Popüler Esenyurt Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

En Avantajlı Esenyurt Araç Kiralama


Marmara Bölgesinin Trakya Alt kısmında yer alan Esenyurt; Büyükçekmece, Küçükçekmece, Başakşehir, Avcılar ve Arnavutköy ilçelerine sınırı olan ve 1 milyona yaklaşan nüfusuyla İstanbul’un en kalabalık ilçesidir. Geçmişte çingenelerin, Romanya ve Bulgaristan göçmenlerinin yaşadığı Esenyurt bugün rezidans, iş yerleri ve alışveriş merkezlerinin sayısının artmasıyla hızlıca kentleşen bölgeler arasına girmiştir. Metrobüs, metro ve otobüslerle İstanbul’un pek çok yerinden ulaşabileceğiniz Esenyurt bugün termal tesisleriyle de popüler hale gelmiştir. Romatizma ağrıları, cilt hastalıkları, mide rahatsızlıkları ve kadın hastalıkları gibi çok sayıda rahatsızlığa iyi gelen şifalı sulardan faydalanmak için bugün özellikle yakın olması sebebiyle İstanbul’un diğer ilçelerinden pek çok insan Esenyurt’u ziyaret etmektedir. 

Esenyurt büyük bir kentleşme yaşadıktan sonra çok sayıda okul, hastane, alışveriş merkezi gibi kuruluşların sayısının hızlıca arttığı yerlerden biri haline gelmiştir. Termal tesislerin de büyük ilgi görmesi sebebiyle artık bölge içi ulaşım sirkülasyonunun arttığı Esenyurt’ta araç kiralayarak daha rahat bir şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Bilet Dükkanı internet sitesinden Esenyurt araç kiralama işlemi yapabilirsiniz. İşlem esnasında hangi adımları izleyeceğiniz konusunda soru işaretleriniz varsa Bilet Dükkanı’nın Esenyurt araç kiralama ile ilgili yazısında sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Esenyurt Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Esenyurt’ta araç kiralamak için Bilet Dükkanı internet sayfasında Araç Kiralama kısmından rezervasyon yapmanız gerekiyor. Talep ettiğiniz aracı hangi noktadan alacaksanız onun bilgisini girdikten sonra teslim alma ve bırakma tarihlerini saatleriyle birlikte eksiksiz bir şekilde girerek karşınıza çıkacak araç seçeneklerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Araç seçimi yaptıktan sonra kişisel bilgilerinizi doldurmanız gerekiyor, son adım olan ödeme bilgilerini de girdikten sonra kontratınız oluşturulur ve faturanız en geç 7 iş günü içerisinde e-posta adresinize iletilir. Bundan sonraki adımda, kiralamış olduğunuz aracı nasıl ve nereden alacağınızın bilgisini de vermiş olmanız önemli. Aracınızı hangi araç kiralama firmasından seçtiyseniz, firma çalışanına elinizdeki Bilet Dükkanı üzerinden yapılmış rezervasyonunuzu ve faturanızı göstererek aracı teslim alabilirsiniz. Aracı teslim ederken de üzerinde durmanız gereken bazı noktalar var. Aracı hangi noktaya teslim edecekseniz, daha önceden belirlemiş olduğunuz gün ve saatte teslim noktasına gelmeniz gerekiyor. Eğer belirttiğiniz tarih ve saatte aracı teslim etme noktasına geç gelirseniz tarafınızdan ceza ücreti istenmektedir.

Araç Kiralama İçin Gereken Belgeler Neler?


Esenyurt araç kiralama işleminizi tamamlayabilmek için hangi belgelere ihtiyaç duyduğunuzu merak ediyorsanız sizi böyle alalım. Araba kiralamak için firmaların koyduğu yaş sınırı genellikle 24 – 25 civarındadır. Elbette öncelikle geçerli bir ehliyetinizin olması gerekiyor, ancak pek çok araç kiralama acentesi 2 yıldan az ehliyeti olan stajyer sürücülere araç kiralama yapmıyor. İşleminizi yaparken bu durumu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Ehliyet dışında nüfus cüzdanı ya da kimlik kartı, kredi kartı, ikamet belgesi ve arabayı kiralayan kişinin imzası gereklidir. Aracı teslim aldığınız esnada belgelerinizin eksiksiz olduğundan emin olun.

Esenyurt Araç Kiralama Fiyatları


Esenyurt araç kiralama işlemi yaparken kullanıcıların merak ettiği sorulardan biri de Esenyurt araç kiralama fiyatlarıdır. Kiralamak istediğiniz aracın segmentine, vitesine, markasına, büyüklüğüne ve pek çok başka özelliğine göre fiyatlar farklılık gösterecektir. Esenyurt’ta bir günlük kiralanacak araç fiyatları diğer bölgedekilere oranla fazla değişiklik göstermiyor; 444 Türk Lirasından başlayan günlük araç kiralama fiyatı 568 Türk Lirasına kadar çıkmaktadır. Eğer araç kiralama işlemini bir haftalığına yapacaksanız araç seçeneğiniz artmakta olup, haftalık fiyatlar 2675 Türk Lirasından başlayıp 9000 Türk Lirasına kadar çıkabilmektedir.