Popüler Iğdır Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Iğdır Hakkında


Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Iğdır, hem Ermenistan’a komşu bulunması hem de tarihi geçmişinde farklı pek çok medeniyete kucak açmış olması nedeniyle çok çeşitte kültürü bünyesinde taşımaktadır. Doğu’nun popüler şehirlerinden olan Iğdır’da gezilerinizi daha rahat gerçekleştirmek için Bilet Dükkanı’ndan uygun fiyata araç kiralayabilirsiniz.

Iğdır Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Iğdır’da şehrin doğal ve tarihi güzelliklerini görmek üzere bir tatil planı oluşturduysanız ve Iğdır uçak biletiniz varsa, şehir içinde bir yerden bir yere giderken gereksiz zaman kaybetmemek için araç kiralama olanaklarından faydalanmayı isteyebilirsiniz. Iğdır araç kiralama işlemi yaparak şehir içindeki yolculuklarınızı hem daha hızlı hem de daha konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İşte adım adım araç kiralama:

  1. Bilet Dükkanı üzerinden rezervasyon oluşturun,
  2. Rezervasyon bilgisi kısmına aracı teslim almak ve geri bırakmak istediğiniz konumları, tarih ve saat bilgilerini girin,
  3. İşleme devam ettiğinizde karşınıza çıkan ekranda kişisel bilgilerle ilgili alanı eksiksiz olarak doldurun,
  4. Kiralama işlemini tamamlamadan önceki son aşamada ise fatura ve ödeme bilgilerinizi doğru bir şekilde girin,
  5. Tüm bu aşamaları tamamladıktan sonra kiralama işleminiz tamamlanacak ve kira kontratınız oluşturun.
  6. Fatura ve rezervasyon bilgileriniz ise en geç 7 iş günü içerisinde adresinize posta ya da e-posta yolu ile iletilecektir.

Iğdır’daki sürenizin sonuna geldiğinizde ise bu sefer iade işlemleri konusunda önemli olan noktaları hatırlatmamız gerekiyor. Kiraladığınız aracı önceden belirttiğiniz konuma, belirttiğiniz tarih ve saatlerde götürmeniz önemlidir. Aracınızı bu konum ve tarihte götürmenize engel olacak bir durum mevcut olduğunda ise direkt olarak ilgili araç kiralama şirketinin ilgili ofisiyle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Aksi takdirde şirketin sizden ek olarak ceza ücreti isteme hakkı doğacaktır.

Iğdır Günlük Araç Kiralama


Iğdır’da kiralamak için bir araç arayışındaysanız Bilet Dükkanı sitesinden ilgilendiğiniz araçları karşılaştırarak en uygun fiyata araç kiralama işlemi yapabilirsiniz. Araç ihtiyacınıza göre haftalık, birkaç günlük ya da saatlik araç kiralayabilirsiniz. Bilet Dükkanı araç kiralama hizmeti ile günlük Iğdır araç kiralama işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Iğdır Araç Kiralama Fiyatları


Araç kiralama fiyatlarını etkileyen birtakım faktörler mevcut bulunuyor. Iğdır’da araç kiralamadan önce piyasayı tanımak ve Iğdır araç kiralama fiyatlarıyla ilgili bilgi edinmek için Bilet Dükkanı sitesini ziyaret edebilir en uygun fiyatlı Iğdır araç kiralama işlemini sitemizin bütçe dostu kampanyalarından yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz. Iğdır araç kiralama fiyatları tercih edeceğiniz aracın segmenti, prestiji ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Kiralık Araçla Şehir Dışına Çıkmak Yasak Mı?


Yapacağınız şehir içi ya da şehirlerarası yolculuklar için şahsi bir aracınız yoksa araç kiralama hizmetlerinden yararlanmayı düşünebilirsiniz. Araç kiralayarak hem daha keyifli hem de daha hızlı ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz. Araç kiralayıp şehirlerarası yol yapmak istiyor ama kiralık araçla şehir dışına çıkmak yasak mı değil mi diye çekiniyorsanız içiniz rahat olsun çünkü bunu yapmak yasak değil. İlgili araç kiralama şirketinin de haberi olması koşuluyla kiraladığınız araçla şehirlerarası yol yapmanız hiçbir sorun yaratmayacaktır.

Kiralık Araç Bozulursa Ne Olur?


Kiraladığınız aracın bozulması durumunda kiralayan kişinin yapması gereken şey aracın güvenliğinin etkilenmeyeceği bir şekilde aracı yetkili servislere ulaştırmaktır. Yetkili servis böylelikle aracı inceler ve araçta oluşan arızayla ilgili bir rapor çıkarır. Eğer meydana gelen arızalar aracın kendiliğinden oluşan şeylerse bunlarla araç kiralama şirketi ilgilenir ve tüm masrafı da şirket karşılar. Araçta meydana gelen hasarlardan kiracı direkt olarak sorumlu olmadıkça onarım masraflarını üstlenmesi gerekmeyecek ve böyle bir şey beklenmeyecektir.