Popüler Mersin Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Uygun Fiyatlı Mersin Araç Kiralama


Akdeniz'in incisi üzerinde medeniyetlerin inşa edildiği bu nedenle sadece doğasıyla değil tarihiyle de birçok insanın ilgisini çeken Mersin, tatil planlarının rotası konumunda. Mersin'i seyahat rotalarına alanlar uçak bileti ya da otobüsle gitmek yerine konforundan ödün vermek istemezlerse Mersin araç kiralama fırsatlarından yararlanabilir. Mersin'de araç kiralama sayesinde istediğiniz her neresi varsa gidebilir, şehri bir uçtan bir uca keyifle gezebilirsiniz.

Bilet Dükkanı ucuz uçak biletinin adresi olmasının yanı sıra erken otel rezervasyonu gibi hizmetleriyle sektörün öncüsü olmakla yetinmeyip araç kiralama uygulamasıyla da dikkatleri çekiyor. Ülkenin her bir köşesinde araç kiralama olanaklarını sağlayan Bilet Dükkanı, Mersin araç kiralama ile ilintili olmak üzere size en uygun fiyatları sunabilecek birçok firmayla iş birliği içerisinde. Bilet Dükkanı üzerinden en güvenli ve en uygun fiyatlı firmaların araç kiralama fiyatlarına kolaylıkla erişebilirsiniz.

Mersin'de Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Her sokağı denize çıkan, kışı olmayan, tarihi ve doğal güzellikleriyle mest eden Mersin'e yolculuk yapmak isteyen seyahatseverler 'ulaşımla ilgili hiçbir aksilik yaşamak istemiyorum' derlerse Mersin araç kiralama imkânlarından faydalanabilir. Güvenirliliğiyle bilinen Bilet Dükkânı araç kiralama konusunda da yolcuların yanı başında. Bilet Dükkânı bünyesindeki araç kiralama firmalarına erişerek Mersin'in her bir noktasına gidebilecek araç segmentleri sayesinde yaşanması muhtemel tüm ulaşım sorunlarını yok edebilirsiniz. Mersin'in neredeyse birçok bölgesinden teslim alabileceğiniz araçlarla sıkıntısız erişim sağlayabilirsiniz.

Bilet Dükkanı’ndan erişebileceğiniz araç kiralama acentaları, söz konusu araçları iki farklı grup şeklinde sınıflandırıyor. Bunlar ekonomik sınıf ve lüks sınıf. Bilet Dükkanı bünyesindeki araç kiralama acentalarıyla bütçenize en uygun olan aracı hizmetinize sunuyor. Eğer Mersin yolculuğunuzda araç kiralamak isterseniz ilk etapta Bilet Dükkanı üzerinden araç kiralamak için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Bu aşamanın hemen ardından kendi bütçenize en uygun aracı seçmeye geçebilirsiniz. Bütçenize uygun aracı seçtiniz sıra geldi aracı kiralamak istediğiniz tarihi eksiksiz bir şekilde girmeye… Onu da hallettikten sonra kişisel bilgilerinizi de ekleyip ardından araç kiralama işleminizin tamamlanabilmesi için ödeme ve fatura bilgilerinizi girmeniz gerekir.

‘Fatura adresimde kişisel adresim olmasın’ derseniz, ‘Kurumsal’ veya ‘Bireysel’ fatura adresini girebilirsiniz. Araç kiralama işleminizin tamamlanmasının ardından kontratınız kapatılacak ve söz konusu fatura en geç yedi iş gününde düzenlenip posta ya da e-posta yoluyla adrese gönderilecektir. Bunun ardından aracınızı teslim alabilirsiniz.

Mail adresine gelen rezervasyon bilgileri ışığında zaman kaybetmeden ve zahmetsizce kiraladığınız aracınızı araç kiralama ofisinden alabilirsiniz. Mersin araç kiralama işleminizi kolayca Bilet Dükkanı üzerinden bulduğunuz araç kiralama firmaları sayesinde hallettikten sonra aracı teslim alma aşamasında da bazı noktalara dikkat etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Öncelikle bu aşamada aracı her nerede kiraladıysanız oraya belirtilen tarihte götürmelisiniz. Eğer ihmal edip aracı teslim tarihinden daha geç bir tarihte götürürseniz, araç kiralama firması, teslim tarihini aştığınız için size ceza ücreti ödetecektir. Eğer bunun gibi bir sorunla yüz yüze kalmak istemiyorsanız, muhakkak araç teslim tarihini iyice kontrol edip söz konusu tarihte aracı teslim edin.

Mersin'de En Uygun Araç Kiralama Firmaları Hangileri?


Mersin uçak bileti satın aldıktan sonra konforlu bir ulaşım için Bilet Dükkanı'ndan araç kiralama firmalarına ulaşarak en iyi firmalara da tek tıkla erişip zahmetsiz ve kolay bir ulaşımı kendinize hediye edebilirsiniz.

Mersin'de Günlük Araç Kiralama Ne Kadar?


Bilet Dükkanı güvenilir ve kolay hizmet anlayışıyla araç kiralama hizmetiyle de yolcuların ilk durağı olmaya devam ediyor. Bilet Dükkanı üzerinden  firmalarının günlük ücretlerinin de ne kadar olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Mersin’de bulunan araç kiralama firmaları, ekonomik, konfor, Premium ve lüks olarak kategorize ediliyor. Mersin’de günlük araç kiralama ücretleri 594 TL’den başlayıp 8500 TL’ye kadar ulaşmaktadır. İhtiyacını Mersin araç kiralamaza uygun araçları Bilet Dükkanı’ndan Mersin araç kiralama aracılığıyla zahmetsizce edinebilirsiniz.

Mersin'de Gezilecek Yerler


Güzelliğiyle Kaliforniya’ya dahi taş çıkartan Mersin’de her sokak denize çıktığı gibi huzura da çıkıyor. İklimi ve doğasının yanı sır tarihiyle de ziyaretçilerinin odağın da olan Mersin’de gezilecek yerler de

Taşucu Atatürk Evi Müzesi


Mustafa Kemal’in doğup büyüdüğü evin birebir aynısı olan Taşucu Atatürk Evi Müzesi seyahatseverlerin ilk durak noktalarından.

Kız Kalesi


Birçok imparatorluk görmüş olan Kız Kalesi’nin geçmişi M.Ö. 4. Yüzyıla kadar varıyor. Halk arasında Deniz Kalesi olarak da bilinen Kız Kalesi doğasına katmerli efsaneleriyle de gezi listesine adını ilk sıralardan yazdırıyor.

Astım Mağarası


İçerisinde devasa sarkıtlar ve dikitler bulunan, efsanelere konu olan Astım Mağarası dilek dileyenlerin mekânı olarak da ziyaretçilerin seyahatlerinde tercih ettiği lokasyonlardan.

Tarsus Şelalesi


Etrafı ağaçlarla çevrili Mersin’in en ünlü şelalesi olan Tarsus mükemmel manzarasıyla ziyaretçilerine mükemmel anlar yaşatıyor.

Boğsak Koyu


Şehir yaşamından, betonlaşmadan uzak doğanın göbeğinde olan Boğsak Koyu, piknik yapmak isteyenlerin yanı sıra dalış yapmak isteyenlerin de tercih listesinde.

Mersin Kleopatra Kapısı


Diğer adı Deniz Kapısı olan Kleopatra Kapısı, adını Mısır kraliçesinden almış. Tarsus’un girişinde bulunan Kleopatra Kapısı’nın Kleopatra’nın sevgilisi olduğu düşünülen Romalı General Antonius ile Tarsus’ta buluşmak için geldiklerinde bu kapıdan şehre geldikleri efsaneler arasında.

Mersin'de Denize Girilecek Yerler


Denizinin en mavisini taşıyan Akdenizin Kaliforniya’sı Mersin’de tarihi dokusu hiç bozulmayan yerlerinin yanı sıra plajlarıyla da oldukça ünlü. Bilet Dükkânı sizin için Mersin’de denize girilecek yerleri derledi:

 • Yapraklı Koy
 • Kızkalesi Plajı
 • Akçaçakıl Koyu
 • Tisan Adası
 • Yeşilovacık Koyu
 • Boğsak Koyu
 • Barbaros Koyu
 • Kum Mahallesi Plajı
 • Altınofroz Plajı
 • Bozyazı Plajı
 • Taşucu İnce Kum Plajı
 • Kızlar Hamamı Koyu
 • Akyar Koyu
 • Altınorfoz Plajı
 • Bozyazı Halk Plajı
 • Yanışlı Köyü Sahili
 • Büyükeceli Sahili
 • Anamur Sahili
 • İncekum Plajı
 • Soğuksu Plajı
 • Yenikaş Limonlu Belediyesi Sahili