Popüler Şanlıurfa Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Şanlıurfa Araç Kiralama Noktaları

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Uygun Fiyatlı Şanlıurfa Araç Kiralama


Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan şehir peygamberler diyarı olarak bilinmektedir. Aynı zamanda efsanelerin geçtiği bu bölgede ateşe atılan Hz. İbrahim’in 7 gün sonra ateşten sağ salim olarak çıktığına inanılan Urfa Balıklı Göl ve gölün içerisindeki balıklar kutsal kabul edilmektedir. Şanlıurfa şehir merkezine yaklaşık olarak 12 km mesafede M.Ö 10.000’lere kadar dayandığı söylenen, “tarihin sıfır noktası” olarak anılan dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe bulunmaktadır. Bu özellikleri nedeniyle Şanlıurfa şehir merkezi ve 2 ilçesi sit alanı olarak ilan edilmiştir. 

Peygamberler diyarı olarak anılan şehirde Hz. İbrahim ve Hz. Eyüp’ün burada doğduğu, Hz. Musa’nın hayatının bir dönem burada geçtiği ve Hz. İsa’nın da kenti kutsadığı söylenmektedir. Farklı din ve kültürlerin buluşma noktası, dünyanın en eski medeniyetlerinin bulunduğu yer olan Şanlıurfa’da kültürel özelliklerin yanı sıra Fırat ve Habur nehirleri, Culap suyu, Halil-ür Rahman Gölü gibi birbirinden etkileyici doğal güzellikler de bulunmaktadır. Şanlıurfa’ya yapacağınız seyahatinizde siz de tüm bu gezilmesi gereken yerlere hızlı ve konforlu bir ulaşım sağlamak isteyenlerdenseniz Bilet Dükkanı’nın sizlere sunduğu kampanyalarla Şanlıurfa’daki en ucuz araç kiralama şirketlerinden uygun fiyatlara Şanlıurfa’da araç kiralama işlemi yapabilirsiniz.

Şanlıurfa Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Şanlıurfa’ya ulaşımın en hızlı yolu olan hava yolu aracılığıyla Bilet Dükkanı üzerinden en ucuz fiyata aldığınız Şanlıurfa uçak bileti ile Şanlıurfa GAP Havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehirde geçireceğiniz süre boyunca da ulaşım sağlamak sizin için bir sorun haline gelmesin, seyahatiniz kendi planlarınıza göre aksın istiyorsanız Şanlıurfa GAP Havalimanı’nda hizmet veren araç kiralama şirketlerinden Bilet Dükkanı aracılığıyla en uygun fiyata dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Daha önce araç kiralamadıysanız veya Şanlıurfa’da araç kiralama nasıl yapılır bilmiyorsanız Şanlıurfa araç kiralama yazımızdan faydalanabilirsiniz. Şanlıurfa’da araç kiralayabilmek için öncelikle Bilet Dükkanı sitesinden araç kiralama için bir rezervasyon yaptırmanız gereklidir. Sonrasında rezervasyon bilgilerinizi girip size en uygun olacağını düşündüğünüz aracı seçmeniz gerekir. 

Lokasyon bilgilerinizi ve araç kiralamak istediğiniz tarih ve saatleri doğru bir şekilde girerek işleme kişisel bilgilerinizi doldurarak devam etmelisiniz. Kiralama işleminizin tamamlanabilmesi için fatura ve ödeme bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Araç kiralama işlemlerini tamamladığınızda kontratınız oluşturulacak ve en geç 7 iş günü içerisinde faturanız, tarafınıza posta veya e-posta yoluyla ulaştırılacaktır. Fatura işlemlerinizi de tamamladıktan sonra kiraladığınız aracı nereden alacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Tarafınıza gönderilen rezervasyon bilgileriyle, ilgili araç kiralama ofisine giderek aracınızı teslim alabilirsiniz. Kiraladığınız aracı geri teslim etmeniz gereken gün ve saat geldiğinde birkaç noktaya dikkat etmelisiniz. 

Aracı, kiralama işlemi yaparken belirtmiş olduğunuz ofise götürmeniz gerekmektedir. Aracı kiraladığınız gün ve saati geçirmeniz durumunda ilgili araç kiralama ofisi sizden ek ücret alacaktır, bu nedenle rezervasyon bilgilerinizde yazan teslim gün ve saatine göre hareket ettiğinizden emin olmalısınız.

Şanlıurfa’da Araç Kiralanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Şanlıurfa’da araç kiralama işlemi yapmadan önce Şanlıurfa’da araç kiralanırken dikkat edilmesi gereken şeylere bakmanızda fayda var. Seyahatiniz boyunca bir sorunla karşılaşmamak için araç kiralama işlemi yapacağınız şirketin güvenilir ve uygun fiyat teklifi yapıyor olduğundan emin olmalısınız. Buna ek olarak diğer dikkat etmeniz gereken hususlar aşağıdaki gibidir: - Aracın sigorta ve kaskosu olduğundan emin olun - Kişi sayınıza uygun bir araç seçin - Aracın yakıt durumunu kontrol edin - Aracın kilometre kısıtlaması olup olmadığını sorun - Araç kiralama sözleşmenizi dikkatle okuyun - Erken rezervasyon yapın

Şanlıurfa En Ucuz Araç Kiralama Şirketleri


Şanlıurfa uçak bileti alarak varmış olduğunuz Şanlıurfa GAP Havalimanı’nda araç kiralama hizmeti vermek üzere birçok araç kiralama şirketi ofisi bulunmaktadır. Bilet Dükkanı üzerinden Şanlıurfa’da hizmet veren araç kiralama şirketlerine ulaşabilir, seyahatiniz süresinde bir sorunla karşılaşmamak için bu şirketlerle iletişime geçebilirsiniz. Şanlıurfa en ucuz araç kiralama şirketlerini sizler için listeledik.

Şanlıurfa’da Günlük Araç Kiralama Ücretleri Kaç Para?


Bilet Dükkanı üzerinden Şanlıurfa’da günlük araç kiralama ücretlerinin ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz. Geniş kiralık filosuna sahip olan araç kiralama şirketlerinin hizmete sunduğu farklı segmentlerden araçların kiralama ücretleri aracın prestijine göre ve araç kiralamak istediğiniz sürenin uzunluğuna göre değişebilmektedir. Şanlıurfa’da günlük araç kiralama ücretleri 370 TL ile 760 TL arasında değişmektedir.