Popüler Manavgat Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Uygun Manavgat Araç Kiralama


Manavgat, kuzeyde Toros Dağları ve güneyde Akdeniz ile çevrili, Antalya'da bulunan önemli bir turizm merkezidir. Bölgenin geçim kaynağı ağırlıklı olarak turizme dayalı olmakla birlikte bazı bölgelerde tarım ve hayvancılık da gelişmiştir. İlçe, 64 km'lik sahil şeridi, Manavgat Şelalesi, Köprülü Kanyon, Apollon Tapınağı ve Side Antik Kenti gibi çok sayıda doğal ve tarihi cazibe merkezine sahiptir. Ayrıca ilçe, 52 km uzaklıktaki Antalya Havalimanı'na çeşitli ulaşım seçenekleri ile kolay erişim imkanı da sunmaktadır. Manavgat araç kiralama seçenekleri ile tatiliniz sırasında yaşayacağınız esnekliği kullanarak rahat bir şekilde çevreyi keşfedebilirsiniz.

Manavgat Araç kiralama Nasıl Yapılır?


Manavgat ziyaretiniz sırasında herhangi bir ulaşım sorunu yaşamamak için Bilet Dükkanı üzerinden çeşitli kiralama şirketlerinin sunduğu Manavgat araç kiralama hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Bu firmalar, ekonomik ve lüks sınıf otomobiller gibi farklı bütçelere uygun araç yelpazesi sunmaktadır. Bilet Dükkanı web sitesini kullanarak mevcut seçenekler arasında kolayca gezinebilir, ihtiyacınıza en uygun aracı seçebilir ve kiralama tarihlerinizi, kişisel bilgilerinizi ve tercih ettiğiniz ödeme yöntemini girerek rezervasyon yapabilirsiniz.

Kiralama işlemini tamamladıktan sonra, aracınızı nasıl ve nereden teslim alacağınıza karar verebilirsiniz. Kiralama ofisini rezervasyon bilgilerinizle ziyaret etmeyi veya şirketinize ya da konumunuza bağlı olarak bazı şirketler belirli bir konumda karşılama hizmeti almayı seçebilirsiniz. Hatta bazı kiralama şirketleri, havalimanında adınızın yazılı olduğu bir çağrı panosu ile karşılama hizmeti sunmaktadır.

Kiralık aracı iade etme zamanı geldiğinde, belirlenen zamanda kararlaştırılan yere iade ettiğinizden emin olun. Bunun yapılmaması cezai bir ücrete neden olabilmektedir. Bu nedenle Manavgat araç kiralama işlemi sırasında dönüş tarihini, saatini ve yerini teyit etmek çok önemlidir. Araç kiralayarak şehri ve çevre ilçeleri rahatlıkla keşfedebilir, havalimanına kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.

Manavgat Günlük Araç Kiralama


Manavgat'ı gezmeyi planlıyor ve çevresindeki turistik yerleri kendi imkanlarınız ile keşfetmek istiyorsanız, günübirlik araç kiralamayı düşünebilirsiniz. Manavgat’ta küçük arabalardan lüks modellere kadar geniş bir araç yelpazesi sunan birkaç araç kiralama şirketi mevcuttur.

Araç kiralayarak, toplu taşıma araçlarını beklemeden ve taksi ücretlerini düşünmeden dilediğiniz yere seyahat etme özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. İster tarihi yerleri, tabiat harikalarını ziyaret etmek, isterseniz de sadece arabayla dolaşıp şehri keşfetmek isteyin, Manavgat araç kiralama hizmeti almak sizin için uygun maliyetli bir seçenek olabilir.

Manavgat Araç Kiralama Fiyatları


Manavgat araç kiralama fiyatları seçeceğiniz aracın türü, kiralama süresi ve kiralık araçlara olan güncel talep gibi birçok etkene göre değişkenlik göstermektedir. Ekonomik bir seçenek arayanlar için ekonomik araç kiralamak bütçenize daha uygun olabileceği gibi, lüks araç kiralamak ise daha fazla maliyete sebebiyet olacaktır. Ancak bu fiyatların değişebileceğini ve farklı araç kiralama şirketlerine göre değişiklik gösterebileceğini unutmamak önemlidir. Daha uzun süre araç kiralamayı planlıyorsanız, birçok araç kiralama şirketi, uzun süreli kiralamalar için indirimli günlük fiyatlar sunmaktadır. Bu uzun süreli kiralama seçeneklerinden yararlanarak genel kiralama maliyetlerinizden tasarruf edebilirsiniz.

Manavgat'ta Tatil Yapılacak Yerler


Manavgat, Antalya'da dokuz beldeden oluşan bir sahil kasabasıdır. Yaz aylarında mavi bayraklı plajlarına artan talep sebebiyle nüfusu sezona bağlı yüzbinleri aşmaktadır. Bu beldeler arasında Çolaklı Köyü, şehrin huzurlu ve sakin bir bölgesidir. Manavgat'a 14 km uzaklıkta bulunan Gündoğdu ilçesi mavi bayraklı plajlara sahiptir ve yaz aylarında sayısız turiste ev sahipliği yapmaktadır. İlçe turizmin yanı sıra narenciye ve zeytin üretimi ile de tanınmaktadır. 16. yüzyıldan kalma Ilıca kasabası, bir zamanlar pamuk için ünlü bir tarım bölgesiyken şimdi turizm ile anılmaktadır. Bunların dışında Oymapınar bölgesi de 15 km uzaklıkta olup önemli turistik bölgelerden biridir. Manavgat araç kiralama ile sahip olacağınız esnekliği kullanarak tüm tatil yerlerini dilediğiniz gibi keşfedebilirsiniz.