Popüler Nevşehir Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Nevşehir Araç Kiralama


Nevşehir, İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan, doğal ve tarihi güzellikleriyle yıl boyunca binlerce yerli ve yabancı turist ağırlayan önemli bir merkezdir. Nevşehir denince akla ilk gelen yerlerden olan ve eşsiz özellikler barındıran Kapadokya, ülkenin en turistik yerlerinden biridir. Nevşehir’e gittikten sonra şehir merkezinden tutun Kapadokya’ya kadar her yere rahat bir şekilde ulaşım sağlamak istiyorsanız araç kiralamak sizin için en iyi seçenek olacaktır. En uygun fiyata otel rezervasyonu ve uçak bileti bulabileceğiniz Bilet Dükkanı sitesinde araç kiralama hizmetlerinden de yararlanmanız mümkündür. Bilet Dükkanı’nın anlaşmalı olduğu Nevşehir araç kiralama şirketlerinden en uygun fiyatlara size en uygun olan aracı kiralayabilirsiniz. Nevşehir’de araç kiralayarak şehrin her yerine dilediğiniz saatte, dilediğiniz güzergahı takip ederek hızlı ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Nevşehir Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde en turistik yerlerden biri olan Nevşehir’e seyahat ettikten sonra şehir merkezinde ve şehir merkezinin daha uzağında kalan turistik bölgelere ulaşım sağlamak sizin için bir sorun yaratmasın istiyorsanız Nevşehir araç kiralama şirketlerinden bir araç kiralayarak rahatlıkla istediğiniz yere gidebilirsiniz. Her segmentten kiralık araçlara sahip olan Nevşehir araç kiralama şirketlerine Bilet Dükkanı sitesinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Nevşehir araç kiralama nasıl yapılır merak ediyorsanız sitemizdeki rehber yazıdan yararlanabilirsiniz.

Nevşehir’de araç kiralamak için ilk olarak Bilet Dükkanı sitesi üzerinden araç kiralama ile ilgili rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Sonrasında ise rezervasyon bilgilerinizi girerek size en uygun olduğunu düşündüğünüz aracı seçebilirsiniz. Aracı alacağınız lokasyonun bilgilerini ve aracı kiralamak istediğiniz tarih ve saatlerin bilgisini de eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra araç kiralama işlemine kişisel bilgilerinizi girerek devam etmeniz gerekmektedir. Araç kiralama işleminizin eksiksiz bir şekilde tamamlanabilmesi için sıradaki yapmanız gereken işlem ödeme ve fatura bilgilerinizi girmektir. Fatura adresi girmek için “Bireysel” ya da “Kurumsal” fatura seçeneklerinden birini işaretleyebilirsiniz. Araç kiralama işleminizi tamamladıktan sonra kontratınız oluşturulacak ve faturanız en geç yedi içerisinde tarafınıza posta ya da e-posta aracılığıyla iletilecektir. Fatura işlemlerinizi tamamladıktan sonra aracı nereden ve nasıl teslim alacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Kiraladığınız aracı teslim alma sürecine geçtiğinizde elinizdeki posta ya da e-posta şeklindeki faturayı ve rezervasyon bilgilerini ilgili araç kiralama ofisine göstererek aracınızı teslim alabilirsiniz. Havalimanlarındaki bazı araç kiralama şirketlerinin sunduğu karşılama hizmetinden yararlanarak da aracınızı teslim almanız mümkündür.

Araç kiralama ile ilgili tüm aşamaları tamamladıktan sonra aracı teslim etme kısmında dikkat etmeniz gereken önemli birkaç nokta vardır. Kiraladığınız aracı önceden belirttiğiniz ofise, belirttiğiniz gün ve saatte teslim etmeniz gerekmektedir. Teslim zamanınızı aşmanız durumunda araç kiralama şirketleri aşılan süre için ekstra ücret kesecektir. Bu nedenle teslim yeri ve tarihine dikkat etmenizde fayda var.

 

Nevşehir Araç Kiralama Şirketleri


Nevşehir uçak bileti alarak seyahat ettiğiniz şehirde rahat bir ulaşım sağlamak için Bilet Dükkanı üzerinden araç kiralama şirketleriyle anlaşarak size uygun olacak bir aracı kiralayabilirsiniz. Nevşehir şehir merkezinden ve Nevşehir Kapadokya Havalimanı’nda pek çok araç kiralama şirketi hizmet vermektedir. Nevşehir araç kiralama şirketlerini sizler için listeledik.

Nevşehir En Ucuz Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?


Tatilin tadını en uygun şekilde çıkarmak isteyenler “Nevşehir en ucuz araç kiralama şirketleri hangileri?” sorusunun cevabını arıyor.  Bilet Dükkanı’nın anlaşmalı olduğu Nevşehir araç kiralama şirketlerinden her segmentten ve her bütçeye uygun olacak şekilde en ucuz fiyata kiralık araç bulabilirsiniz.  

Nevşehir Araç Kiralama Fiyatları


Nevşehir araç kiralama şirketlerinin bir günlük araç kiralama fiyat bilgisine Bilet Dükkanı üzerinden ulaşmanız mümkündür. Nevşehir araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın prestiji, konforu, özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Nevşehir’de bir günlük kiralayacağınız araç fiyatları 550 TL’den başlamakta ve 2500 TL’ye kadar çıkabilmektedir. İhtiyacınıza ve bütçenize göre bir aracı Bilet Dükkanı’ndan kolaylıkla kiralayabilirsiniz.