza ek olarak Kars Havalimanı’ndan teslim alacağınız aracı en uygun fiyatlara kiralamanız da mümkün. Kars Havalimanı araç kiralama ücretleri seçeceğiniz araç tipine göre değişiklik gösterecektir, fiyatları Bilet Dükkanı üzerinden kontrol edebilir, şirketlerle direkt iletişime geçebilirsiniz. 

Kars Havalimanı’ndan her segmentten geniş bir araç filosu arasından her ihtiyacınızı karşılayacak çeşitlilikte araca erişebilirsiniz. Kars Havalimanı’nda araç kiralama ücretleri günlük 88 TL’den başlayarak aracın prestijine göre 1800 TL’ye kadar çıkış gösterebiliyor.